Sušičtí žáci po nevydařené středeční dohrávce ve fotbalové divizi, ve které nastoupili v obou věkových kategoriích oslabeni bez hráčů, kteří reprezentovali výběr OFS Klatovy, si vylepšili v krajském derby herní pohodu i celkové skóre.

Domácí si v pozvolném tempu dokráčeli pro tři body, když nejlepším hráčem byl středopolař Libor Kutil, který vstřelil dvě branky.

TJ Sušice – FK Tachov

STARŠÍ ŽÁCI 4:0 (3:0)
Nejhezčím okamžikem zápasu byla branka Jaroslava Nováka, který si všiml chybně postaveného brankáře hostí a lobem z 18 metrů vstřelil branku.

Branky: Kutil 2, Novák a Chudý. Sestava Sušice: Volák - Brabec, Zetocha, Zíbar, Skrbek - Staněk, Novák, Kutil, Chudý, Kolář, Švec.

MLADŠÍ ŽÁCI 6:0 (2:0)
Již ve 3. minutě se prosadil domácí kanonýr Jiří Motl, který v 9. minutě skóroval znovu, když dokázal využít hrubky hostujícího stopera.
Ve druhém poločase domácí pokračovali v náporu. Ve 36. minutě pěkně vystřelil z velkého vápna Heřman Svoboda a míč se od břevna odrazil do branky. V 56. minutě po krásné akci Sedláček - Svoboda - Motl posledně jmenovaný zvýšil na 4:0. V 58. minutě Sedláček upravil už na 5:0, když se prosadil po rohovém kopu. Skóre uzavřel opět Motl, když ustál tvrdý souboj na půlce hřiště, využil své rychlosti, sám postupoval na bránu hostů a po zemi překonal brankáře. I hosté si vytvořili několik slibných příležitostí, ale všechny s přehledem zlikvidoval domácí brankář Tomáš Šoural.

Branky: Motl 4, Svoboda, Sedláček. Sestava domácích: Šoural, Hubáček, Nový, Šašek, Vichr, Pojar, Hájek, Sedláček, Svoboda, Motl, Dohnal. Střídali: Hána, Jurga.