To bylo až příliš velké oslabení proti domácímu Sencu, které disponuje základní sestavou složenou pouze z hráčů nejstaršího ročníku narození 1995.

FC Senco Doubravka – TJ Sušice

Starší žáci 7:0 (3:0)

Za Sušici museli nastoupit tři hráči z mladších žáků a tomuto faktu odpovídal i celkový obraz hry.

„Domácí byli jednoznačně lepším týmem a dá se říct, že bylo jen otázkou času, kdy vstřelí první branku a kolik jich bude celkově na konci utkání,“ uvedl Václav Staněk z TJ Sušice.

Sestava: Volák – Brabec, Zíbar, Gréger (Pojar), Dlouhý – Staněk, Novák, Kutil, Skrbek, Kolář (Sedláček), Švec (Svoboda).

Mladší žáci 5:2 (1:0)

Byl to pro všechny aktéry těžký zápas, neboť se hrálo za velkého horka. V prvním poločase se podařilo domácím jít do vedení pěknou střelou z velkého vápna. I Sušičtí si vytvořili několik slibných příležitostí, ale žádné využít nedokázali.

V druhém poločase domácí zvýšili na 2:0, ale zvýšená aktivita hostů přinesla snížení na 1:2. Vypadalo to, že hosté by si nějaký bodík mohli odvést, ale tři jejich hrubé chyby rozhodly o osudu utkání. Sušičtí dokázali v závěru utkání snížit na konečných 2:5. Branky za Sušici: Sedláček, Svoboda. Sestava Sušice: Šoural, Hubáček, Vichr, Nový, Pavelec, Pojar, Hájek, Svoboda, Dohnal (Hána), Sedláček, Jurga.