Fotbalisté všech kategorií na hřišti ukázali svůj um a potěšili přítomné fanoušky. Celý turnaj výborně a s přehledem odřídila trojice rozhodčích Zuzana Špindlerová, Tereza Hessová a Jan Cihlář.

Memoriál měl na programu tři zápasy.

Hvězdná garda Chanovice – Hvězdná garda Svéradice 3:5

Ve vyrovnaném utkání v prvním poločase dominovali hráči Chanovic. Ve druhém poločase a po hráčském přeskupení byly výrazně lepší a produktivnější Svéradice.

mladší žáci Chanovice – mladší žáci Kasejovice 1:1

Tento zápas byl také hodně vyrovnaný a na obou stranách bylo ještě několik šancí. Utkání skončilo spravedlivou remízou.

muži A Chanovice – muži A Svéradice 1:3

V úmorném vedru se hrál na chanovickém trávníku velmi kvalitní duel. V prvním poločase byl vidět vyrovnaný souboj, hosté měli více míč na kopačkách, domácí však hrozili z rychlých brejkových situací. Po jedné z nich se ujali vedení, které jim vydrželo až do poslední minuty prvního poločasu, kdy hosté po rohovém kopu vyrovnali na 1:1. V prvním poločase se dostali hosté několikrát za obranu domácích, ale v brance Chanovic čaroval Karel Soukup a přiváděl hostující útočníky v zoufalství a bezmoc. Druhý poločas se již odehrával v režii Svéradic, Chanovickým hráčům zřejmě ztěžkly nohy po náročném soustředění, a tak si Svéradice zaslouženě odvezly putovní pohár Memoriálu Františka Pavlovského a Josefa Smitky.