Druhého ročníku fotbalového turnaje O pohár starosty obce Velhartice, který za podpory starosty Pavla Prosra uspořádala domácí TJ ARBO Velhartice, se dále zúčastnila mužstva Slavoje Koloveč B, Sokola Hartmanice a Svatoboru Hrádek B. Hrálo se systémem každý s každým a vítězem se stalo mužstvo Slavoje Koloveč B, které prošlo turnajem bez porážky, když všechny soupeře porazilo shodně 3:1.

„I počasí se nakonec umoudřilo, a přestože ještě dopoledne velmi vydatně pršelo, terén byl velmi dobrý. Zápasy střídavě odřídili zkušení delegovaní rozhodčí František Petrželka a Petr Bošek. Po posledním hvizdu rozhodčího starosta obce a předseda domácího klubu odměnili všechna mužstva i nejlepší jednotlivce krásnými poháry a diplomy, poděkovali všem za předvedené výkony a turnaj ukončili,“ uvedl za organizátory Jan Pavlík.

Nejlepším hráčem turnaje se stal Václav Vaněk z týmu Arbo Velhartice, nejlepším střelcem Tomáš Homolka z týmu Slavoje Koloveč se čtyřmi vstřelenými brankami a nejlepším brankářem Jiří Koryťák ml. z týmu Sokola Harmanice.

Konečné pořadí turnaje:

1. Slavoj Koloveč B ⋌9 : 3  9
2. TJ ARBO Velhartice⋌4 : 4  4
3. TJ Sokol Harmanice⋌3 : 4  4
4. Svatobor Hrádek B⋌1 : 6  0