Ve šlágru poslední porce zápasů si to o první místo rozdali v přímém souboji fotbalisté domácích Kašperských Hor a záložního týmu Nýrska. Z vítězství se nakonec radovali hosté, jimž tři body, celkový primát a postup o patro výše zajistily dvě trefy střelce Škvareniny. Smutnit však nemusí ani v Kašperských Horách. I druhý tým tabulky totiž slaví postup mezi okresní elitu.

Skvělým výkonem zakončili sezonu fotbalisté Startu Dešenice, kteří si v derniéře smlsli na domácí rezervě Svéradic. Dešenice svého soupeře deklasovaly 8:2, když všech osm branek vstřelily v prvních čtyřiceti minutách. Fotbalisté z Dešenic si v této sezoně připsali také jednu unikátní bilanci.

Ani jeden jejich zápas totiž neskončil remízou, vždy bylo o držiteli tří bodů rozhodnuto po devadesáti minutách. Třetí Švihov se s úspěšným ročníkem rozloučil domácí výhrou nad Kolincem 3:1. Dařilo se také rezervě janovické Dukly, ktera i díky hattricku kapitána Kotlana přehrála venku Žihobce 6:2.

Výsledky 26. kola: Svéradice B – Dešenice 2:8 (1:8, 16. Prokopius, 50. Říha – 1. a 24. Flor, 6. a 20. M, Poupa, 12. Šteiner, 23. Tomaka, 29. Brokeš vlastní, 40. Míšek z penalty), Sv. Hrádek B – Velké Hydčice 0:1 (0:0, 89. Bečvář), Švihov – Kolinec 3:1 (1:0, 28. Kašpárek, 52. Kudják, 58. Ryba – 55. Rejšek), Velhartice – Veřechov 0:2 (0:1, 26. Hrůša, 57. Želíska), Žihobce – Janovice B 2:6 (2:2, 11. Gazdík, 15. Dlouhý z penalty – 4., 42. a 80. z penalty Kotlan, 58. Holý, 75. Kvapil, 85. Martínek), Hartmanice – Plánice 2:2 (3:4 na penalty, 0:1, 67. Matoušek, 90. Krátký – 23. Kohout, 58. Plánička), Kašperské Hory – Nýrsko B 1:2 (1:2, 30. Tomek – 19. a 44. Škvarenina).

Nejlepší střelci soutěže: 33 branek – Michal Poupa (Dešenice), 24 branek – Daniel Řimnáč (Kašperské Hory), 23 branek – Radek Holeček (Hrádek B), 22 branek – Michal Šimek (Hartmanice), 18 branek – Lukáš Plánička (Plánice).

Nejvíce žlutých karet: 11 ŽK – Zdeněk Kodýdek (Sv. Hrádek B), 10 ŽK – Jan Želíska (Veřechov), 9 ŽK – Patrik Jílek (Plánice).

Nejvíce červených karet: 2 ČK – Zdeněk Kodýdek (Sv. Hrádek B).