V tomto derby se sousedem v tabulce potvrdili domácí své podzimní vítězství 2:0 získané na hřišti soupeře v Lubech . To se nepodařilo Sokolu Měčín, který podzimní domácí výhru 2:1 v Horšovském Týně s domácím dorostem, který měl po 26 kolech v tabulce o polovinu bodů méně než Měčín, neobhájil.

Pačejov – Luby 4:1 (2:1)

Hrálo se na těžkém podmáčeném terénu. Úvod zápasu patřil hostům, kteří lépe kombinovali a snadno se dostávali do zakončení. S přibývajícím časem se hra vyrovnala, ale domácím chyběla přesná koncovka. Gólové radosti se dočkali domácí až ve 25. minutě, kdy z nařízené penalty se Kubaň nemýlil. Další gólová trefa přišla ve 35. minutě po rohovém kopu, kdy se z voleje trefil Kolařík. V samotném závěru poločasu ale hosté snížili.

Druhý poločas byl plný faulů a zbytečných strkanic. Hosté chtěli hned od úvodních minut vyrovnat, ale zadní vrátka nechali v obraně hodně dokořán. V 52. minutě se trefil k tyči Kodýdek. Další gól přidal v 59. minutě Kába a zdálo se, že je o zápase rozhodnuto. Hosté závěr nezvládli v koncovce, šancí měli spoustu, ale žádná nemířila mezi tyče. Domácí zaslouženě vyhráli a zajistili si tak klidný střed tabulky v krajské soutěži.

Branky: 25. Kubaň, 35. Kolařík, 52. Kodýdek, 59. Kába - 43. Schrötter. Rozhodčí: Simočko. Diváků: 40. ŽK: 3:4. ČK: 1:0.

Horšovský Týn – Měčín 1:0 (1:0). (sed)