OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ

Dohrávka 19. kola

Hrádek – Luby B 3:2 (1:2; branky: 20. Švelch, 46. Šoura, 63. Brabec – 25. Sydorenko, 44. Bešta; rozhodčí: Mazanec; ŽK: 1:2; diváků: 150)

1. Chanovice⋌20   13 6­   1  48:18  48

2. Hrádek⋌20     9­ 9   2  40:24  41

3. Vrhaveč⋌20     9­ 6   5  36:28  37

4. Luby B⋌20     9 5 ­  6  41:29  34

5. Bolešiny⋌20     9 ­4   7  44:43  34

6. Běšiny⋌20     7 ­7   6  37:37  34

7. Klatovy B⋌20  10 3   ­7  49:38  33

8. Velký Bor⋌20    9 4­   7  30:32  33

9. Sušice B⋌20    7 6  ­ 7  44:38  30

10. Nezamysli­ce⋌20    8 5   7  33:32 ­ 30

11. Janovice⋌20    7 5­   8  44:35  29

12. Malý Bor⋌20    4 5­ 11  34:40  19

13. Železná Ruda⋌20    2 4­ 14  37:72  10

14. Švihov⋌20    2 ­1 17  24:75    7

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Předehrávka 26. kola:

Kolinec – Veřechov 3:1 (0:1; branky: 58. M. Milfort, 61. Horák, 66. D. Milfort – 14. Šíp; rozhodčí: Kurc; ŽK: 2:0; ČK: 0:1 – 41. Zerzáň; diváků: 60)

1. Budětice⋌18 14 4  ­ 0  57:16  48

2. Zavlekov⋌19 12 2 ­  5  52:29  38

3. Milčice⋌19 11 2  ­ 6  55:34  36

4. Kolinec⋌20 12 0 ­  8  40:38  36

5. Myslív⋌19 10 2 ­  7  44:29  32

6. Pačejov B⋌18 10 1   7­  47:35  31

7. Sušice C⋌19   9 1   ­9  40:39  29

8. Veřechov⋌19   ­8 1 10  37:47  26

9. Hrádek B⋌19   6 4   ­9  23:31  25

10. Plánice⋌18   6 4 ­  8  21:30  24

11. Kvasetice⋌18   6 3 ­  9  36:28  23

12. Hory Matky Boží⋌18   4 1 ­13  24:65  13

13. Soběšice⋌18   0 1 ­17  20:75    2

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

Starší žáci

Předehrávka 25. kola:

Horažďovice – Tachov 0:5 (0:2; branky: Desort 4, Zajíček; rozhodčí: Mazanec; diváků: 25)

Mladší žáci

Horažďovice – Tachov 2:5 (2:1; branky: Král, Hnídek – Čoka 3, Jöcsik 2; rozhodčí: Mazanec; hráno bez karet; diváků: 25)

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Dohrávka 10. kola :

Hradešice – Janovice 0:6 (0:3; branky: 44., 69., 76. Diviš, 21. Gardoň, 40. Šveňha, 65. Kotlan; rozhodčí: J. Švátora; ŽK: 2:0; diváků: 20)
Po skončení utkání byla domácími podána námitka na neoprávněný start hráče Řepišťák Petr (1995), hrál Jílek Michal (1994).

Bolešiny – Železná Ruda 8:4 (2:2; branky: 4., 59., 80. Martínek, 22., 78., 83. Rašek, 24., 89. Šindelář – 10., 40., 54. (PK) Jelínek, 76. Mahovský; rozhodčí: Koura; ŽK: 1:0; diváků: 40)

1. Bolešiny⋌4 1 0 3  ­59:31  29

2. Janovice⋌4 4 0 0  ­52:25  28

3. Hradešice⋌4 2 0 2  ­35:24  26

4. Nezamyslice⋌4 1 0 3  ­36:44  16

5. Švihov⋌4 3 0 1 ­ 24:52  15

6. Železná Ruda⋌4 1 0 3  ­30:60  12

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Vložené 24. kolo:

Mochtín – Hrádek 5:1 (1:0; branky: P. Pretzelmayer 2, Potužník, Pytlík, Kapusta – Špička; rozhodčí: J. Švátora; diváků: 30)

Klatovy B – Žichovice 16:0 (8:0; branky: 6., 29., 46., 53. Janda, 27., 28., 30. Jirotka, 23., 25., 55. Kuchárik, 14. Marek, 32. Karlík, 35. Jiřík, 36. Bejvl, 58. Štingl, 59. Šibík; rozhodčí: Javorský; hráno bez karet; diváků: 30)

Plánice – Švihov 1:1 (0:1; na PK: 2:1; branky: 39. Pešek – 6. Benda; rozhodčí: Mácal; diváků: 40)

Nalžovské Hory – Bolešiny 2:2 (2:2; na PK: 3:1; branky: 21. Mareš, 23. Pasker – 9. Polívka, 20. Kaiser; rozhodčí: Bína; hráno bez karet; diváků: 25)

Sušice B – Luby 2:11 (0:6; branky: 49., 51. Holeček – 1., 44. Malát, 5. Krejčiřík, 8., 9., 29., 56. Pivoňka, 14. Šmíd, 32., 34., 43. Maňas; rozhodčí: Jakš; hráno bez karet; diváků: 30).

1. Luby⋌16 14 1  ­ 1  94:16    44

2. Klatovy B⋌18 12 3   3­  85:27    41

3. Nalžovské Hory⋌17 11 4  ­ 2  62:26    40

4. Janovice⋌16 10 3  ­ 3  58:29    33

5. Pačejov⋌16 10 1 ­  5  61:24    32

6. Bolešiny⋌17   7 4 ­  6  77:36    26

7. Sušice B⋌16   8 0   ­8  83:49    24

8. Mochtín⋌17   ­7 1   9  49:37    23

9. Švihov⋌17   6 3­   8  39:32    22

10. Dlouhá Ves⋌18   6 2 ­10  49:41    20

11. Plánice⋌17   3 3 ­11  30:59    14

12. Hrádek⋌16   2 1­ 13  21:142    8

13. Žichovice⋌17   0 0 ­17  13:203    0

Miroslav Sedlmaier