Podzim v 1. B třídě dopadl podle předpokladů

Klatovsko – Krajská soutěž mužů 1. B třídy ve skupině B po odehrání posledního letošního kola skončila prakticky podle teoretických předpokladů.

16.11.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/David Kojan

Na přímé postupové pozici přezimuje předpokládaný favorit, fotbalisté Okuly Nýrsko. Definitivně o tom rozhodl přímý duel o první místo se Sokolem Hradešice, který na hřišti v Nýrsku skončil dělbou bodů.

Mochtín - Měčín 4:1 (2:1). Domácí měli jasně navrch, svého soupeře přehrávali ve všech řadách, ale v koncovce se trápili. Hlavně v prvním poločase to byla plejáda zahozených šancí Po přestávce se Měčín zlepšil, vyrovnal hru, dostal se i do šancí, ale bez efektu. Postupem času se domácí znovu dostávali do tlaku i do šancí, které vyjádřili góly Dolejš, Babka a Voráč, navíc dělovku Dolejše zastavilo břevno. Závěr tohoto utkání nebyl pěkný, rozhodčí Dykalov v něm vyloučil tři hráče. Na domácí straně Sysla a Špindlera, u hostů Šlaise. Branky: Dolejš 2, Babka, Voráč – Jar. Krotký (PK). Rozhodčí: Dykalov. ŽK: 3:3. ČK: 2:1. Diváků: 120.

Losiná - Švihov 1:2 (1:2). Po úvodním oťukávání se do vedení dostali v 15. minutě domácí. Hosté se po gólu rychle oklepali a domácí zatlačili. Po rohu Špatenky skóroval hlavou Kudjak. Ve 29. minutě udělal hrubku domácí hráč a nabídnutou šanci proměnil Sýkora, který dostal hosty do vedení, a jak se později ukázalo, byla to branka vítězná. Branky: Novotný - Kudjak, Sýkora. ŽK: 1:3. ČK: 1:0. Diváků: 80.

Nýrsko - Hradešice 1:1 (1:1). V prvním poločase byli hosté chvíli aktivnější, po brance na 0:10 zase hráli lépe domácí a zaslouženě srovnali. Více hrát chtěly určitě Hradešice, na domácích bylo vidět, že bod jim stačí, a tomu svůj styl hry i přizpůsobili. Branky: Kajínek - Hnojský. ŽK: 4:6. ČK: 1:0. Diváků: 150.

Pačejov - St. Smolivec 2:1 (0:0). Branky: Marek, Němec - Netušil. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváků: 100.

Svéradice - Dlouhá Ves 2:1 (1:1). V 19. minutě založili hosté svůj typický brejk, Krejčí po levé straně utekl všem, ideálně předložil míč kapitánovi Hubenému, který s přehledem zakončil. Do přestávky srovnal nejlepší střelec domácích Makovec střelou pod břevno. I ve druhém poločase měli hosté na to, aby utkání zlomili ve svůj prospěch, ale střídající kanonýr domácího B týmu záhy po svém příchodu na hřiště poslal brankářem vyražený míč do sítě. Hostům už docházely síly a domácí utkání dále kontrolovali. Branky: 34. Makovec, 75. Říha - 19. Hubený. Rozhodčí: Orlík. ŽK: 3:6. ČK: 0:2 – 69. Rovňan, 87. Pechek. Diváků: 150.

Svatobor Hrádek - Žákava 2:2 (2:2). Branky: Kolář 2 - Silovský 2. ŽK: 3:0. Diváků: 120.

Další výsledek: Přeštice B - Žinkovy 2:1.

Výroba - Výroba Obsluha strojů18 000 Kč

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI - OBSLUHA STROJŮ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 17. Poznámka: MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI - OBSLUHA STROJŮ, vyuč. v oboru: strojař, truhlář, frézař, nástrojař výhodou, praxe v oboru výhodou, manuální zručnost, spolehlivost, flexibilita, , NABÍZÍME: příspěvek na stravování, dopravu, volnočasové poukázky až do výše 2 400 Kč, 5 týdnů dovolené, výhodnější tarify Vodafone , MZDA: 18000 - 23000,- Kč hrubého , až 40% prémie (vánoční prémie, příplatky za 100% účast, příplatky za odpolední směnu, příplatky za přesčasy 40%). Pracoviště: Greiner purtec cz spol. s r.o., Komenského, č.p. 895, 340 22 Nýrsko. Informace: Václava Weber, +420 376 804 124.

2444 - Mistři v dopravě VEDOUCÍ DOPRAVY. Požadované30 000 Kč

Mistři v dopravě VEDOUCÍ DOPRAVY. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, flexibilita, pečlivost, znalost oboru výhodou, Mzda 30 000 Kč + prémiová složka, příspěvek na stravování, , ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA E-MAIL DO 11.3.2018: necudova@masowest.cz. Pracoviště: Maso west s.r.o., pracoviště, Maxima Gorkého, č.p. 682, 339 01 Klatovy 1. Informace: Markéta Necudová, .

539490 - Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci13 000 Kč

Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci ZPRACOVATEL MASA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Agenturní zaměstnání, Pracoviště: Drůbežářský závod Klatovy a.s., ul. 5. května 112, Klatovy , POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav, práce v chladu, Kontakt: Olga Tomjaková 777 762 276 (9 - 10 hodin), adowsro@seznam.cz. Pracoviště: Adow s.r.o. - drůbežářský závod klatovy, ul. 5. května, č.p. 112, 339 01 Klatovy 1. Informace: Olga Tomjaková, +420 777 762 276.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce20 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží PRODAVAČ/KA V PIZZERII. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: PRODAVAČ/KA V PIZZERII, vhodné i pro absolventy, možno i brigádně, Ranní x odpolední směny, stravování zdarma, kontakt: p. Ramizi, tel. 773 229 232. Pracoviště: Fatmir ramizi, pracoviště pizzeria klatovy, Pražská, č.p. 119, 339 01 Klatovy 1. Informace: Fatmir Ramizi, +420 773 229 232.

Deník nám fandí

V pondělí představíme v projektu Deník nám fandí klatovské basketbalisty

Chřipka - ilustrační snímek

Chřipková epidemie řádí v pěti okresech

Výpravy zpět aneb Co se kdysi psalo 410

Klatovsko – Přinášíme seriál o zajímavostech regionu, v němž nahlížíme do novin starých i sto a více let.

Klatovští hokejisté žďárské Plameny neuhasili

Žďár nad Sázavou – Z posledního utkání základní části 2. ligy, skupiny Střed na ledě soupeře se hokejisté Klatov vrátili ze Žďáru nad Sázavou bez bodu.

Muž onanoval na zastávce před dětmi

Klatovsko – Před soud půjde dvaašedesátiletý muž z Klatov, který se ukájel před lidmi čekajícími na autobus, mezi nimiž byly i děti.

Tři příběhy. Únor '48 měnil osudy lidí

Plzeňský kraj - Letos si připomínáme 70 let od událostí, které se do české historie zapsaly nejprve jako Vítězný únor, později jako únorový puč. Komunistický převrat, po němž byl v tehdejším Československu nastolen totalitní režim, vyvrcholil 25. února 1948.