Hrací dny (začátky utkání) účastníků III. třídy:

Sobota: Velhartice, Kvasetice, Kolinec, Neznašovy, Měcholupy, Velký Bor, Týnec u Klatov, Bolešiny.

Neděle: Luby B, Horažďovice B (15.00), Hradešice B (16.00), Malý Bor (16.00), Běšiny (16.00), Nalžovské Hory (14.30).

Pozn.: V závorce je číslo kola podle losovacích Bergerových tabulek

1. kolo (13.)
15. SRPNA V 17.00 HODIN

Neznašovy - Bolešiny, Malý Bor - Kolinec, Měcholupy - Hradešice B, Velký Bor - Kvasetice, Týnec - Horažďovice B, Běšiny - Velhartice, Nalžovské Hory - Luby B.

2. kolo (1.)
22. SRPNA V 17.00 HODIN

Luby B - Bolešiny, Velhartice - Nalžovské Hory, Horažďovice B - Běšiny, Kvasetice - Týnec, Hradešice B - Velký Bor, Kolinec - Měcholupy, Neznašovy - Malý Bor.

3. kolo (2.)
29. SRPNA V 17.00 HODIN

Bolešiny - Malý Bor, Měcholupy - Neznašovy, Velký Bor - Kolinec, Týnec - Hradešice B, Běšiny - Kvasetice, Nalžovské Hory - Horažďovice B, Luby B - Velhartice.

4. kolo (3.)
5. ZÁŘÍ V 17.00 HODIN

Velhartice - Bolešiny, Horažďovice B - Luby B, Kvasetice - Nalžovské Hory, Hradešice B - Běšiny, Kolinec - Týnec, Neznašovy - Velký Bor, Malý Bor - Měcholupy.

5. kolo (4.)
12. ZÁŘÍ V 17.00 HODIN

Bolešiny - Měcholupy, Velký Bor - Malý Bor, Týnec - Neznašovy, Běšiny - Kolinec, Nalžovské Hory - Hradešice B, Luby B - Kvasetice, Velhartice - Horažďovice B.

6. kolo (5.)
19. ZÁŘÍ V 16.30 HODIN

Horažďovice B - Bolešiny, Kvasetice - Velhartice, Hradešice B - Luby B, Kolinec - Nalžovské Hory, Neznašovy - Běšiny, Malý Bor - Týnec, Měcholupy - Velký Bor.

7. kolo (6.)
26. ZÁŘÍ V 16.30 HODIN

Bolešiny - Velký Bor, Týnec - Měcholupy, Běšiny - Malý Bor, Nalžovské Hory - Neznašovy, Luby B - Kolinec, Velhartice - Hradešice B, Horažďovice B - Kvasetice.

8. kolo (7.)
3. ŘÍJNA V 16.00 HODIN

Kvasetice – Bolešiny, Hradešice B -Horažďovice B, Kolinec - Velhartice, Neznašovy - Luby B, Malý Bor - Nalžovské Hory, Měcholupy - Běšiny, Velký Bor – Týnec.

9. kolo (8.)
10. ŘÍJEN V 16.00 HODIN

Bolešiny - Týnec, Běšiny - Velký Bor, Nalžovské Hory - Měcholupy, Luby B - Malý Bor, Velhartice - Neznašovy, Horažďovice B - Kolinec, Kvasetice - Hradešice B.

10. kolo (9.)
17. ŘÍJEN V 15.30 HODIN

Hradešice B - Bolešiny, Kolinec - Kvasetice, Neznašovy - Horažďovice B, Malý Bor – Velhartice, Měcholupy - Luby B, Velký Bor - Nalžovské Hory, Týnec – Běšiny.

11. kolo (10.)
24. ŘÍJEN V 14.30 HODIN

Bolešiny - Běšiny, Nalžovské Hory - Týnec, Velhartice - Měcholupy, Horažďovice B - Malý Bor, Kvasetice - Neznašovy, Hradešice B - Kolinec.

12. kolo (11.)
31.ŘÍJEN VE 14.00 HODIN

Kolinec - Bolešiny, Neznašovy - Hradešice B, Malý Bor - Kvasetice, Měcholupy - Horažďovice B, Velký Bor - Velhartice, Týnec - Luby B, Běšiny - Nalžovské Hory.

13. kolo (12.)
7. LISTOPAD VE 14.00 HODIN

Bolešiny - Nalžovské Hory, Luby B - Běšiny, Velhartice - Týnec, Horažďovice B - Velký Bor, Kvasetice - Měcholupy, Hradešice B - Malý Bor, Kolinec – Neznašovy.