Jak můžete pomoci? Stačí, když dorazíte 31. prosince v 11 hodin na klatovskou umělku a přispějete dobrovolným vstupným. Každá pomoc se počítá. „Chtěl bych pozvat nejen fanoušky fotbalu, ale také širokou veřejnost k nám na hřiště s umělým povrchem. Už jen vaše přítomnost dá najevo, že pomáhat vám není lhostejné. Všichni si společně užijeme zábavu a zároveň přispějeme na dobrou věc," řekl za SK Klatovy 1898 Martin Janda, opora divizního áčka a trenér U19.

Zdroj: Zdeněk Matouš

Součástí akce je také aukce o hraný a podepsaný ligový dres královehradeckého útočníka Daniela Haise, jenž do světa profesionálního fotbalu vystřelil právě díky nasázeným gólům v barvách SK Klatovy 1898. Z města pod Černou věží zaméřil z dorosteneckého věku nejprve do Českých Budějovic, kde se připsal i první minuty ve FORTUNA:LIZE, v současnosti hájí barvy Hradce Králové.

Zdroj: Zdeněk Matouš

Aukce probíhá až do 30. prosince do 23.59 hodin na facebooku a instagramu SK Klatovy 1898. Dres bude vítězovi, jenž za cenný suvenýr nabídne nejvíce, předán přímo na silvestrovském zápase, popřípadě zaslán poštovní službou.

Vánoční běh pod Černou věží v Klatovech, ilustrační snímek.
Druhý svátek vánoční ozdobí tradiční běh pod Černou věží