Podruhé na jaře nastoupili k dalšímu zápasu divizní soutěže sušičtí starší žáci ve značně oslabené sestavě, neboť hned několik fotbalistů základní sestavy mělo zdravotní problémy.

TJ Sušice – FK Tábor

STARŠÍ ŽÁCI 1:1 (1:1)
Asi do největší šance se v prvním poločase dostal domácí David Staněk, který si z pravé strany naběhl na centr Tomáše Haranta, ale nedokázal v rychlosti míč přesně usměrnit, a ten skončil vedle pravé tyče soupeřovi branky.

Nedáš, dostaneš tak platilo i v tomto zápase. Hosté poprvé vystřelili na branku domácích a ujali se vedení 1:0.

Sušický tým ještě více zrychlil hru, dostal se do velkého tlaku a po jednom z mnoha rohových kopů se ve 25. minutě k míči dostal Jiří Brabec a míč uklidil k pravé tyči soupeřovy branky. Stejný výsledek vydržel až do poločasu.

Ve druhém poločase došlo k několika vynuceným změnám v sestavě, oba celky hrály opatrně a vzhledem k vývoji zápasu a kvůli zraněním se spokojily s konečnou remízou 1:1.

Branka Sušice: Brabec Jiří. Sestava Sušice: Reisner - Brabec, Gréger, Zíbar, Chudý - Staněk, Svoboda, Brož, Harant, Švec (Kutil), Kolář (Zetocha).

„Někteří naši hráči nemohli k zápasu nastoupit vůbec a někteří museli zápas odehrát se sebezapřením. Především díky zodpovědnému přístupu celého týmu tak zápas skončil bezbrankovou remízou, neboť soupeř předvedl kvalitní výkon, který lze hodnotit jako jeden z nejlepších v jarní části soutěže. Přednější je zdravotní stav hráčů pro další jarní zápasy a ze sportovního hlediska je důležitý výkon, který torzo týmu v tomto zápase s Jihočechy podalo, a ten byl nadprůměrný,“ nešetřil chválou trenér sušických žáků Václav Staněk.

MLADŠÍ ŽÁCI 1:7 (0:5).
Domácí se sice snažili útočit, pár příležitostí si vytvořili, ale Jiří Motl na hostujícího brankáře nevyzrál. Zato hosté se do šancí dostávali celkem jednoduše a proměnit je dokázali s přehledem, protože domácí obrana jim v tom docela pomohla.

Sušici se povedlo vstřelit jen jeden gól, když Motl pěkně přehodil z vápna hostujícího brankáře. Brankostroj hráčů FK Tábor se nakonec zastavil na čísle sedm.

Branka za Sušici: Motl Jiří. Sestava domácích: Šoural, Pavelec, Šašek, Sedláček, Vítovec, Myslík, Hájek, Svoboda, Samek, Vichr, Motl Střídali: Hubáček, Dohnal, Jurga, Nový.