Domácí šli do vedení po jedenácti minutách hry brankou z pokutového kopu. Čkyně pět minut před přestávkou po rohu dorážkou zvýšila na 2:0. Klatovští měli několik dobrých šancí, chybělo však přesné zakončení.

Ve druhém poločase se výkon mladíků v dresu divizních Klatov zlepšil, ale přesto v době jejich tlaku domácí zvýšili na rozdíl třech branek. Hosté se poprvé střelecky prosadili v 73. minutě, kdy našel Pavlík pěknou přihrávkou Petra Hovorku, který zkušeně přehodil brankáře a snížil na 1:3. Klatovští pokračovali úspěšně v ofenzívě a v 85. minutě byl u zrodu druhé branky opět Pavlík, z jehož centru Rendl hlavou snížil na rozdíl pouhého gólu. Spravedlivou remízu zařídil v 90. minutě svým druhým gólem v tomto duelu, tentokrát z penalty, Petr Hovorka.

Čkyně - Klatovy 3:3

Poločas: 2:0. Branky Klatov: 73. a 90. z PK P. Hovorka, 85. Rendl. Sestava Klatov: Lorenc (55. Herman) - Bouberle, V. Hovorka, Meszáros, Rendl - Voráček, D. Matějka, Pavlík, J. Matějka - Beneš, P. Hovorka.

„V právě uplynulém týdnu hráči tvrdě trénovali, musím je pochválit, že utkání v jedenácti lidech dokázali otočit. V prvním poločase jsme hodně kazili přihrávky, soupeř měl ve svém týmu několik starších zkušených hráčů, takže to pro nás byla kvalitní příprava. Dobře se jeví útočník Petr Hovorka, další případné posily budeme zkoušet a doufám, že další hráči, ať už nemocní nebo zranění, se brzy zapojí do přípravy,“ řekl trenér divizních fotbalistů TJ Klatovy Jiří Toman.