Šestadvacetiletý univerzál, který je v případě nouze schopný nastoupit na kterémkoliv postu, zažil v sobotu proti Baníku Stříbro (6:1) povedené odpoledne, když k vítězství svého týmu přispěl dvěma přesnými zásahy.

Stříbro, které patří k předním týmům krajského přeboru, jste porazili vysoko 6:1. Jak utkání hodnotíte?

Myslím si, že jsme potvrdili rozdíl jedné soutěže. První půle byla z naší strany povedenější. Tedy až na jednu hluchou desetiminutovku.

FOTBALISTÉ KLATOV (na archivním snímku) si po jednoznačných výhrách z minulého týdnu proti Hrádku a Sušici zastříleli také proti stříbrskému Baníku, který deklasovali vysoko 6:1.
Klatovy si ve Stříbře zastřílely

Do sítě soupeře jste se trefil hned dvakrát. Popište čtenářům své góly…

První branka byla po zisku balonu ve středu hřiště a úniku mezi dvěma obránci. A druhý gól? Vybojovaný míč na kraji hřiště. Pak se mi otevřela možnost vystřelit zpoza vápna a spadlo to tam.

Jak prozatím hodnotíte klatovskou zimní přípravu?

Podmínky v Klatovech pro zimní přípravu jsou šílené. Doufejme, že už poslední zimu (v Klatovech pracují na umělém hřišti – pozn. autora). Nyní už jsme ve fázi rychlosti, dynamiky a častějšího setkávání s míčem. Jde to, ale i tak se už všichni těšíme, až bude u nás položená umělá tráva.

Těšíte se na start jarní fáze divizní skupiny A?

Pochopitelně. Těšíme se, až to celé vypukne.