Třetí celek tabulky z Plzně, který má o zápas méně, mohl v případě výhry již v tomto kole domácí v roli lídra tabulky vystřídat. Proti byl ale osm minut před koncem domácí Imra Varga, který srovnal skóre na 2:2. Výsledek je spravedlivý pro oba týmy a fotbalisté Sušice zůstali i po tomto kole na čele tabulky.

SUŠICE – DOUBRAVKA

Starší dorost 2:2 (0:1). V Sušici se hrál bojovný fotbal s řadou šancí. Fotbalovější hosté měli častěji míč ve svém držení, ale domácí bojovali. Již v 15. minutě se měnil výsledek, kdy střela hostů z 30 metrů skončila v brance Honzy Ludvara. Druhá polovina utkání se hrála dále v režii hostů. V 67. minutě byl Vašek Jech při svém útočném pokusu brankářem domácích sražen. K penaltě se postavil Imra Varga a srovnal na 1:1. O dvě minuty později po zaváhání domácí obrany hosté opět vedli 1:2. V 82. minutě vyrovnal po závaru před soupeřovou brankou Imra Varga na 2:2. Výsledek je spravedlivý pro oba týmy. Branky Sušice: Varga 2.

Mladší dorost 0:1 (0:0). Mladší dorostenci začali aktivně, bojovali, snažili se změnit prokletí v podobě neproměňování šancí. I přes bojovnost a snahu vstřelit branku své příležitosti hlavně ve druhé půli neproměnili Franta Matějka a Jirka Skuhra. (sed)