Před třemi týdny jsme na všech webech okresních Deníků Plzeňského kraje spustili unikátní anketu fotbalových fanoušků. Kluby krajského přeboru jsme rozdělili do dvou skupin po osmi týmech. Čtenáři pak měli možnost hlasovat, kterému celku nejvíce fandí.

Z každé skupiny postoupily do velkého finále čtyři týmy s nejvíce získanými hlasy. Ve skupině A měla největší podporu parta z Horní Břízy, která získala hned 491 hlasů. Na druhém místě skončil Nepomuk (391) a finálový postup slaví také v Černicích (302) a Staňkově (255). Ve skupině B se pro změnu nejvíce dařilo Tlumačovu (386 hlasů), Nýrsku (295), Rapidu Plzeň (256) a Holýšovu (155).

Celkem se ve dvou semifinálových anketách rozdalo 2997 hlasů (1728 hlasů ve skupině A a 1269 hlasů ve skupině B). Nejmenší podporu na internetu měly Vejprnice, Bolevec a Meclov.

O nejoblíbenější tým nejvyšší krajské soutěže můžete ve finálové anketě na našem webu hlasovat už týden. Hlasy můžete dát také fotbalovému Nýrsku, které se v prozatímním pořadí drží v nejlepší pětce za Tlumačovem, Horní Břízou, Rapidem a Nepomukem. Hlasovat můžete z jednoho zařízení každých pět minut. Finále potrvá až do 23. května do 12.00 hodin. Kdo vyhraje?

HLASOVAT MŮŽETE V ODKAZE NÍŽE