Na podzim zvítězila Sušice v základní části ve skupině C bez ztráty bodu. V jarní finálové části o přeborníka okresu ztratila pouhý bod remízou s Nýrskem. Sušická přípravka odehrála v tomto ročníku 20 zápasů a souhrná bilance 19 výher a jediné remízy a rekordního skóre 204:12 jen dokumentují sílu kolektivu, který bude 12. června bojovat o co nejlepší umístění v přeboru kraje.

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Mochtín - Železná Ruda 13:1 (5:0; branky: Šafránek 5, Holub 3, Velek 2, Toman, Truchlý, Kapusta - Novotný; rozhodčí: Šot; diváků: 30). Luby - Nýrsko 3:3 (3:3; branky: Pivoňka 3 - Svoboda 2, Bastl; rozhodčí: Koura; diváků: 50). Chanovice - Sušice 1:8 (0:3; branky: 43. Kovář – 4., 12., 37., 38. Kutil, 6., 44. Jána, 32. Svoboda, 45. Brabec; rozhodčí: Kulík; diváků: 30).

OKRESNÍ SOUTĚŽ STARŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA A

Do přestávky o sobě nedával znát, ale po změně stran již byl na hřišti vidět a dalšími pěti góly se v Janovicích postaral o dvouciferné vítězství Sokola Měčín. Tím úspěšným nebyl nikdo jiný, než nejlepší střelec soutěže Josef Benda z Měčína.

FK Dukla Janovice - TJ Sokol Měčín 1:10 (0:5; branky: 50. Holec – 35., 37., 42., 45., 49. Benda, 20., 24. Žižka, 5. Brant, 21. Jareš, 23. Baumruková; diváků: 20). FC Švihov - TJ Bezděkov 7:0 (6:0; branky: 10., 13., 15. Petelík, 21., 32. Schwarz, 16. Haupt, 17. Daněk; diváků: 20). SK Bolešiny – Klatovy 2:4 (0:3; branky: 27., 38. (PK) Bošek - 5 . Baselides, 10. Andrlík, 18. Barborka, 34. Havlíček; rozhodčí: Hovorka; diváků: 30).

SKUPINA B

Pačejov v klání doma s hosty z Kašperských Hor šel do vedení v 10. minutě brankou Šárky Růžičkové (ročník narození 2001). Tato hráčka sehrála zatím svůj životní zápas a ve 24. minutě další krásnou střelou doslova vymetla šibenici a jako autorka dvou branek se postarala o tři body pro svůj klub.

Předehráno: Sušice B - Horažďovice 2:2 (1:1; branky: Gunitš, Míčka - Fuščič, Forman; diváků: 30). Dlouhá Ves - Nalžovské Hory 0:1 (0:1; branky: 12. Radina; rozhodčí: Bošek; diváků: 30). Pačejov – Kašperské Hory 2:1 (2:0; branky: Růžičková 2 - Voldřich; diváků: 50; rozhodčí: Holeček). (sed)