Ve čtvrtek je čekal na domácím hřišti tým belgického Pepingenu. Trenéru Dejmkovi chyběli pro zranění Král, Kopp a Bahleda.

FK Teplice – TJ Klatovy 2:0 (1:0).

Úvod utkání patřil Teplicím, které předváděly rychlou kombinační hru na jeden dotyk. Vážně zahrozily v 16. minutě, když po centru Verbíře z pravé strany hlavičkoval Kroupa pouze do náručí Míčky. Za dvě minuty opět Kroupa hlavičkoval po rohu těsně nad branku. Ve 25. minutě likvidoval Míčka míč směřující k tyči po standardní situaci. Klatovy pomalu hru vyrovnaly a ve 28. minutě se do vápna dostal Hanzlík, ale v rozhodující chvíli mu míč uskočil. Další příležitost ke vstřelení branky měly Teplice ve 34. minutě, ale Kroupa z dobré pozice hlavou opět netrefil branku. Ve 38. minutě byl ve vápně sražen Sabou a Verbíř nařízený pokutový kop bezpečně proměnil. V závěru poločasu opět vychytal Míčka Kroupu. Začátek druhého poločasu patřil Klatovům a ve 48. minutě musel hasit standardní situaci zahrávanou Zedníkem teplický Klein, který odkopával míč směřující do branky na roh. V 55. minutě zaváhala klatovská obrana při bránění Rilkeho a ten zvýšil na 2:0. Klatovy se stále pouštěly do útoku a střelu Sýkory z hranice vápna bravurně vytáhnul na roh Slavík Branky: 38. Verbíř PK, 55. Rilke. Sestava Klatov: Míčka (Karolín) - Javůrek (Vítovec),Viktora, Hovorka, Cihlář, Kovařík, Brejcha (Mužík), Sýkora, Zedník, Hanzlík (Presl), Adamka (Šlechta).

TJ Klatovy – Pepingen 6:3 (3:1).

Branky za Klatovy: Sýkora 2, Presl, Brejcha, Zedník, vlastní. „Na týmu byla vidět únava po zápasu z předchozího dne s Teplicemi. Na druhou stranu si ale v dnešním utkání kluci zastříleli, vyzkoušeli si věci s přechodem do útoku a důležité také je, že se nikdo nezranil. Na můj vkus jsme dostali zbytečné dva góly od Belgičanů, myslím, že jsme měli i na to, dát jim víc branek. Použil jsem i některé hráče z béčka, protože někteří áčkoví hráči nehráli kvůli pracovnímu zaneprázdnění a také někteří jsou zraněni,“ uvedl po čtvrtečním zápase s belgickým týmem trenér klatovského divizního áčka Milan Dejmek. Zítra odehrají divizní fotbalisté Klatov první kolo Poháru ČMFS.