Účastníci IV. třídy, skupiny A, hrací dny a úřední začátky (úz)

1. Železná Ruda B (NE, 13.00), 2. Dešenice (SO, úz), 3. Dlažov (SO, úz), 4. Měčín B (NE, 15.00), 5. Vrhaveč B (NE, úz), 6. Bolešiny B (NE, úz), 7. Bezděkov B (SO, úz), 8. Janovice B (NE, úz), 9. volné číslo, 10. Spůle (SO, 3 hodiny před ÚZM – hřiště v Pocinovicích), 11. Křenice (SO, úz), 12. Ježovy (SO, úz), 13. Nýrsko B (NE, 16.00), 14. Měcholupy B (NE, úz).

1. kolo 11. 8. 17.00

Měcholupy B – Nýrsko B, Železná Ruda B – Ježovy, Dešenice – Křenice, Dlažov – Spůle, Měčín B – volno, Vrhaveč B – Janovice B, Bolešiny B – Bezděkov B

2. kolo 18. 8. 17.00

Bezděkov B – Měcholupy B, Janovice B – Bolešiny B, volno – Vrhaveč B, Spůle – Měčín B, Křenice – Dlažov, Ježovy – Dešenice, Nýrsko B – Železná Ruda B

3. kolo 25. 8. 17.00

Železná Ruda B – Měcholupy B, Dešenice – Nýrsko B, Dlažov – Ježovy, Měčín B – Křenice, Vrhaveč B – Spůle, Bolešiny B – volno, Bezděkov B – Janovice B

4. kolo 1. 9. 17.00

Měcholupy B – Janovice B, volno – Bezděkov B, Spůle – Bolešiny B, Křenice – Vrhaveč B, Ježovy – Měčín B, Nýrsko B – Dlažov, Železná Ruda B – Dešenice

5. kolo 8. 9. 17.00

Dešenice – Měcholupy B, Dlažov – Železná Ruda B, Měčín B – Nýrsko B, Vrhaveč B – Ježovy, Bolešiny B – Křenice, Bezděkov B – Spůle, Janovice B – volno

6. kolo 15. 9. 16.30

Měcholupy B – volno, Spůle – Janovice B, Křenice – Bezděkov B, Ježovy – Bolešiny B, Nýrsko B – Vrhaveč B, Železná Ruda B – Měčín B, Dešenice – Dlažov

7. kolo 22. 9. 16.30

Dlažov – Měcholupy B, Měčín B – Dešenice, Vrhaveč B – Železná Ruda B, Bolešiny B – Nýrsko B, Bezděkov B – Ježovy, Janovice B – Křenice, volno – Spůle

8. kolo 29. 9. 16.30

Měcholupy B – Spůle, Křenice – volno, Ježovy – Janovice B, Nýrsko B – Bezděkov B, Železná Ruda B – Bolešiny B, Dešenice – Vrhaveč B, Dlažov – Měčín B

9. kolo 6. 10. 16.00

Měčín B – Měcholupy B, Vrhaveč B – Dlažov, Bolešiny B – Dešenice, Bezděkov B – Železná Ruda B, Janovice B – Nýrsko B, volno – Ježovy, Spůle – Křenice

10. kolo 13. 10. 16.00

Měcholupy B – Křenice, Ježovy – Spůle, Nýrsko B – volno, Železná Ruda B – Janovice B, Dešenice – Bezděkov B, Dlažov – Bolešiny B, Měčín B – Vrhaveč B

11. kolo 20. 10. 15.30

Vrhaveč B – Měcholupy B, Bolešiny B – Měčín B, Bezděkov B – Dlažov, Janovice B – Dešenice, volno – Železná Ruda B, Spůle – Nýrsko B, Křenice – Ježovy

12. kolo 27. 10. 14.30

Měcholupy B – Ježovy, Nýrsko B – Křenice, Železná Ruda B – Spůle, Dešenice – volno, Dlažov – Janovice B, Měčín B – Bezděkov B, Vrhaveč B – Bolešiny B

13. kolo 3. 11. 14.00

Bolešiny B – Měcholupy B, Bezděkov B – Vrhaveč B, Janovice B – Měčín B, volno – Dlažov, Spůle – Dešenice, Křenice – Železná Ruda B, Ježovy – Nýrsko B.

Miroslav Sedlmaier