DIVIZE – SKUPINA A

Sušice přivezla z Chebu z duelu o šest bodů dva body a na svého soupeře se v tabulce dotáhla. Pokud by se nyní mělo mezi nimi rozhodovat o sestupu, pak lepší bilanci má Sušice, která Cheb na podzim porazila 1:0. Do konce divize chybí ještě šest kol a předposlední místo, na kterém aktuálně Sušice je, neznamená v současné době záchranu. Nicméně to nesnižuje úspěch mužstva, které po návratu trenéra Jana Staňka získalo novou šťávu

Klatovy hrály na hřišti v tabulce posledních Mariánských Lázní, kde zachraňovaly zásluhou branky Lukeše v poslední minutě alespoň bod.

Hvězda Cheb – Sušice 3:3 (1:1; na PK: 5:6; branky: 7. T. Rolník, 48. Lacina, 77. (PK) Čížek – 32. (PK), 68. (PK) Páleník, 85. Linhart; ŽK: 2:2; ČK: 0:1 – 69. Vrhel; rozhodčí: Kapoun; diváků: 100).

Mariánské Lázně – Klatovy 2:2 (1:0; na PK: 4:2 (branky: 42. (PK) Bílek, 68. Drahorád – 83., 90. Lukeš; rozhodčí: Šlapák; ŽK: 3:3; diváků: 100)

1. Tachov 24 19 3 2 64: 21 62
2. Táborsko B 24 15 5 4 60: 26 54
3. Malše Roudné 24 13 5 6 62: 38 46
4. Karlovy Vary 24 11 7 6 48: 35 43
5. Hořovicko 24 11 6 7 55: 29 42
6. Český Krumlov 24 12 4 8 42: 27 41
7. Doubravka 24 10 6 8 34: 39 40
8. Klatovy 1898 24 10 7 7 37: 27 39
9. Rokycany 24 6 9 9 24: 32 35
10. Aritma Praha 24 8 6 10 38: 44 32
11. Čížová 24 7 7 10 35: 41 32
12. FC Zličín 24 6 6 12 37: 55 26
13. Milevsko 24 7 3 14 30: 46 25
14. Hvězda Cheb 24 6 2 16 28: 52 20
15. TJ Sušice 24 4 5 15 33: 72 20
16. M. Lázně 24 5 3 16 26: 69 19

KRAJSKÝ PŘEBOR

Svízelnou situaci, ve které se pohybují Horažďovice na aktuálním předposledním místě, si zapříčili hráči tohoto týmu zejména ztracenými body v domácím prostředí. Nic nového nepřinesl ani poslední duel v Horažďovicích, kde nepadl gól, i když domácí získali z duelu s domažlickou rezervou alespoň bod.

Horažďovice – Domažlice B 0:0 (na PK: 6:7; rozhodčí: Hodek; ŽK: 4:4; diváků: 100)

1. Dynamo ZČE 24 17 6 1 65: 20 61
2. Vejprnice 24 17 3 4 69: 30 57
3. Koloveč 24 18 1 5 83: 32 56
4. Holýšov 24 11 8 5 42: 27 42
5. Chotíkov 24 11 3 10 52: 46 38
6. Přeštice 24 11 2 11 39: 37 35
7. Rozvadov 24 10 3 11 45: 53 34
8. Domažlice B 24 8 6 10 35: 38 33
9. Zruč 24 8 5 11 39: 47 32
10. H. Týn 24 8 5 11 28: 52 32
11. Rapid 24 7 7 10 27: 37 31
12. Černice 24 8 2 14 35: 65 28
13. Bolevec 24 7 3 14 31: 44 27
14. Rokycany B 24 8 1 15 37: 57 25
15. Horažďovice 24 6 3 15 26: 50 23
16. Hor.Bříza 24 6 4 14 45: 63 22

1. A TŘÍDA

Výsledkově a tím i v tabulce se začínají propadat Žichovice. Nejvíce se to projevuje na zápasech doma, kde z posledních dvou utkání vytěžili pouze bod s Luby. Naopak druhý nováček, Pačejov, po výhře doma nad Žichovicemi dokázal opět bodovat i venku a prodloužil úspěšnou sérii na šest utkání. Výsledkově nejúspěšnější jsou z týmů z Pošumaví na jaře bezesporu Svéradice, které již osm zápasů za sebou neprohrály, z toho v šesti získaly plný počet bodů.

Křimice – Pačejov 1:1 (1:1; na PK: 4:2; branky: 5. Kubice – 17. J. Kubaň; rozhodčí: Křen; hráno bez karet; diváků: 50)

Žichovice – Luby 0:0 (na PK: 4:5; rozhodčí: Maroušek; ŽK: 1:2; ČK: 0:1 – Koželuh; diváků: 80)

Doubravka B – Svéradice 1:2 (0:1; Branky: 46. Krysl – 28. Vonášek, 55. Beránek; rozhodčí: König; ŽK: 1:3; diváků: 40)

Nýrsko – Nepomuk 1:4 (0:3; branky: 86. Škvarenina – 39., 43. Baran Michal, 37. Voráček, 83. Švec; rozhodčí: Duda; diváků: 100)

1. Lhota 24 16 4 4 64: 25 54
2. Sl.Mýto 24 12 6 6 52: 33 45
3. Ch. Újezd 24 11 6 7 47: 37 43
4. Svéradice 24 11 6 7 53: 46 43
5. Luby 24 11 5 8 42: 28 40
6. Pačejov 24 11 5 8 40: 37 40
7. Nepomuk 24 11 3 10 49: 40 38
8. Žichovice 24 9 7 8 40: 43 37
9. Stod 24 9 5 10 36: 44 35
10. Křimice 24 9 6 9 40: 50 35
11. Nýrsko 24 9 4 11 46: 43 32
12. Senco B 24 8 4 12 44: 49 31
13. Nýřany 24 5 10 9 38: 46 30
14. Žihle 24 9 2 13 46: 55 30
15. Ch. Planá 24 5 5 14 33: 61 22
16. Staňkov 24 5 4 15 28: 61 21

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Starý Smolivec – Dlouhá Ves 2:1 (1:0; branky: Procházka, Strejc – Trčan; ŽK: 3:2; diváků: 70)

Žákava – Měčín 1:3 (1:0; branky: Saro – Bureš, Klíma, Němec; ŽK: 2:2; ČK: 0:1 – 86. Šlais; rozhodčí: Jílek; diváků: 70)

Chanovice – Přeštice B 4:2 (2:1; branky: 30., 48., 52. Kába, 6. Klíma – 29. Pap, 50. Zoubek; rozhodčí: Pena; ŽK: 2:2; diváků: 60)

Strážov – Mochtín 0:1 (0:0; branka: 65. J. Dolejš; rozhodčí: Velíšek; ŽK: 2:2; diváků: 120)

1. Košutka 18 13 2 3 51: 21 42
2. Mochtín 19 10 2 7 35: 32 34
3. Sp.Poříčí 18 9 3 6 45: 29 32
4. Štěnovice 18 9 3 6 36: 32 31
5. Chanovice 18 8 4 6 41: 38 30
6. Dl. Ves 19 8 3 8 28: 27 29
7. Přeštice B 19 5 9 5 23: 27 29
8. Žákava 18 8 3 7 35: 33 27
9. Chlumčany 19 7 3 9 33: 30 25
10. St. Smolivec 18 6 4 8 26: 44 22
11. Blovice 19 6 2 11 32: 41 21
12. Strážov 18 4 4 10 24: 38 20
13. Měčín 19 2 8 9 22: 39 18

OKRESNÍ PŘEBOR

Mochtín B – Běšiny 2:1 (0:0; branky: 65. Potužník, 85. Rašek – 58. Vítovec; rozhodčí: Hovorka; ŽK: 0:1; diváků: 70)

Hradešice – Vrhaveč 3:4 (2:3; branky: 7. Kopal, 25. Hnojský, 51. Zdichynec – 19. Skřivánek, 22., 27. Jandečka, 52. Mundl; rozhodčí: Hessová; ŽK: 1:2; diváků: 40)

Luby B – Hrádek 0:0 (na PK: 2:4; rozhodčí: Stach; ŽK: 4:0; diváků: 80)

Nezamyslice – Měcholupy 2:2 (1:1; na PK: 4:5; branky: 40. Krejčí, 75. Jiřík – 21. Kaňák, 61. Bálek; rozhodčí: Abraham; ŽK: 2:2; diváků: 40)

Bolešiny – Malý Bor 3:1 (1:0; branky: 23. Šmolc, 55. Stupka, 78. Bošek – 60. Sládek; rozhodčí: Šmrha; ŽK: 0:2; diváků: 100)

Klatovy B – Velký Bor 4:0 (2:0; branky: 32. Blažek, 38., 52. Votípka, 75. Veselka; rozhodčí: Špindlerová; ŽK: 2:0; diváků: 70)

Sušice B – Janovice 2:0 (1:0; branky: 44. Hubáček, 82. Klíma; rozhodčí: Hovorka; ŽK: 0:3; diváků: 60)

Dohrávka 16. kola: Klatovy B – Hradešice 1:0 (0:0; branka: 70. vlastní; rozhodčí: Abraham)

1. Hrádek⋌20 11 6  3 35:18 44

2. Sušice B⋌20 12 4  4 46:22 42

3. Klatovy B⋌20 13 2  5 56:25 41

4. Hradešice⋌20 10 5  5 51:30 39

5. Vrhaveč⋌20 11 2  7 34:31 36

6. Bolešiny⋌20  8 7  5 33:29 33

7. Běšiny⋌20  7 6  7 29:32 30

8. Luby B⋌20  7 3 10 22:31 26

9. Malý Bor⋌20  6 5  9 28:35 25

10. Měcholupy⋌20  5 5 10 29:37 23

11. Velký Bor⋌20  4 6 10 25:46 22

12. Nezamyslice⋌20  6 3 11 30:40 21

13. Janovice⋌20  5 3 12 33:49 19

14. Mochtín B⋌20  4 5 11 16:42 19

III. TŘÍDA

Budětice – Velhartice 2:1 (1:1; branky: 8. Chmelík, 90,. Štěch – 52. Poledník; rozhodčí: Blaheta; ŽK: 2:2; ČK: 1:0 – Vinter; diváků: 140)

Hartmanice – Milčice 5:1 (2:1; branky: 17. Sládek, 20. Koryťák, 57. Šmíd, 69. Hasenőhrl, 83. Ferenčík – 12. Zítek; rozhodčí: Petrželka; ŽK: 3:2; ČK: 0:2 – 3. Průcha, 36. Zítek; diváků: 60)

Kašperské Hory – Žihobce 1:0 (0:0; branka: 90. Řimnáč; rozhodčí: Marek; ŽK: 1:3; diváků: 70)

Železná Ruda – Dešenice 6:2 (2:1; branky: 12., 45. Hájek, 61., 70. Loos, 86. Černý, 88. Duda – 14. M. Poupa, 79. Toman; rozhodčí: Jakš; ŽK: 2:2; diváků: 60)

Švihov – Velké Hydčice 4:2 (2:0; branky: 22., 41. Kudjak, 56., 72. Kašpárek – 71., 79. Hlaváč; hráno bez karet; rozhodčí: Hájek; diváků: 50)

Týnec – Zavlekov 4:3 (2:2; branky: 37. Topinka, 39. Votruba, 70., 81. Mužík – 14. Bilynskyy, 33., 75. Frous; rozhodčí: Šiška,; hráno bez karet; diváků: 40)

Svéradice B – Bezděkov 5:0 (2:0; branky: 10. Chaloupka, 38. Soukup, 47., 60. Smitka, 80. Petřík; rozhodčí: Pastyřík; ŽK: 1:2; diváků: 50)

1. Hartmanice⋌20 14  3  3 70:34 46

2. Týnec⋌20 10  6  4 62:45 39

3. Kašperské Hory⋌20 10  4  6 48:41 37

4. Bezděkov⋌20  9  4  7 45:40 34

5. Budětice⋌20  9  4  7 45:41 34

6. Železná Ruda⋌20  8  6  6 57:59 34

7. Svéradice B⋌20  9  4  7 42:30 33

8. Velhartice⋌20  8  5  7 33:37 33

9. Dešenice⋌20  8  5  7 54:53 32

10. Švihov⋌20  7  5  8 51:46 27

11. Velké Hydčice⋌20  6  6  8 34:39 25

12. Žihobce⋌20  7  3 10 34:45 25

13. Zavlekov⋌20  0 12  8 34:45 16

14. Milčice⋌20  1  1 18 32:86  5

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Křenice – Janovice B 1:4 (0:3; branky: 87. Tyrpekl – 20., 32. Šobek, 40. Urban, 78. Jůzek; rozhodčí: Pressl; ŽK: 1:2; diváků: 50)

Ježovy – Nýrsko B 2:5 (1:1; branky: 26. Pytelka, 84. Štich – 37., 74. Kopecký, 50., 67., 74. Škvarenina; rozhodčí: Škoda; ŽK: 1:1; diváků: 20)

Dlažov – Chudenice 1:3 (1:2; branky: 2. Šít – 31. Stryczek, 33. Soupír, 55. Benda; rozhodčí: Habada; ŽK: 0:3; diváků: 100)

Železná Ruda B – Vrhaveč B 3:3 (0:0; na PK: 5:4; branky: 46. Velacký, 87. Nedvět, 91. Duda – 50. Pressl, 54., 70. Důlovec; rozhodčí: Kurc; ŽK: 0:1; diváků: 30)

Měcholupy B – Neznašovy 4:1 (2:1; branky: 34. Kovařík, 35. D. Kanta, 80. vlastní, 85. Kaňák – 28. Langmajer; rozhodčí: Pastyřík; ŽK: 1:1; diváků: 50)

Měčín B – Spůle 6:0 (3:0; branky: 8. Jareš, 12. Bureš, 25. Duchek, 62. Ambrož, 65. Čejka, 89. (PK) Šlajch; rozhodčí: Javorský; ŽK: 1:1; diváků: 50)

1. Janovice B⋌18 17 0  1 77:13 51

2. Chudenice⋌18 16 0  2 70:20 48

3. Měčín B⋌18 11 2  5 66:40 37

4. Nýrsko B⋌18 12 0  6 92:40 36

5. Neznašovy⋌19 11 1  7 51:47 35

6. Měcholupy B⋌18 11 0  7 62:40 33

7. Bolešiny B⋌18  9 2  7 46:39 29

8. Dlažov⋌19  7 4  8 48:63 27

9. Vrhaveč B⋌19  7 3  9 35:44 26

10. Křenice⋌19  4 3 12 28:45 16

11. Železná Ruda B⋌18  2 2 14 23:78  9

12. Spůle⋌19  1 3 15 15:64  7

13. Ježovy⋌19  1 2 16 17:97  6

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Hory Matky Boží – Myslív 1:3 (0:1; branky: 52. Svoboda – 4. Štěrba, 70. Sládek, 81. Hora; rozhodčí: Mácal; ŽK: 1:0; diváků: 40)

Soběšice – Kolinec 1:2 (1:1; branky: 78. Herák – 8. Horák, 40. Princ; rozhodčí: Kurc; ŽK: 0:1; diváků: 30)

Nalžovské Hory – Pačejov B 2:1 (2:1; branky: 30., 34. Štěpánek – 56. Štěpán; rozhodčí: Veverka; ŽK: 2:1; diváků: 50)

Kvasetice – Veřechov 4:4 (3:3; na PK: 7:8; branky: 9. Maršík, 21. Klíma, 40., 58. Bouzek – 20. Petržilka, 36, 38., 60. Šíp; rozhodčí: Petličarovský; ŽK: 1:4; ČK: 0:1 – Želíska; diváků: 30)

Chanovice B – Plánice 2:2 (0:1; na PK: 4:5; branky: 75. vlastní, 85. Melka – 30. Kejha, 69. Kochol; rozhodčí: Marek; ŽK: 2:2; diváků: 50)

Hrádek B – Sušice C 0:3 (0:0; branky: 47., 70. Blažek, 52. Vinický; rozhodčí: Mácal; ŽK: 1:1; diváků: 40)

1. Plánice⋌16 12 3  1 48:12 40

2. Kolinec⋌16 11 2  3 43:20 36

3. Kvasetice⋌16  9 2  5 38:20 30

4. Sušice C⋌16  6 6  4 36:24 28

5. Nalžovské Hory⋌16  7 3  6 30:32 26

6. Chanovice B⋌16  6 5  5 47:31 25

7. Veřechov⋌16  5 7  4 29:28 25

8. Myslív⋌16  6 3  7 30:38 24

9. Hrádek B⋌16  5 2  9 40:35 18

10. Pačejov B⋌16  4 4  8 24:51 17

11. Hory Matky Boží⋌16  3 3 10 24:55 13

12. Soběšice⋌16  1 2 13 13:56  5

Miroslav Sedlmaier