Jediný bod získala Sušice, ovšem nezískala zpět druhé místo, ale naopak ještě klesla v tabulce ze třetího na čtvrté místo.

Ze hřišť soupeřů se vrátili bez bodů fotbalisté ze Strážova i z Nýrska a podruhé na jaře doma na body nedosáhl ani Start Luby. Pro všechny reprezentanty Pošumaví v 1.A třídě musí nutně jejich bodový výpadek vést k zamyšlení, neboť jejich situace ve spodní polovině tabulky není zrovna růžová.

Sušice – Zbiroh 0:0. V Sušici se hrál za ideálního počasí důležitý přímý souboj o druhé místo v tabulce. Domácí po celé utkání jasně dominovali, místy byl jejich tlak přímo drtivý a nepouštěli hosty z jejich poloviny. V utkání se ovšem plně projevila současná slabina sušického celku – koncovka. Sušice stereotypně útočila středem hřiště, kde bylo přehuštěno, a tak i přes solidní výkon ztratila dva tolik potřebné body.

ŽK: 1:0. Rozhodčí: Kulhánek, Sirotek, Hodek. Diváků: 150. Sestava Sušice: Míček, Bešta, Marek, Kalný, Blažek, Kysilka, Hrach, Kotrba, Melka, Farták (57. Junek), Sládek.

Nýřany – Strážov 4:0. Přestože se hostům od úvodních minut nedařilo, mohli jít do vedení, ale Mayer sám před brankářem umístil hlavičkou míč nad břevno. Tlak domácích se vyplatil ve 43. minutě, kdy Cvachoušek po sólovém úniku poslal míč do sítě.

Do druhého poločasu vstoupil Strážov aktivně, nicméně kvalitní defenzivní hra Nýřan nepouštěla hosty do zakončení. Díky útočné hře hostů se domácím otevírala okénka v soupeřově obraně. V 78. minutě toho využil opět Cvachoušek, který svým druhým gólem domácí tým uklidnil. Nýřany pak do konce přidaly ještě další dvě branky.

Poločas 1:0. Branky: Cvachoušek 2, Mašek, Vondra. ŽK: 4:3. Diváků: 100. Sestava Strážova: Javorský, Čížek, Michel, Helm, Franc, Chaluš, Matějka V., Presl Petr (75. Antonovics), Vítovec, Mayer (55. Janda Václav), Matějka T.

Luby – Domažlice B 0:3 (0:1). Branky: Visner, Mašek, Kubica. ŽK: 4:4. Diváků: 100.

Zbůch – Nýrsko 1:0 (1:0). Branky: Paun. ŽK: 0:1. ČK: 0:1. Diváků: 150.

Ostatní výsledky: Staňkov – Zruč 5:0, Nepomuk – Příkosice 2:4, Křimice – Chlumčany 0:0, Manětín – Stod 0:3, Staňkov – Zruč 5:0. Dohrávka 16. kola: Stod – Zbůch 3:0.

 1. Stod ⋌19 14 4 1 61 : 18 46
2. Zbiroh ⋌18  9 6 3 31 : 20 33
3. Příkosice ⋌18 10 2 6 56 : 34 32
4. Sušice ⋌18  8 8 2 29 : 15 32
5. Domažlice B ⋌19   8 5 6 42 : 30 29
6. Zruč⋌19  8 4 7 24 : 25 28
7. Nepomuk⋌17  7 6 4 30 : 19 27
8. Křimice ⋌19  7 5 7 29 : 27 26