Podzim v 1. B třídě dopadl podle předpokladů

Klatovsko – Krajská soutěž mužů 1. B třídy ve skupině B po odehrání posledního letošního kola skončila prakticky podle teoretických předpokladů.

16.11.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/David Kojan

Na přímé postupové pozici přezimuje předpokládaný favorit, fotbalisté Okuly Nýrsko. Definitivně o tom rozhodl přímý duel o první místo se Sokolem Hradešice, který na hřišti v Nýrsku skončil dělbou bodů.

Mochtín - Měčín 4:1 (2:1). Domácí měli jasně navrch, svého soupeře přehrávali ve všech řadách, ale v koncovce se trápili. Hlavně v prvním poločase to byla plejáda zahozených šancí Po přestávce se Měčín zlepšil, vyrovnal hru, dostal se i do šancí, ale bez efektu. Postupem času se domácí znovu dostávali do tlaku i do šancí, které vyjádřili góly Dolejš, Babka a Voráč, navíc dělovku Dolejše zastavilo břevno. Závěr tohoto utkání nebyl pěkný, rozhodčí Dykalov v něm vyloučil tři hráče. Na domácí straně Sysla a Špindlera, u hostů Šlaise. Branky: Dolejš 2, Babka, Voráč – Jar. Krotký (PK). Rozhodčí: Dykalov. ŽK: 3:3. ČK: 2:1. Diváků: 120.

Losiná - Švihov 1:2 (1:2). Po úvodním oťukávání se do vedení dostali v 15. minutě domácí. Hosté se po gólu rychle oklepali a domácí zatlačili. Po rohu Špatenky skóroval hlavou Kudjak. Ve 29. minutě udělal hrubku domácí hráč a nabídnutou šanci proměnil Sýkora, který dostal hosty do vedení, a jak se později ukázalo, byla to branka vítězná. Branky: Novotný - Kudjak, Sýkora. ŽK: 1:3. ČK: 1:0. Diváků: 80.

Nýrsko - Hradešice 1:1 (1:1). V prvním poločase byli hosté chvíli aktivnější, po brance na 0:10 zase hráli lépe domácí a zaslouženě srovnali. Více hrát chtěly určitě Hradešice, na domácích bylo vidět, že bod jim stačí, a tomu svůj styl hry i přizpůsobili. Branky: Kajínek - Hnojský. ŽK: 4:6. ČK: 1:0. Diváků: 150.

Pačejov - St. Smolivec 2:1 (0:0). Branky: Marek, Němec - Netušil. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváků: 100.

Svéradice - Dlouhá Ves 2:1 (1:1). V 19. minutě založili hosté svůj typický brejk, Krejčí po levé straně utekl všem, ideálně předložil míč kapitánovi Hubenému, který s přehledem zakončil. Do přestávky srovnal nejlepší střelec domácích Makovec střelou pod břevno. I ve druhém poločase měli hosté na to, aby utkání zlomili ve svůj prospěch, ale střídající kanonýr domácího B týmu záhy po svém příchodu na hřiště poslal brankářem vyražený míč do sítě. Hostům už docházely síly a domácí utkání dále kontrolovali. Branky: 34. Makovec, 75. Říha - 19. Hubený. Rozhodčí: Orlík. ŽK: 3:6. ČK: 0:2 – 69. Rovňan, 87. Pechek. Diváků: 150.

Svatobor Hrádek - Žákava 2:2 (2:2). Branky: Kolář 2 - Silovský 2. ŽK: 3:0. Diváků: 120.

Další výsledek: Přeštice B - Žinkovy 2:1.

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 18 500 Kč Svářeči SVÁŘEČ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: VÝHODOU: znalost svařování metodou TIG a MIG, znalost výkresové dokumentace, ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování v místní restauraci, Vhodné i pro absolventy, Kontakt: Kollross Radek, tel.: 776 599 050, e-mail: radek.kollross@seznam.cz. Pracoviště: K-kovo s.r.o., 339 01 Klatovy 1. Informace: Radek Kollross, +420 776 599 050. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 20 000 Kč Číšníci a servírky SERVÍRKA, ČÍŠNÍK. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Srní 44, 341 92 , Kontaktní osoba: Martina Pletlová tel:607783388,, e-mail: hotelvydra-srni@seznam.,cz, , Zaměstnanecké výhody: ubytování + strava zdarma, Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem. Pracoviště: Micheva s.r.o. - pracoviště, 341 92 Kašperské Hory. Informace: Martina Pletlová, +420 607 783 388. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 22 000 Kč Číšníci a servírky ČÍŠNÍK/SERVÍRKA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME: praxi v oboru. Pracoviště: Jez & spi - plánice, Klatovská, č.p. 33, 340 34 Plánice. Informace: Jiří Nový, +420 722 292 414. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 40 000 Kč Řidiči tahačů ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY - specializace Švýcarsko, Požadujeme: řidičský průkaz sk. "C", "E", profesní průkaz, znalost AJ nebo NJ výhodou. , Víkendy doma, 40 000,-Kč čistého včetně náhrad, Výjezdní místo DEPO Klatovy - ul. Dr. Sedláka 937 - areál Karpem/ČSAD, Kontakt: Bureš Jan, tel.: 773 934 833. Pracoviště: Parotrans s.r.o., provozovna, Dr. Sedláka, č.p. 937, 339 01 Klatovy 1. Informace: Jan Bureš, +420 773 934 833.

Fotbalisté Velhartic (na archivním snímku v zelenobílých dresech) vybojovali ve víkendovém duelu s Nýrskem B jen bod. Velké Hydčice (ve žlutém) uspěly v Žihobci těsně 1:0.

Jakub Lösch: Křenický fantom, který pohřbil naděje Ježov