Trenér Pavel Zdanovec nemohl pro zápas v Olbramovicích, který mimochodem skončil stejným výsledkem jako na podzim, počítat s gólmanskou jedničkou Martinem Maškem, který kvůli zdravotním problémům chyběl. Mezi třemi tyčemi tak naskočil devětadvacetiletý David Rada. A ten náročné utkání na půdě nevyzpytatelného soupeře nakonec zvládl, inkasoval pouze v 64. minutě z kopačky Štěpána Brejly, který reagoval na vedoucí branku jesenického špílmachra Tomáše Kuchty, jenž předtím proti Teplýšovicím (3:4) nehrál.

III. třída okresu Praha-východ, skupina B (15. kolo): Sokol Čestlice (na snímku fotbalisté v červených dresech) - Sokol Svojetice 2:2 (5:6 na penalty).
OBRAZEM: Čestlice vstaly z mrtvých, v penaltovém rozstřelu ale neuspěly

A kouč slávistů jej chválil. „Tomáš si snad jako jediný drží svou dobrou výkonnostní úroveň," poznamenal Zdanovec s tím, že to se ovšem u ostatních klíčových hráčů říct nedá. I bez jejich TOP formy ovšem Jesenice nakonec zvítězila - čtyři minuty před koncem se gólově prosadil druhý z rodu Kuchtů - o dvanáct let starší Robert. „Asi jsme byli o ten jeden gól lepším týmem, ale utkání jsme měli zvládnout daleko lépe," konstatoval Pavel Zdanovec.

I. A třída Středočeského kraje, skupina B (20. kolo): SK Rapid Psáry (na snímku fotbalisté v modrobílých dresech) - Vrdy (oranžoví) 2:0 (0:0).

Ten je pochopitelně rád za tři vybojované body, ale tuší, že podobný výkon ve víkendovém šlágru doma proti Říčanům (v sobotu od 16.30 hodin) bude na úspěch horko těžko stačit. „Pokud zopakujeme výkon z Olbramovic, nemáme v tomto utkání sebemenší šanci na úspěch. Ale pokud se konečně probudí všichni naši tahouni a zahrají tak, jak je od nich očekáváno, může to být zcela jiný zápas," myslí si kouč jesenických fotbalistů.

SK Olbramovice - SK Slavia Jesenice 1:2

Poločas: 0:1. Branky: 64. Š. Brejla - 35. T. Kuchta, 86. R. Kuchta. Rozhodčí: Němeček - Nehasil, Bydlák. ŽK: 0:0. Diváci: 120. Olbramovice: Dvořák - K. Košař, Vácha, Mejdrech (61. Vaš), J. Košař, Kramný, Šípek, Š. Brejla, Drábek, D. Brejla (90. A. Brejla), Horák. Trenér: Miroslav Kaprálek. Jesenice: Rada - Beneš, Bureš, Kopa, D. Novotný, Obermajer (67. R. Pešl), D. Pešl (78. Novák), Rak (78. Karas), T. Kuchta, Štěpánek, R. Kuchta. Trenér: Pavel Zdanovec.

I. A třída Středočeského kraje U19, skupina D (18. kolo): SK Slavia Jesenice (na snímku fotbalisté v červených dresech) - Spartak Rožmitál pod Třemšínem 4:2 (1:2).
OBRAZEM: Starší dorostenci Slavie otočili domácí souboj se Spartakem Rožmitál