Svéradice - Sedlice 3:1 (1:1; branky: 5. Makovec, 75. Zajíc, 81. Vlček - 30. Hovorka; rozhodčí: Dušek; hráno bez karet; diváků: 30).

Svéradice pozvaly na generálku přední tým jihočeské I. A třídy Sokol Sedlice. První půlhodina patřila jednoznačně hostům, hrálo se především na polovině domácích a ti odolávali s vypětím všech sil. Pak předvedli hosté hezkou kombinační akci a skóre zápasu otevřel Petr Hovorka. Hned za pět minut však domácí dokázali odpovědět. Po přímém kopu Jiřince se trefil hlavou Makovec. Do druhého poločasu obě mužstva prostřídala a dařilo se spíš domácím. Hosté si žádnou brankovou příležitost nevypracovali, naopak domácí brankami Zajíce a Vlčka strhli vítězství na svou stranu.

Hrádek A - Vacov 2:8 (0:2, branky: 60. Kolář, 75. Petrželka - 27., 36., 53., 89. Mach, 85., 88., Vojtíšek, 57. Blahouš, 72. Jankovič; rozhodčí: Abrahám; diváků: 30). V posledním přípravném utkání Hrádečtí opět prohráli. Domácí příznivci mohou jen doufat, že se jim tak nepovede i v mistrovských utkáních, protože jinak se čeká po roce účinkování v krajské soutěži sestup.

Nezamyslice - Týnec 4:4 (2:2; branky: Soutor 3, Aschenbrenner - Havránek 2, Frous 2). K poslednímu přípravnému utkání nastoupila mužstva v neúplných sestavách, ale na hře to nebylo moc vidět. Hosté se ujali vedení po nedorozumění domácí obrany, ale po dvou pěkných akcích domácího útoků se skóre měnilo na 2:1, když obě branky střílel Martin Soutor. Stav se do poločasu měnil ještě jednou, po faulu kopali hosté pokutový kop, který proměnili, a tak se šlo do kabin za stavu 2:2. Druhý poločas domácí zpřesnili hru a opět šli do vedení po třetím gólu Martina Soutora. Hosté opět vyrovnali na 3:3, ale proti byl Aschenbrenner, který strhl vedení na stranu domácích. Když se již zdálo být o výsledku rozhodnuto, udělal domácí brankář chybu a hosté už v prodloužení srovnali na 4:4.

Bolešiny – SK Strážov B 5:1 (3:0; branky: 3., 13., 28., 73. a 87. Roháč – 84. Kalista; rozhodčí: Koura; ŽK: 1:1; diváků: 30). Hosté v první půli uspořádali pro domácí den otevřených dveří a toho využil střelecky disponovaný autor všech pěti branek Jan Roháč.

Hrádek B - Hory Matky Boží 4:5 (4:2; branky: 32., 36. Pokorný, 72. Jánský, 79. Červinka - 16., 47. Procházka, 70., 71. Kuchyňka, 80. Hofman). Domácí B tým sehrál s účastníkem vyšší soutěže vyrovnané utkání, a když se zdálo, že skončí nerozhodně, rozhodl o výhře hostů Hofman.

PŘÍPRAVA MOCHTÍNA
Mochtínští muži v generálce na mistrovské absolvovali tři přípravné zápasy, a to pod taktovkou nového trenéra Vladimíra Kudláčka. V obou týmech se dobrými výkony prezentovali i dorostenci.

Sokol Mochtín - SVA Atzenzell-Sattelbogen 4:2 (4:1; branky: Babka 2, Matoušek 2). Večerní páteční zápas na umělce v Sušici rozhodl domácí Mochtín již v prvním poločase.

Sokol Mrákov - Sokol Mochtín 2:3 (2:2; branky Mochtína: Mlynár, Kohout – Voráč, Dolejš, Bláha). Hrál se oboustranně útočný fotbal. Mochtín šel rychle do vedení, ale domácí výsledek stačili do 20. minuty otočit na 2:1. Za Mochtín srovnával v závěru poločasu Jiří Dolejš a vítěznou branku vsítil v závěru utkání dorostenec Lukáš Bláha.

SK Kdyně 1920 - Sokol Mochtín B 7:4 (3:1; branky Mochtína: Novák, Křivánek, Kuželík, Kardoš). Ani v poslední přípravě mochtínská rezerva neuspěla. Stačila sice na hřišti soupeře vstřelit čtyři branky, ale po hrubkách v obraně jich sedm inkasovala.⋌ (sed)