A to ještě Nýrští neproměnili penaltu. Hosté po první půli vedli 1:0. Vyrovnání se domácí dočkali po třech minutách druhého poločasu. O výhře Okuly rozhodl v 80. minutě György.

Nýrsko – Žihle 2:1

Zápas byl od začátku podle očekávání vyrovnaný. Šancí si vypracovalo víc domácí mužstvo, ale nedokázalo je proměnit. Asi největší možnost měl nýrský Kadlec, který se po samostatné akci dostal až do šestnáctky, ale z deseti metrů trefil gólmana Bronce. Hned vzápětí založili hosté rychlý protiútok. Jejich hráč se vydal z půlky hřiště k nýrské brance, obešel všechny, co mu stáli v cestě, před nýrským brankářem Ludvarem nahrál Brožovi, který bez problémů z první velké šance Žihle otevřel skóre zápasu.

Domácí začali druhý poločas hodně aktivně a odměnou jim bylo vyrovnání hned ve 48. minutě, kdy rychlou kombinační akci zakončil Kohout. Hosté se z vyrovnávací branky ještě nestačili vzpamatovat a už mohli prohrávat, rozhodčí v 50. minutě odpískal pokutový kop za ruku v pokutovém území. K míči se postavil György, ale střelil doprostřed branky přímo gólmanovi Žihle do náruče. Domácím týmem to trochu otřáslo a hra se vyrovnala. Nýrští dobývali polovinu Žihle postupnými útoky, ale do vyložené šance se nemohli dostat. Hosté byli v koncovce nebezpečnější, ale Ludvara neohrozili. Pak znovu zabrali domácí. Korschinský zblízka pálil těsně vedle, Levovu střelu po „ťukesu" gólman hostů na poslední chvíli vytáhl na roh, Kadlecova střela z přímého kopu „lízla" horní část břevna, Kohoutovi chyběly centimetry, aby uklidil centr před brankou do sítě. Snahu domácích o vítězství pečetil v 80. minutě György, který po chybě hostující obrany prošel až před branku a nedal Broncovi šanci. Hosté ve druhé půli těžko nesli tlak Nýrska, hádali se, a to hodně ovlivnilo jejich hru. Nýrská obrana pod taktovkou zkušeného trenéra Kalivody tak bez problémů pohlídala cennou výhru.

„Jsem spokojený se třemi body a se zlepšením hry ve druhém poločasu, kterou hodně oživil György. První poločas se mi vůbec nelíbil, neměli jsme prostředek hřiště, což byla obrovská chyba, a kvůli tomu jsme inkasovali. Ale vůle vyhrát byla znát hned od začátku druhé půle, chtěli jsme víc než soupeř, a tak jsem rád za důležité tři body, protože se nám moc nedaří. Měli jsme v poslední době hodně zraněných hráčů, ven nás moc nejezdí. Proto jsme tým doplnili dorostenci. Ti sice měli v nohách dopolední duel, ale zvládli jsme to," řekl Deníku po skončení zápasu hrající trenér Nýrska Karel Kalivoda.

Poločas: 0:1. Branky: 48. Kohout, 80. György – 38. Brož. Rozhodčí: Špoták. Hráno bez karet. Diváků: 100.

Sestava Nýrska: Ludvar, Lepší, Kohout, Hvězda, Valenta, Kalivoda, Kadlec, Tykal, Šteiner, Flor, Výtisk (Bureš, Lev, György, Rubáš, Korschinský, Kalivoda ml.).