Pačejovští mladíci porazili své hosty z Hrádku

Klatovsko - Tečku za letošními mládežnickými fotbalovými souboji o mistrovské body udělali aktéři dorosteneckých krajských klání

19.11.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Čech

O poslední kolekci bodů fotbaloví mladíci usilovali i na hřištích v Pošumaví.

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU
Vejprnice – Sušice
Starší dorost: 4:0
(2:0; sestava Sušice: Gill, Bešta, Kodýdek, Goby, Mataše, Šablatura, Málek, Lašek, Budil, Pohořal, Fusch).
Mladší dorost: 1:1 (1:1; branka Sušice: Králík; sestava Sušice: Gill, Beránek, Kalný, Kodýdek, Koryťák, Chudý /55. Halas/, Králík, Jech, Szedmák, Matějka /65. Raitmaier/, Varga).

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU
Mrákov – Měčín 1:1 (0:1; branky: T. Dufek - D. Šlajch; rozhodčí: Ulrych; diváků: 50; ŽK: 0:1).

Pačejov – Hrádek 4:0 (3:0; v posledním kole Pačejovští dorostenci postrádali dlouhodobě nemocného kapitána Cihláře a z minulého kola zraněného obránce Štěpáníka. Domácí byli od prvních minut aktivnější a odměnou jim byla úvodní branka z 5. minuty, kdy se z trestného kopu trefil Adam Kolařík. Hosté od vstřeleného gólu ožili a vzápětí mohli vyrovnat, ale vstřelená branka neplatila, neboť byl odmáván ofsajd. Hosté se cítili ukřivděni a dost se to projevovalo na jejich neurovnané hře. Velkou chybu na obraně domácích málem potrestal hostující kapitán Liška, který mohl skórovat, ale těsně minul branku. Pak přišel velký tlak hostů. Hosté se několikrát dostali do zcela otevřené obrany, ale vždy proti nim stál výborný brankář Lád, který dokázal v rozmezí dvou minut vychytat dva 100% gólové nájezdy. Bohužel nedáš dostaneš se potvrdilo ve 29. minutě, kdy po pravé straně utekl odchovanec plánické kopané Martin Opatrný a zvýšil tak vedení na 2:0. Běžela 35. minuta a další rána hostující obraně přišla z kopačky Václava Melky, který poslal střelu k tyči a nedal brankáři žádnou šanci 3:0. Hosté byli po prvním poločase dost rozhození.

Do druhého poločasu vstupovali hosté pouze v deseti, neboť odstoupil stopér pro zranění kolene a na střídání nebyl žádný hráč. Hosté byli v úvodu druhého poločasu lepším týmem, ale šance, které přímo volali po gólu, nedokázali proměnit. Domácí mohou děkovat svému brankáři, který doslova čaroval v bráně. Domácí šance hrozili z levé strany, kde hostující obraně zatápěl Sládek, který posílal centrované míče do vápna. V 65. minutě se mohl zapsat i náš nejlepší střelec Forman, ale pro ofsajd nebyl gól uznán. S přibývajícím časem hosté polevili a soustředili se jen na obranu. V 86. minutě se rozvlnila síť ještě jednou, kdy se po pravé straně uvolnil Kodýdek a tvrdou střelou poslal míč do tyče, který se odrazil ke zcela volnému Štípkovi a ten uzavřel konečný stav na 4:0. Hosté z Hrádku u Sušice předvedenou hrou v Pačejově určitě nezklamali, ale gólově se nedokázali prosadit. Velkou zásluhu na tom má domácí brankář, který byl bezesporu nejlepším hráčem zápasu. Branky: 5. A. Kolařík, 29. M. Opatrný, 35. V. Melka, 86. V. Štípek; rozhodčí: J. Blaheta; diváků: 30; ŽK: 0:1).

Nýřany – Luby 2:2 ( 2:0; branky: Kasík 2 – A. Lavička z PK, P. Sysel; rozhodčí: Mareš; ŽK: 3:4).

Dobřany – Svéradice 0:3 (0:2; podrobnosti nehlášeny).

19.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Číšník/servírka 18.000 - 20.000 Kč 19 000 Kč

Do rodinného podniku na Šumavě hledáme číšníka/servírku

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 19 000 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK, kontakt: p. Kobera, tel. 608 028 065, e-mail: kobera@transmixbeton.cz nebo p. Sedláčková, tel. 602 210 315. Pracoviště: Transmix beton, společnost s ručením omezeným, pracoviště, Dr. Sedláka, č.p. 903, 339 01 Klatovy 1. Informace: Luboš Kobera, +420 608 028 065.

Výroba - Výroba Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 86 Kč

Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci ZPRACOVATEL MASA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 86.2 kč. Volných pracovních míst: 18. Poznámka: Agenturní zaměstnání, Pracoviště: Drůbežářský závod Klatovy a.s., ul. 5. května 112, Klatovy , POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav, práce v chladu, Kontakt: Olga Tomjaková 777 762 276 (9 - 10 hodin), adowsro@seznam.cz. Pracoviště: Adow s.r.o. - drůbežářský závod klatovy, ul. 5. května, č.p. 112, 339 01 Klatovy 1. Informace: Olga Tomjaková, +420 777 762 276.

Ostatní - Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu PALIČ, 15 000 Kč

Obsluha zařízení na úpravu kovového odpadu PALIČ, DĚLNÍK. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘP sk. B podmínkou, Směna: 8 - 16.30h, Výhodou: ŘP sk. C, VZV, zkušenosti s pálením, Kontakt: Hurt Pavel, tel.: 603 171 630. Pracoviště: Zp kovošrot s.r.o., Koldinova, č.p. 896, 339 01 Klatovy 1. Informace: Pavel Hurt, +420 603 171 630.

Dívka z dětského domova je už druhý týden nezvěstná

Na kole a pěšky proti úložišti - 15. ročník.

Protestovali proti úložišti radioaktivního odpadu

Usmrcené oči Berouskových tygrů a širý, černý lán: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve středu 18. července 2018.

Vrhaveč – Osm týmů startovalo na 2. ročníku turnaje v malé kopané Dragon Cup ve sportovním areálu Sokola Vrhaveč.