Proti nim se postavil tým složený z dříve narozených osobností sušického fotbalu včetně tamního starosty Petra Mottla, který neskrýval po utkání spokojenost.

„Užil jsem si to jako všichni ostatní báječně. Byla skvělá divácká kulisa a je fajn být na jednom hřišti s takovými legendami, jako je Patrik Berger, Šmíca, Ujfi a další. Výsledek, přestože nebyl důležitý, byl přesně takový, jaký měl být – 6:6," zhodnotil duel Mottl.

Stejně nadšený byl i šéfredaktor Klatovského deníku Milan Kilián, který využil nabídku zahrát si za sušický tým. „Z našeho týmu jsem byl asi nejvíce věren heslu „není důležité zvítězit, ale zúčastnit se". Měl jsem tři velké šance, ale výsledkem byla jen tyčka. Ale o to nešlo. Důležité bylo pobavit sebe i lidi a to se povedlo," řekl Kilián a dodal: „Musím ocenit, jak skvěle se chovali naši soupeři. Přestože to jsou samé známé osobnosti, nezaznamenal jsem ani náznak hvězdných manýr. Naopak, byli velmi milí, užili jsme si hodně legrace. A třeba s Ondrou Brzobohatým nebo Vávrou Hradilkem jsme si stihli během hry i popovídat." 

David Kojan