Nezamyslice - Kladruby 3:1 (1:0). Domácí nastoupili teprve ke svému druhému jarnímu utkání, když ten první sehráli na umělce v Blatné s týmem z Pačejova a ve velmi kombinované sestavě prohráli 1:4 po poločase 0:1. Trenér Nezamyslic Milan Janda řekl: „Na zápas s Kladruby jsem měl k dispozici do hry třináct hráčů. kteří na velmi dobrém terénu hráli pohledný fotbal. Nebyl jsem ale spokojen s malou produktivitou v koncovce, a to bylo také důvodem toho, že hosté mající v nohách třídenní soustředění uhráli přijatelný výsledek, když v poslední minutě snížili z penalty.“

Branky Nezamyslic: O. Musil 2, J. Aschenbrenner. Poslední přípravné utkání sehrají Nezamysličtí v neděli 22. března od 15.00 hodin proti Malenicím hrajícím okresní přebor Strakonicka.

Nalžovské Hory - H. M. Boží - 1:6 (0:3). Na suchém trávníku v Nalžovských Horách sehráli hosté první přátelák před jarními odvetami okresního přeboru mužů. I když přijeli v kombinované sestavě a pouze s 10 hráči, tak předváděli slušný fotbal. Domácí hostům zapůjčili 1 hráče, aby byl počet fotbalistů vyrovnán.

Kdyně - Mochtín B 4:1 (3:0). Domácí byli lepší, měli převahu. Čestný gól Mochtína zaznamenal až za stavu 4:0 Jan Voráč.
Luby B - Nýrsko (komb.) 0:1 (0:0; rozhodčí: Vondráček).