Rapid do zápasu v Miřeticích, které hrají déčkovou skupinu I. B třídy, vstoupil jako uragán. Po dvanácti minutách vedl po brankách Tomáše Proskočila, Michaela Azilinona a Ihora Krasnyanyka už 3:0. Pak začali malinko hrát i domácí, a tak se šlo do kabin za stavu 4:2 pro hosty. Po změně stran už bylo na hřišti pouze jedno družstvo, a tím byly Psáry. Ty soupeři nasázely dalších šest gólů a slavily vysoké vítězství 10:2. Kromě velkého množství nastřílených gólů je pozitivem také začlenění některých mladých hráčů do sestavy. Závěrečných dvacet minut odchytal stále ještě šestnáctiletý Jakub Dvořák, šanci zahrát si dostal i relativně čerstvě osmnáctiletý Denis Kouba, kapitán dorostu U19.

I. A třída U15, skupina C, 23. kolo: SK Rapid Psáry U15 (na snímku fotbalisté v zelených dresech) - SK Slavia Jesenice U15 5:6 (3:2).
OBRAZEM: Domácím mladíkům nestačilo třígólové vedení, výhru slaví slávisté

„Dnešní zápas byl v naší režii, musím celý tým pochválit za svědomitý výkon. Díky brzkému gólu jsme se ukldinili, hráli naši hru a těžili z kvalitní práce odzadu. I rotace s mladými kluky byla prospěšná, příjemně překvapili," jásal Ihor Krasnyanyk, autor hattricku do sítě Miřetic. „Blížíme se do náročné části sezony, ve které bereme pouze výhry. Dnešní vítězství nás k tomu správně posouvá. Vzhůru na neděli," připomněl čtyřiadvacetiletý šutér nejbližší utkání, které áčko Rapidu Psáry odehraje v neděli od 17 hodin na hřišti SK Kosmonosy B.

TJ Sokol Miřetice - SK Rapid Psáry 2:10

Poločas: 2:4. Branky: 20. a 45. Brýl - 12., 67. a 88. Krasnyanyk, 8. a 25. Azilinon, 74. a 77. z penalty Lukáš Kalous, 5. Proskočil, 59. Kováč, 85. Studnička. Rozhodčí: Petýrek - Špaček, Ladislav. ŽK: 2:0 (54. J. Přitasil, 61. V. Přitasil). Diváci: 50. Hřiště: Miřetice. Sestava TJ Sokol Miřetice: Kispesta - J. Přitasil, Brožík, Habal (64. Jenšík), V. Přitasil (69. Turek), Moudrý, Pidhurskyi, Brýl, Jantač (82. Kamarýt), Klenot, Kliap (76. Lalouček). Trenér: David Turek. Sestava SK Rapid Psáry: Foferka (70. J. Dvořák) - Ondřej Kalous (46. Lukáš Kalous), Kováč, Štancl, Proskočil (66. Kouba), Krasnyanyk, Půlpán, Azilinon (46. Pouček), L. Přeučil, Studnička, Mikyska. Trenér: Danilo Antič.

Fotbalisté SK Rapid Psáry B (na archivním snímku fotbalisté v oranžových dresech) porazili na domácím hřišti soupeře z SK Vrané nad Vltavou těsně 4:3.