Do historie turnaje v malé kopané, Prolov Cupu, se jako první vítěz zapsal tým PK Třebusice. Premiéra tohoto dvoudenního turnaje se hrála o víkendu na čtyřech hřištích ve Vrhavči za účasti dvaceti pěti týmů z Klatovska, Plzeňska, Berouna, Kladna a Strakonic.

Konečné pořadí:

1. PK Třebusice, 2. Krvavá Tlačenka, 3. Worms Select 2010, 4. SK Šeptem, 5. Fireballs, 6. Mengy Team, 7. AFC Sloni, 8. ASK Rád, 9. All Star Team Běšiny, 10. FC Kojak

V sobotu byly týmy rozlosovány do čtyř základních skupin, kde odehrály zápasy systémem každý s každým. V neděli pak byly nejlepší čtyři z každé skupiny rozděleny do čtyř osmifinálových skupin, kde znovu změřily navzájem síly, a dva nejlepší týmy postoupily do čtvrtfinále.

Výsledky čtvrtfinále:

PK Třebusice - AFC Sloni 4:0, ASK Rád - Krvavá Tlačenka 0:2, Fireballs - SK Šeptem 1:2, Mengy Team - Worms Select 2010 0:1.

Výsledky semifinále:

PK Třebusice - SK Šeptem 1:0, Krvavá Tlačenka - Worms Select 2010 4:0.

O 3. místo:

SK Šeptem - Worms Select 2010 1:2

Finále:

PK Třebusice - Krvavá Tlačenka 4:1

Organizátoři turnaje na jeho konci předali i individuální ocenění. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Petr Mužík z mužstva Krvavá Tlačenka, nejlepším brankářem Václav Zelenka z PK Třebusice, nejlepším střelcem se stal s jedenácti vstřelenými brankami Antonín Presl z Krvavé Tlačenky. Uděleny byly i dvě zajímavé ceny. Exotem turnaje byl vyhlášen Jindřich Hrudička a sympaťákem turnaje Miroslav Mráz.
Maraton devadesáti osmi zápasů zvládli i rozhodčí Borek Stěhule, Jindra Lavrenčíková, Radim Koura, Jura Dykalov, Karel Lažánek, Milan Hovorka a Petr Skřivan.

Organizátoři připravili pro hráče nejen fotbal, ale i další doprovodné soutěže. V pokerovém turnaji zvítězil Karel Frank ze Zajíčci Vrhaveč před Jiřím Hodlem z Fireballs a Jakubem Faschingbauerem z Tripple „B“.

Střelbu na přesnost vyhrál Lukáš Böhm z FC Kojak, za ním se umístili Radek Pytel z Tripple „B“ a Vojtěch Cimpl z MTC Eyjafjallajökull.
„Chtěl bych poděkovat hráčům, rozhodčím, divákům a všem, kteří se na turnaji podíleli, za bezproblémový průběh a sportovní výkony.

myslím, že můžeme být při pořádání prvního ročníku spokojeni prakticky se vším – počasí se vydařilo, účast hráčů i diváků byla dobrá. Určitě přemýšlíme o tom, že příští rok turnaj uspořádáme znovu, z chybiček, kterým jsme se samozřejmě napoprvé nevyhnuli, jsme se poučili, a příští rok to bude ještě lepší,“ slíbil za organizátory Michal Frous.