Úřadující mistryně republiky porazily pod vedením nového trenéra a bývalého fotbalisty Karla Pitáka na úvod letní přípravy na novou sezonu dorost Viktorie Žižkov do 16 let 5:4 a šestadvacetiletá rodačka z Klatov se pod vítězství podepsala dvěma přesnými zásahy v poslední půlhodince přátelského souboje.

close Fotbalistka Tereza Krejčiříková. info Zdroj: SK Slavia Praha - ženy zoom_in Fotbalistka Tereza Krejčiříková.

Krejčiříková v 60. minutě zvyšovala náskok šampionek už na 4:1, ale soupeř záhy dokázal vyrovnat. Jedenáct minut před koncem ale přišla druhá chvíle sestry klatovského křídelníka Zdeňka Krejčiříka. Ofenzivní hráčka Pražanek, která si v seniorské reprezentaci žen odbyla svou premiéru už před devíti lety v kvalifikaci o světový šampionát proti Španělsku, propálila gólmana soupeře přesnou ránou z hranice penalty a rozhodla o těsné výhře 5:4.

close Fotbalistka Tereza Krejčiříková vloni v červnu při podpisu nové smlouvy. info Zdroj: SK Slavia Praha - ženy zoom_in Fotbalistka Tereza Krejčiříková vloni v červnu při podpisu nové smlouvy.

„I přesto, že se hrál zápas ve velkém vedru, cítila jsem se velmi dobře, hrály jsme v nezvyklém složení, ale i tak jsme si dokázaly v zápase vytvořit několik brankových příležitostí a proti fyzicky zdatnějším chlapcům se prosadit. Myslím, že jsme do přípravy vstoupily velmi dobře a pod vedením nového trenéra jsme spokojené,” uvedla pro klubový web Slavie střelkyně Tereza Krejčiříková.