1. – 3. místo

KT0064 Karel Malý st., Nýrsko 5 34
KT0023 Tomáš Janda, Klatovy 8 31
KT0086 Milan Zajíček ml., Klatovy 8 31

4. – 24. místo

KT0012 Josef Křivánek ml., Klatovy 5 28
KT0132 Kristýna Prosserová, Sušice 5 28
KT0021 Pavel Sládek, Klatovy 5 28
KT0054 Zdeněk Kazár, Kolinec 2 28
KT0153 Marie Praščáková, Horažďovice 2 28
KT0121 Marie Štraserová, Radinovy 2 28
KT0084 Zdeněk Sýkora, Klatovy 17 26
KT0109 Miroslav Malý, Nýrsko 8 25
KT0031 Jan Gubiš, Stojanovice 5 25
KT0040 Karel Karlík, Klatovy 5 25
KT0036 Jiří Suk, Nýrsko 5 25
KT0120 Jindřich Štraser ml., Radinovy 5 25
KT0076 Josef Beran, Mochtín 2 25
KT0138 Václav Heger, Červené Dvorce 2 25
KT0113 Juraj Kovalčik, Klatovy 2 25
KT0017 Jaroslav Mareš, Luby 2 25
KT0009 Petr Rajtmajer, Klatovy 2 25
KT0107 Antonín Šetlík, Dešenice 2 25
KT0071 Václav Štampach, Měčín 2 25
KT0075 Vojtěch Havlík, Klatovy -4 25
KT0074 Marie Havlíková, Klatovy -4 25

25. – 64. místo

KT0198 Robert Diviš, Janovice n/Ú 8 24
KT0033 Radek Adamka, Nýrsko 5 24
KT0002 Jiří Podráský, Klatovy 11 22
KT0124 Věra Balounová, Janovice n. Úhlavou 8 22
KT0026 Josef Bejvl, Chvalšovice 5 22
KT0163 Radek Bubela, Velhartice 5 22
KT0018 Josef Kadlec, Klatovy 5 22
KT0123 Věra Strejcová, Plánice 5 22
KT0046 Jiří Havlík, Myslív 2 22
KT0057 Alois Hejdušek, Kolinec 2 22
KT0128 Karel Kremlík, Sušice 2 22
KT0173 Jiří Mužík, Klatovy 2 22
KT0152 Monika Slavíková, Dobrotice 2 22
KT0072 Jan Vacík, Nýrsko 2 22
KT0143 Josef Braťka st., Chanovice -1 22
KT0141 Jiří Krs, Železná Ruda -1 22
KT0151 Karel Slavík, Dobrotice -1 22
KT0180 Kateřina Terelová, Klatovy 11 20
KT0171 Hana Karlíková, Klatovy 5 20
KT0104 Jaroslav Pavlík, Klatovy 8 19
KT0105 Petr Švátora, Lhůta 8 19
KT0094 Jaroslav Aška, Železná Ruda 5 19
KT0116 Vladimír Baloun, Janovice n. Úhlavou 5 19
KT0155 Dana Bláhová, Nýrsko 5 19
KT0172 Bohumír Reitmayer, Klatovy 5 19
KT0119 Jindřich Štraser, Radinovy 5 19
KT0079 Pavel Toman, Klatovy 5 19
KT0139 Zdeňka Hegerová, Červené Dvorce 2 19
KT0032 Karel Husa, Klatovy 2 19
KT0004 Petra Kopecká, Klatovy 2 19
KT0093 Václav Lojík, Horažďovice 2 19
KT0126 Jiří Mastný, Měčín 2 19
KT0134 Petr Prosser, Sušice 2 19
KT0174 Danuše Vacherlonová, Kolinec 2 19
KT0056 Josef Kazár, Kolinec -1 19
KT0041 Jan Knotek, Týnec -1 19
KT0112 Jiří Kovalčik, Klatovy -1 19
KT0011 Ludovít Molnár, Klatovy -1 19
KT0154 Jozef Praščák, Horažďovice -1 19
KT0140 Václav Rendl, Volšovy -1 19

65. – 114. místo

KT0089 Václav Janda, Víteň 5 17
KT0196 Jaroslav Štec, Janovice n/Ú 5 17
KT0102 Karel Frančík, Zavlekov 8 16
KT0127 Miloš Skořepa, Klatovy 8 16
KT0062 Jan Beška, Sušice 5 16
KT0156 Václav Bláha, Nýrsko 5 16
KT0078 Zdeněk Chudý, Sušice 5 16
KT0090 Josef Nový, Týnec 5 16
KT0029 Miroslava Pacnerová, Luby 5 16
KT0131 Celestin Prosser, Sušice 5 16
KT0047 Josef Škach st., Klatovy 5 16
KT0077 Ladislav Visinger, Klatovy 5 16
KT0162 Lenka Bubelová, Velhartice 2 16
KT0044 Oldřich Friš, Klatovy 2 16
KT0166 František Hosnedl, Sušice 2 16
KT0016 Lukáš Kopecký, Klatovy 2 16
KT0158 Vojtěch Kubík, Kvasetice 2 16
KT0125 František Mastný, Měčín 2 16
KT0133 Jana Prosserová, Sušice 2 16
KT0008 Jana Rajtmajerová, Klatovy 2 16
KT0067 Karel Šafanda, Třebomyslice 2 16
KT0052 Václav Vacherlon, Buršice 2 16
KT0058 Radek Vrága, Velenovy 2 16
KT0003 Antonín Kopecký, Klatovy -1 16
KT0028 Jindřich Pacner, Luby -1 16
KT0043 Zdeněk Říha, Velenovy -1 16
KT0039 Petr Sladek, Klatovy -1 16
KT0130 Milan Ouda, Mokrosuky -7 16
KT0092 Lukáš Petřík, Strakonice -7 16
KT0045 Jan Jílek, Kolinec 0 14
KT0168 Erika Bartlová, Železná Ruda 5 13
KT0015 Rostislav Kalčík, Klatovy 5 13
KT0146 Vít Marek, Nýrsko 5 13
KT0037 Věra Navarová, Klatovy 5 13
KT0149 Marian Polešák, Nýrsko 5 13
KT0148 Zdeněk Polomis, Nýrsko 5 13
KT0111 Václava Strnadová, Svrčovec 5 13
KT0095 Richard Aška, Železná Ruda 2 13
KT0164 Marek Bartheldy, Horažďovice 2 13
KT0106 Pavel Bečka, Klatovy 2 13
KT0030 Jana Gubišová, Stojanovice 2 13
KT0053 Ivana Lochnerová, Buršice 2 13
KT0101 Jaroslav Soumar, Zavlekov 2 13
KT0110 Josef Škach ml., Železná Ruda 2 13
KT0122 Václav Štraser, Radinovy 2 13
KT0080 Tomáš Toman, Klatovy 2 13
KT0059 Miroslav Bořík, Klatovy -1 13
KT0142 Milan Kříha, Železná Ruda -1 13
KT0048 Josef Škach ml., Klatovy -1 13
KT0091 Lenka Martínková, Strakonice -7 13

115. – 161. místo

KT0190 Roman Mezera, Luby 5 12
KT0189 Oldřich Friš ml., Klatovy 2 11
KT0185 Karel Křesák, Zavlekov -1 11
KT0181 Josef Vacík ml., Nýrsko -1 11
KT0108 Josef Škach, Nýrsko 11 10
KT0087 Milan Zajíček st., Klatovy 8 10
KT0157 František Muchna, Plzeň 5 10
KT0006 Jiří Zavřel, Klatovy 5 10
KT0005 Jiří Zavřel ml., Klatovy 5 10
KT0161 Karel Žejdlík, Klatovy 5 10
KT0169 Stanislav Bartl, Železná Ruda 2 10
KT0098 Václav Hasnedl, Bernartice 2 10
KT0099 Jiří Stupka, Malý Bor 2 10
KT0199 Marie Vacíková st., Nýrsko 2 10
KT0061 Marie Bešková, Sušice -1 10
KT0137 Karel Chmelenský, Volšovy -1 10
KT0014 František Kalčík, Klatovy -1 10
KT0073 Anna Křížová, Klatovy -1 10
KT0114 Stanislav Lorenc, Srbice -1 10
KT0068 Václav Frühbauer, Komušín -4 10
KT0066 Josef Kunc, Sušice -4 10
KT0177 Milan Holub, Klatovy 5 8
KT0069 Václav Strnad, Svrčovec 0 8
KT0129 Milan Suda, Mokrosuky 0 8
KT0187 Jaroslav Bubela, Velhartice -1 8
KT0188 Hana Kolorosová, Malý Bor -1 8
KT0049 Josef Trojan, Mochtín -1 8
KT0038 Jaroslav Kuták, Čejkovy 8 7
KT0088 Stanislav Formánek, Klatovy 5 7
KT0115 Ladislav Hosek, Klatovy 5 7
KT0159 Klára Kubíková, Kvasetice 5 7
KT0007 Lukáš Míšek, Bystřice 5 7
KT0034 Václav Vostrý, Nýrsko 5 7
KT0136 Antonie Žitníková, Volšovy 5 7
KT0165 Zdeněk Bartheldy, Horažďovice 2 7
KT0013 Josef Křivánek st., Klatovy 2 7
KT0160 Alena Kubíková, Kvasetice 2 7
KT0170 Milan Mjartan, Klatovy 2 7
KT0103 Pavlína Pavlíková, Klatovy 2 7
KT0097 František Aška, Železná Ruda -1 7
KT0027 Miroslav Bejvl, Chvalšovice -1 7
KT0144 Josef Braťka ml., Chanovice -1 7
KT0063 Pavel Doležal, Sušice -4 7
KT0060 Milan Malý, Nýrsko -4 7
KT0118 Jiří Pour, Klatovy -4 7
KT0019 Jan Sirotek, Klatovy -4 7
KT0178 Karel Rejnek, Klatovy 0 6

162. – 197. místo

KT0182 Blanka Martínková, Klatovy 2 5
KT0055 Danuše Lochnerová, Klatovy 0 5
KT0020 Václav Aška, Klatovy 2 4
KT0083 Zbyněk Kubát, Švihov 2 4
KT0150 Václav Soušek, Nýrsko -1 4
KT0010 Olivie Molnárová, Němčice -4 4
KT0024 Karel Janda st., Klatovy 2 2
KT0200 Mir Kratochvíl, Pýnec 2 2
KT0195 Ondřej Matějka, Milíno 0 2
KT0001 Václav Paleček, Klatovy 0 2
KT0194 Pavel Křesák, Zavlekov -1 2
KT0100 Svatopluk Macháček, Nýrsko 2 1
KT0175 Květa Kratochvílová, Týnec 0 1
KT0167 Václav Petrovič, Sušice 0 1
KT0192 Martin Šít, Klatovy 0 1
KT0022 Karel Janda, Klatovy -1 1
KT0117 Miroslav Pour, Hůrka -1 1
KT0179 Josef Sládek, Klatovy -1 0
KT0197 Ladislav Vališ, Sušice -7 0
KT0070 Karel Wogel, Klatovy 0 -1
KT0184 Jarmila Křesáková, Zavlekov -1 -1
KT0186 Terétia Šlehoferová, Zavlekov -4 -1
KT0085 Josef Vaněk, Strážov -4 -1
KT0193 Stanislav Šít, Klatovy 0 -2
KT0145 Karel Novák, Nýrsko -1 -2
KT0176 Lubomír Laco, Klatovy -1 -3
KT0191 Romana Mezerová, Luby -1 -3
KT0201 Alena Božíková, Nýrsko -4 -4
KT0065 Karel Malý ml., Nýrsko -1 -5
KT0183 Jiří Pscheidt, Žel. Ruda -1 -5
KT0050 Josef Trojan ml., Mochtín -4 -5
KT0025 Jana Jandová, Klatovy -7 -5
KT0042 Marie Knotková, Týnec -7 -5
KT0147 Jan Burghauser, Nýrsko -1 -8
KT0082 Ladislav Kubát, Švihov 2 -11
KT0081 Zbyněk Kubát, Švihov -1 -11

Na vítěze čeká v redakci cena

Vítězem pátého kola jarní Fortuna ligy čtenářů se s prozatím rekordním ziskem sedmnácti bodů stal Zdeněk Sýkora z Klatov. V průběžném pořadí se na prvním místě drží Karel Malý st. z Nýrska, který zatím nasbíral třicet čtyři bodů. Na dalších dvou místech se s tříbodovým odstupem drží Tomáš Janda a Milan Zajíček ml., oba z Klatov.

Vítězpátého kola Zdeněk Sýkora z Klatov si v redakci Klatovského deníku, Zlatnická 29/I může vyzvednout cenu. A to každý pracovní den od 8.00 do 16.00 hodin, nejpozději ale v úterý 5. května.

Správné výsledky pátého kola

 1. Klatovy – Příbram B (divize)          0:1 2 
 2. Chanovice – Manětín (krajský přebor)       0:00 
 3. Sušice – Rozvadov (I.A třída)             2:2 0 
 4. Strážov – Svéradice (I.B třída)                2:11 
 5. Dobřany – Mochtín (I.B třída)             2:3 2 
 6. Sušice B – Nezamyslice (okresní přebor)       1:2 2 
 7. Veřechov – Hory Matky Boží (okresní přebor)     2:2 0 
 8. Hradešice B – Měcholupy (III.třída)         0:1 2 
 9. Dlažov – Spůle (IV. třída sk.A)            8:1 1 
10. Hartmanice – Milčice (IV. tř. sk.B)             0:1 2 

Supertrefa (součet vstřelených branek ve vybraných zápasech): 31