Po poločase prohrávaly s Křečandami o dva góly, ale zabojovaly a po obrátce nepříznivý stav zvrátily. Daly pět gólů a nedovolily soupeřkám už ani jednou skórovat.

O gól v poločase prohrávalo s týmem Neznašov i áčko bolešinské Kobry. Ve druhé půlce utkání však Kobry zabraly a dotáhly zápas do vítězného konce. Velké drama přinesl třetí duel skupiny, v níž se bojuje o medaile. O své těsné výhře nad Vodnicemi rozhodly Kobry B až čtyři minuty před závěrečným hvizdem sudího Milana Hovorky.

Ve dvou zápasech druhé skupiny padlo celkem jedenáct branek. V roli vítězek z plánické palubovky odcházely hráčky Devils a Panters.

Střelecky se nejvíce v tomto kole dařilo Marcele Voráčové z kobřího B družstva, která k vítězství svého týmu přispěla čtyřmi přesnými trefami. Hattrickem se blýskly hned tři hráčky, plánická Zuzana Roubová, Vodnice Helena Křížková a Andrea Mazancová z bolešinské Kobry A.

Skupina o 1. až 6. místo:

PS Křeč Mochtín - Plánice 3:6 (3:1; branky: 17. a 22. Levá Strnadová; 9. Musílková - 16., 39. a 45. Roubová; 28. Voldřichová; 36. Brožíková; 49. Procházková; rozhodčí: Milan Hovorka).

Kobra Bolešiny A - Sokol Neznašovy 6:2 (0:1; branky: 34., 36. a 39. A. Mazancová; 32. a 39. H. Mazancová; 45. Simbartlová - 1. Kalivodová; 28. Kurcová; rozhodčí: M. Hovorka).

Vodnice KH Kinetic Klatovy - Kobra Bolešiny B 4:5 (2:2; branky: 5., 30. a 40. Křížková; 23. Petrů - 2., 12., 28. a 46. Voráčová; 42. Lejsková; rozhodčí: M. Hovorka).

Skupina o 7. až 11. místo:

Devils Dvorec - Silver Hills 3:2 (1:2; branky: 17. a 38. Škopková; 39. Jeřábková - 11. a 21. Vlasáková; rozhodčí: M. Hovorka).

Andělky ze Svaté Anny - Panters Klatovy 2:4 (2:1; branky: 4. Benediktová; 14. Niklová - 16. a 35. Fialová; 26. a 32. Tichá; rozhodčí: M. Hovorka).

Soutěž pokračuje v sobotu 26. března v plánické sportovní hale. Ve skupině o 1. až 6. místo se střetnou Kobra Bolešiny A - Plánice (8.00), PS Křeč Mochtín – Kobra Bolešiny B (9.00) a Vodnice KH Kinetic Klatovy - Sokol Neznašovy (10.00). Skupina o 7. až 11. místo má na programu duely: Andělky ze Svaté Anny - SK Letiny (11.00) a Panters Klatovy - Silver Hills (12.00).