„O víkendu nám začala mistrovská sezona, na kterou jsme se všichni těšili. Sice náš mladý tým nebyl v kompletní sestavě, přesto musím kluky velice pochválit. Vím, že jsem na ně náročný, ale dělá mi radost, že se ukazuje dlouhodobější práce a rukopis, na kterém už nějakou dobu pracuji. Turnaj v Průhonicích mi ukázal, že během pauzy se odvedla kvalitní práce a kluci udělali velký kus pokroku," uvedl na začátek hodnocení kouč mužstva Michal Mikyska.

Fotbalisté SK Rapid Psáry do patnácti let (na archivním snímku hráči v zelených dresech) remizovali se Slavií Radonice 2:2. Mladší žáci prohráli 2:4.
Starší žáci vydřeli v závěru remízu. Seibert: Jsem rád, že jsme se nevzdali

Ten se pak pustil do kratšího rozboru jednotlivých zápasů. „První utkání jsme odehráli proti domácím Průhonicím. V tomto zápase si kluci zastříleli. O poločase jsme vedli 6:0, ale nakonec se druhé dějství vyrovnalo a skončilo to 9:4. Ve druhém utkání jsme čelili těžké Jesenici, která má silný starší ročník, a výsledek odpovídal charakteru zápasu. Mohli jsme dát rozhodně více branek, utkání skončilo výhrou soupeře 13:4," ilustroval dva úvodní mače. Ve třetím utkání mladší přípravka Rapidu a Kamenice vyrukovala na sdružený celek Kamenného Přívozu a Jílového B. „Do třetího a tudíž posledního zápasu jsme šli proti vyrovnanému soupeři z Kamenného Přivozu. Celé utkání bylo vyrovnané s tím, že ke konci jsme dokázali udržet náskok a vyhráli jsme 6:5," řekl.

Mladší přípravka SK Rapid Psáry / SK Kamenice.Mladší přípravka SK Rapid Psáry / SK Kamenice.Zdroj: archiv SK Rapid Psáry

„Už se teď těšíme na následující víkend, protože se (v neděli) uskuteční další mistrovský turnaj, tentokrát na domácím hřišti ve Psárech. Očekáváme, že náš tým bude kompletní, a doufáme tak v ještě lepší výsledky. Závěrem musím kluky pochválit za jejich pokrok a týmovost. V Průhonicích se turnaj střelecky povedl hlavně Vojtovi Šťástkovi a Tobíkovi Vokálkovi," dodal Michal Mikyska.

I. A třída Středočeského kraje, skupina B (22. kolo): SK Rapid Psáry (na snímku fotbalisté v modrých dresech) - FK Pšovka Mělník 6:2 (5:1).
FOTO: Demolici Mělníka řídil kapitán Pouček. Zápas jsme měli pod kontrolou, řekl