Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Plzeň – Nezaváhali. Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli už jedenácté utkání v řadě od začátku ligové sezony. V neděli doma porazili 3:0 Zbrojovku Brno, vedenou bývalým koučem Plzně Romanem Pivarníkem. O branky se postarali Krmenčík, Hořava a Kopic.

22.10.2017

Hráči Viktorky porazili v neděli doma 3:0 Zbrojovku Brno.Foto: Deník / VAIZ Zdeněk

Trenér Viktorie Pavel Vrba opět protočil sestavu – oproti zápasu s Luganem udělal sedm změn. Tou největší byl návrat Davida Limberského, který nastoupil poprvé po měsíci po zlomenině v obličeji v zápasu v Mladé Boleslavi. Zkušený zadák nastoupil se speciální ochranou maskou na obličeji.

Plzni chvíli trvalo, než její střelci vypilovali mušku, ale pak už to začalo létat. Gól Krmenčíka v 18. minutě kvůli ofsajdu ještě neplatil, ale po půlhodině hry se už nejlepší ligový střelec trefil, když udělal kličku i brankáři Melichárkovi a otevřel skóre. Viktoria rychle kombinovala, soupeř nestíhal. Po dvou krásných akcích přidali další dvě branky Hořava s Kopicem. Navic měl dvě velké šance Kolář. Viktoria svého soupeře drtila.

Hráči Viktorky porazili v neděli doma 3:0 Zbrojovku Brno.

V úvodu druhé půle mohlo Brno snížit, po chybné Kozáčikově rozehrávce měl na kopačce gól Lutonský, ale gólman Viktorie svoji chybu napravil a jeho střelu výborným zákrokem vyrazil na roh. Viktoria měla i nadále převahu. Čtvrtý gól mohl přidat svému bývalému klubu střídající Řezníček, ale Melichárek jeho střelu po sólovém úniku zneškodnil. Další gól už téměř deset tisíc diváků v Doosan Areně nevidělo.

Hlasy po utkání Viktoria Plzeň - Brno
Pavel Vrba (trenér Viktorie): Začátek byl opatrný, druhá část prvního poločasu ale byla z naší strany velmi dobrá a rozhodla zápas. Mrzí mne, že jsme ve druhé půli mohli skóre navýšit, ale šance jsme nevyřešili dobře. Celkově jsme ale dobře kombinovali a zaslouženě vyhráli. Co se týká startu Davida Limberského, David trénoval už bez úlev, zvykal si na masku, která ho určitým způsobem limituje. Chtěli jsme ho nasadit až v zápase v Karviné, ale podle mne to bylo správné rozhodnutí. David mužstvu opět pomohl, je to pro nás velmi důležitý hráč.“

Roman Pivarník (trenér Plzně): Po fotbalové stránce se Plzni nemůžeme rovnat, ale chtěli jsme ji víc potrápit. V první půli jsme soupeři jeho úlohu favorita usnadnili svými chybami. Závěr první půle jsme nezvládli. Měli jsme obrovský respekt, báli jsme se hrát, kazili jsme a dostávali se pod tlak. Ve druhé půli už to bylo lepší, zvedli jsme se a měli jsme i šance, bohužel jsme je neproměnili. Na druhou stranu jsme opět Plzeň pouštěli do šanci a bylo naše štěstí, že už nedal další gól. Když fanoušci skandovali moje jméno, moc mě to potěšilo. V Plzni jsou vynikající diváci.“

David Limberský (obránce Viktorie): „Výhra se lehce nerodila. Prvních pětadvacet minut bylo hodně vyrovnaných, úvodní gól nás pak nakopl. Do poločasu jsme dali další dvě branky a stav 3:0 už nás uklidnil. Ve druhém poločase jsme měli hodně brejkových situací, ale nedotáhli jsme je do konce. Škoda, že jsme nepřidali další gól, ale jsme samozřejmě spokojen.“

Střelec druhého gólu Tomáš Hořava: „Brno nehrálo špatně, mělo nadějné střely z dálky. Potom se nám povedlo rozhýbat jejich obranu a byla jen otázka času, kdy to tam padne. Chtěli jsme navázat na formu v lize a jsem rád, že se nám to povedlo a trochu jsme dali zapomenout na čtvrteční zápas s Luganem. Série výher je úžasná a chceme v ní co nejdéle pokračovat. Náskok je veliký, což je pro nás jenom dobře, na druhou stranu ještě zbývá devatenáct kol do konce. Určitě nehodláme nic slavit předem.“

Střelec třetí branky Jan Kopic: „Více než můj gól mě potěšila přihrávka na důležitou první branku Michaelovi Krmenčíkovi. Chtěli jsme hlavně odčinit nepovedený čtvrteční zápas s Luganem. Jsem rád, že se nám to podařilo.“

Viktoria Plzeň – Zbrojovka Brno 3:0 (3:0) Branky: 30. Krmenčík, 42. Hořava, 45. Kopic. Rozhodčí: Ginzel – Kotalík, Černý. ŽK: Hájek - Juhar, Pavlík. Diváci: 9740.
Viktoria: Kozáčik – Řezník, Hejda, Hájek, Limberský (84. Havel) – Hořava, Hrošovský – Kopic, D. Kolář, Zeman (79. Pilař) – Krmenčík (71. Řezníček). Trenér: Vrba.
Zbrojovka: Melichárek – Vraštil, Pavlík, Kijanskas, T. Jablonský – Sedlák – Juhar, T. Pilík (78. Buchta), Michal Škoda, Lutonský (76. Přichystal) – Koné. Trenér: Pivarník.

Autor: Václav Vacek

22.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 13 500 Kč Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci ZPRACOVATEL MASA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Agenturní zaměstnání, krátkodobé zaměstnání, PRACOVIŠTĚ: Drůbežářský závod Klatovy a.s., ul. 5. května 112, Klatovy , POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav, práce v chladu, Kontakt: Olga Tomjaková 777 762 276 (9 - 10 hodin), adowsro@seznam.cz. Pracoviště: Adow s.r.o. - drůbežářský závod klatovy, ul. 5. května, č.p. 112, 339 01 Klatovy 1. Informace: Olga Tomjaková, +420 777 762 276. Zákaznický servis - Zákaznický servis Telemarketingový pracovník 16 000 Kč Prodejci po telefonu OPERÁTOR PÉČE O ZÁKAZNÍKA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu a agenda s tím spojená , POŽADUJEME:komunikativnost, pozitivní myšlení, veselá povaha, zodpovědnost, VÝHODOU: praxe na obdobné pozici, pokud jste bez praxe v oboru, rádi Vás zaučíme, NABÍZÍME: motivační platové ohodnocení, zázemí spolehlivé firmy oceněné statusem firmy patřící mezi 100 nejstabilnějších firem v ČR, jednosměnný provoz Po-Pá , veselý kolektiv, školení v sídle pobočky hrazené zaměstnavatelem, týdenní a měsíční odměny , Kancelářská pozice na HPP , ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY- flexipassy, hmotné odměny v podobě elektroniky atd., slevy na zboží, produkty i služby , , Najděte konečně práci, kde si nejen vyděláte, ale která Vás bude i bavit! Nyní máte skvělou příležitost objevit práci v mladém kolektivu, jaký jste ještě nikde jinde nezažili! Proto neváhejte a obracejte se na naše personální oddělení na tel. čísle +420 731 118 987.. Pracoviště: Isc communication czech a.s. - sušice, T. G. Masaryka, č.p. 127, 342 01 Sušice 1. Informace: Kristýna Badalíková, +420 731 118 987. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 25 000 Kč Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) ŘIDIČ SK. B. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME: vyučení, řidičský průkaz sk. B, Nástup od ledna 2019. Pracoviště: Elko, velkoobchod nápojů s.r.o., pracoviště klatovy, Průmyslová, č.p. 910, 339 01 Klatovy 1. Informace: Kateřina Haváčková, +420 730 154 832. Výroba - Výroba Mistr ve výrobě 40 000 Kč Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství VEDOUCÍ LAKOVNY. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME: VŠ/SŠ technického směru, praxe v oboru, MS Office, VÝHODOU: znalost AJ/NJ, NÁPLŇ PRÁCE: organizace, plánování a řízení chodu lakovny, efektivnost práce, NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 13. plat, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění. Pracoviště: Otavské strojírny a.s., Strakonická, č.p. 365, 341 01 Horažďovice. Informace: Miloslava Janoutová, +420 376 334 490.

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.
15

Myslel jsem, že si ze mě střílí, říká reprezentační nováček o pozvánce

-

Měcholupy se utrhly na čele tabulky

Klatovsko – Víkendová porážka fotbalistů Bolešin v rámci 8. kola okresního přeboru na hřišti Nezamyslic a vítězství měcholupského lídra na půdě rezervy Sušice znamená jediné.

Muži Chudenic se nechali vykartovat. Ženy uspěly

Chudenice – Závěr podzimní části mistrovských soutěží v národní házené spěje ke konci.

Šumavský kufr byl rekordní

Albrechtice u Sušice – Do letošních závodů na Klatovsku se registrovaly skoro čtyři stovky běžců.

-

Béčko Klatov zahájilo krajskou ligu v hokeji remízou a výhrou

Klatovy - Vzhledem k ústupu některých mužstev reagovalo vedení plzeňské krajské hokejové ligy spojením s karlovarskou soutěží.