DIVIZE – SKUPINA A

Zličín – Sušice 2:0 (0:0) Podrobnosti utkání nehlášeny. Ostatní výsledky: Hořovicko – Jindřichův Hradec 1:0, Čížová – Doubravka 1:1, Rokycany – Tachov 0:2, Cheb – FC Písek 0:1.

Tabulka:

1. Benešov ⋌11 9  2 20  20:7 29
2. FC Písek ⋌12 8  3  1 33:13 27
3. Nová Ves ⋌11 7  2  2 31:11 23
4. Tachov ⋌12 7  1  4 31:16 22
5.Rokycany⋌12 6  2  4 18:13 20
6. Čížová⋌12 5  4  3 21:13 19
7. Hořovicko ⋌12 6  1  5 19:11 19
8. Č. Krumlov ⋌11 6  1  4 21:18 19
9. Táborsko B ⋌11 6  1  4 14:14 19
10. Doubravka ⋌12 5  3  4 24:26 18
11. FC Zličín ⋌12 4  2  6 14:26 14
12. Hv.Cheb ⋌12 3  2  7 12:19 11
13. Milevsko ⋌11 2  2  7 12:25  8
14. TJ Sušice ⋌12 2  2  8 17:31  8
15. J. Hradec ⋌12 1 2   9  8:29  5
16. ZČE Plzeň ⋌11 0 2   9 11:34  2

KRAJSKÝ PŘEBOR

Klatovy – Rapid Plzeň 3:1 (1:0; branky: Meszárosz, Skála, Šmejkal – Žák; ŽK: 2:1; diváků: 120).

Horní Bříza – Horažďovice 1:2 (0:2; branky: 85. Chocholatý P. – 29. a 40. Nauš J.; rozhodčí: Duda, Burda, Vocelka; ŽK 2:6; ČK 0:1 (44. Sova J.); diváků: 135).

Bolevec – Luby 2:1 (1:0; branky: Bublík, Zítek – Pelouch; ŽK: 1:2; ČK: 1:0; Diváků 100;

Ostatní výsledky: Holýšov – Domažlice B 0:0 PK 3:5, Chotíkov – Koloveč 3:3 (PK 3:4), Vejprnice – Přeštice 0:2, Stod – Nepomuk 0:1, Rokycany B – Příkosice 2:3.

Tabulka:

1. Koloveč ⋌12 9 3 0 49:14 32
2. Chotíkov⋌ 12 7 3 2 39:16 24
3. Vejprnice ⋌12 8 0 4 30:19 24
4. Hor. Bříza ⋌12 8 0 4 28:24 24
5. Bolevec ⋌12 6 2 4 22:19 21
6. Klatovy ⋌12 6 2 4 20:22 20
7. Holýšov ⋌12 5 3 4 21:24 19
8. Rapid ⋌12 5 2 5 21:23 18
9. Přeštice ⋌12 5 2 5 16:23 18
10. Rokycany B ⋌12 4 2 6 28:23 16
11. Domažlice B ⋌12 4 3 5  9:20 16
12. Horažďovice ⋌12 5 0 7 18:22 15
13. Nepomuk ⋌12 3 2 7 13:19 12
14. Luby ⋌12 1 4 7 12:27 10
15. Příkosice ⋌12 2 2 8 18:40 10
16. Stod ⋌12 3 0 9  11:30  9

1. A TŘÍDA

Rozvadov – Mochtín 1:1 (1:1, PK: 4:3; branky: Slowik – Dolejš; rozhodčí: Plzák; ŽK: 1:3; ČK: 0:1; diváků 100).

Nýrsko – Žihle 2:1 (2:0; branky: 21. Trefanec Michal, 31. György Ivo – 90. Brož Jiří; rozhodčí: Kostelník; ŽK 2:1; diváků: 80).

Svéradice – Spálené Poříčí 4:2 (1:0; branky: Beránek 3, Petrášek – Brudna, Rada; ŽK: 1:1; diváků: 100).

Ostatní zápasy: Senco B – H. Týn 0:1,Chlumčany – Ch. Újezd 2:4, Nýřany – Zruč 1:2, Město Touškov – Černice 2:0, Křimice – Staňkov 1:2.

Tabulka:

1. H. Týn ⋌12 10 1 1 38:15 32
2. Rozvadov ⋌12  8 3 1 41:14 29
3. Černice ⋌12  9 0 3 35:14 27
4. Staňkov ⋌12  6 2 4 21:28 21
5. Svéradice ⋌12  6 1 5 23:28 19
6. Nýrsko ⋌12  4 4 4 19:27 19
7. Ch. Újezd ⋌12  6 0 6 38:29 18
8. Žihle ⋌12  6 0 6 25:24 18
9. Mochtín ⋌12  5 2 5 24:20 17
10. Nýřany ⋌12  4 3 5 26:31 17
11. Zruč ⋌12  4 2 6 20:27 15
12. Křimice ⋌⋌⋌⋌⋌12  4 1 7 19:28 13
13. M.Touškov ⋌12  4 1 7 19:30 13
14. Senco B ⋌12  3 1 8 24:26 11
15. Chlumčany ⋌12  1 5 6 18:30 10
16. Sp.Poříčí ⋌12  3 0 9 18:37  9

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Starý Smolivec – Dlouhá Ves 0:2 (0:1; branky: Pendl Jan, Blažek František; ŽK: 2:1; diváků: 60).

Losiná – Měčín 2:1 (1:1; branky: Veleman, Votípka – Němec; ŽK: 1:1; diváků: 130).

Štěnovice – Žichovice 0:0 (0:0; PK 4:5). Strážov – Pačejov 6:0 (2:0; branky: David Kološ 3, Aleš Presl 2, Michal Chaluš; ŽK 4:2).

Horažďovice B – Hradešice 0:2 (0:2; branky: 10., 24. Novák David; rozhodčí: Koura, Bína, Mazanec; ŽK: 1:2; diváků: 80).

Další výsledky: Starý Plzenec – Žákava 3:4, Přeštice B – Rapid B 0:5.

Tabulka:

1. Žichovice ⋌10 5 4 1 24:14 22
2. Strážov ⋌10 5 2 3 23:17 19
3. St. Plzenec ⋌10 5 2 3 28:20 18
4. Měčín ⋌10 5 2 3 16:10 18
5. Rapid B ⋌10 5 1 4 22:17 17
6. Losiná ⋌10 4 3 3 19:15 16
7. Pačejov ⋌10 4 2 4 13:25 15
8. Hradešice ⋌10 4 1 5 13:14 14
9. Štěnovice ⋌10 3 4 3 15:14 13
10. Žákava ⋌10 3 3 4 22:23 13
11. Horažďovice B ⋌10 3 2 5 18:25 13
12. St. Smolivec ⋌10 3 2 5 12:18 12
13. Dl. Ves ⋌10 3 1 6 20:26 10
14. Přeštice B ⋌10 3 1 6 21:28 10

OKRESNÍ PŘEBOR

Velký Bor – Chanovice 1:4 (0:1; branky: 70. Turek Václav – 3. Šulc Jiří, 48. a 52. Polena Michal, 84. Srb Ondřej; rozhodčí: Koura; ŽK: 1:0; diváků: 120).

Bolešiny – Nezamyslice 2:2 (0:2; PK3:2; branky: 70. Hodl Petr, 72. Roháč Jan – 9. a 37. Jiřík Josef; rozhodčí: Lažánek; ŽK: 0:2; diváků: 70).

Železná Ruda – Švihov 4:1 (1:0; branky: 3., 54., 58., 63. Duda Jaroslav – 80. Kašpárek Václav; rozhodčí: Velíšek; ŽK 2:2; diváků: 60).

Vrhaveč – Hrádek 1:1 (1:0; PK 5:4; branky: 35. Krýsl Alois – 93. Holeček Václav; rozhodčí: Habada; ŽK 3:3. ČK 1:0 (Mundl Karel); diváků: 40).

Luby B – Malý Bor 4:1 (2:1; branky: 6. Bešta Jiří, 14. vlastní, 67. Voráček Přemysl, 71. Sydorenko Vasyl – 21. Kocum Pavel; rozhodčí: Kurc; ŽK 1:0, diváků: 80).

Běšiny – Janovice 2:2 (2:1; PK 3:2 ; branky: 10. Vališ Jar., 43. Mayer David – 4. Slivoň Václav, 48. Hájek Matěj; rozhodčí: Abraham; ŽK 1:3; diváků: 80).

Sušice B – Klatovy B 1:2 (0:0; branky: Šoural Luboš – Procházka Jiří, Lužný Jakub; rozhodčí: Pastyřík; ŽK 2:2; diváků: 80).

Tabulka:

1. Chanovice ⋌12 9 3  0 31:8  31
2. Hrádek A ⋌12 5 6  1 20:14 24
3. Sokol Běšiny ⋌12 4 6  2 21:17 23
4. Luby B ⋌12 5 4  3 24:18 21
5. Vrhaveč A ⋌12 4 5  3 20:17 21
6. Klatovy B ⋌12 6 2  4 29:25 20
7. Nezamyslice ⋌12 5 4  3 26:19 19
8. Bolešiny ⋌12 5 2  5 20:30 19
9. Janovice ⋌12 4 4  4 28:19 18
10. Sušice B ⋌12 4 4  4 26:24 18
11. Velký Bor ⋌12 3 4  5 16:22 15
12. Malý Bor ⋌12 2 3  7 14:24 11
13. Žel. Ruda ⋌12 2 2  8 26:36  8
14. Švihov ⋌12 1 1 10 15:43  4

III. TŘÍDA

Hradešice B – Týnec 2:0 (1:0; branky: 43. Melka Václav, 54. Liška Jan; rozhodčí: Bala; ŽK 3:5, ČK 0:1 (Frous Michal); diváků: 50).

Bezděkov – Nalžovské Hory 3:2 (0:0; branky: Aleksandr Zhvakin, Konstantin Zhvakin, Ondrej Teska – Jindřich Štěpánek, Antonín Jedlička; rozhodčí: Pressl; ŽK: 2:0; diváků: 30).

Kašperské Hory – Velhartice 3:3 (3:1; PK 3:5 ; branky: 34.,44. Řimnáč Dan, 15. Rovňan Richard – 17. Tykal Martin(PK), 48. Bejvl Miroslav, 55. Kopačka Viktor; rozhodčí: Abraham; ŽK: 1:2; diváků: 75).

Hartmanice – Svéradice B 4:0 (0:0; branky: 68. Šimek Michal, 75.,78. Matoušek Rudolf,88. Sládek Petr (PK); rozhodčí: Javorský; ŽK 1:1; diváků: 60).

Měcholupy – Janovice B 11:2 (2:1; Branky: 29. Švátora Jiří, 42., 71. Bálek Dušan, 46. Jakubec Lukáš, 49., 58., 68., 75. Kaňák Jan, 52. Kanta Michal (86), 65. Zadražil Zdeněk, 79. Tvrdík Ivan – 45. Diviš Roland (PK), 53. Urban Miroslav; rozhodčí: Harmady; ŽK 0:3; diváků: 60).

Velké Hydčice – Žihobce 2:0 (1:0; branky: 20. a 60. Zelený Zbyněk; rozhodčí: Kurc; ŽK 2:1; diváků: 30).

Mochtín B – Strážov B 6:0 (3:0; branky: Schejbal 2, Sukovatý, Novák, Staněk, vlastní; rozhodčí: Blaheta; ŽK: 1:2; diváků: 70).

Tabulka:

1. Mochtín B ⋌12 8 4  0 42:11 31
2. Měcholupy A ⋌12 7 3  2 39:12 27
3. T. V.Hydčice ⋌12 6 4  2 23:10 24
4. K. Hory ⋌12 7 2  3 28:22 23
5. S. Týnec ⋌12 5 4  3 25:14 21
6. Bezděkov ⋌12 7 0  5 19:24 21
7. Žihobce ⋌12 6 1  5 29:22 19
8. Hartmanice ⋌12 6 1  5 30:24 19
9. Svéradice B ⋌12 5 2  5 24:21 17
10. Strážov B ⋌12 5 0  7 18:30 15
11. Hradešice B ⋌12 4 1  7 21:31 14
12. Velhartice ⋌12 4 1  7 18:30 13
13. N. Hory ⋌12 1 1 10 17:48  5
14. Janovice B ⋌12 0 2 10 15:49  2

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Železná Ruda B – Křenice 2:7 (1:3; branky: 29. Pscheidt Lukáš, 78. Nguyen Trong Chung – 8., 45. Rejthar Filip, 38., 73. Lösch Jakub, 54. Ježek Martin, 71. Pospíšil Michal (vlastní),89. Majer Michal; rozhodčí: Velíšek; bez karet; diváků: 20).

Dlažov – Ježovy 1:2 (0:2; branky: 64. Šít M. – 7. Neubauer Jiří, 42. Rajtoral Stanislav; rozhodčí: Pastyřík; ŽK 0:1; diváků: 20). Dešenice – Nýrsko B 9:0 (2:0; branky: 16. a 60. Ritschel Jaroslav, 42.,79. a 87. Škvarenina Michal, 52. Zavadil Josef, 76. Rosa Pavel, 85. a 89. Kajínek Luboš; rozhodčí: Diviš; ŽK 2:3; ČK 0:1 (72. Toman Jindřich); diváků: 150).

Měčín B – Spůle 7:1 (3:0; branky: 28. a 53. Kohout Rudolf, 33. Šindelář Radek, 43., 49. a 60. Ambrož Jan, 83. Král Milan – 85. Petr Radovan; rozhodčí: Dolejš; bez karet; diváků: 60).

Neznašovy – Bezděkov B 5:2 (3:1; branky: 11., 23. Mundl Martin, 38.,69., 75. Voráček Pavel – 30.Hlaváček Martin, 89. Hráský Pavel, rozhodčí: Švátora; ŽK 2:1; diváků: 20).

Vrhaveč B – Bolešiny B 5:2 (2:1; branky: 19. a 20. Fraňek František, 63. Weber Petr, 72. Jandečka Tomáš, 82. Pojar Miroslav – 38., 47. Vraný Dominik; rozhodčí: Hessová; ŽK 1:1; diváků: 50).

Tabulka:

1. Dešenice ⋌11 10 1  0 66:11 32
2. Vrhaveč B ⋌11  8 2  1 35:15 27
3. Nýrsko B ⋌11  8 1  2 60:21 25
4. Měčín B ⋌11  8 0  3 39:19 24
5. Neznašovy ⋌11  7 0  4 41:26 21
6. Bolešiny B ⋌11  6 0  5 30:36 18
7. Ježovy ⋌12  5 1  6 22:39 16
8. Bezděkov B ⋌11  5 0  6 22:32 15
9. Dlažov ⋌11  4 0  7 15:25 12
10. Měcholupy B ⋌11  3 1  7 22:30 11
11. Křenice ⋌11  3 0  8 21:34  9
12. Spůle ⋌11  1 0 10  6:42  3
13. Žel. Ruda B ⋌11  1 0 10 13:62  3´

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Soběšice – Pačejov B 2:2 (2:1; PK 4:3; branky: 3. Drobný Milan, 30. Zámiška Michal – 43. Kodýdek Jan, 68. Hlůžek Václav; rozhodčí: Pena; ŽK 2:1; diváků: 40).

Hory Matky Boží – Kvasetice 3:2 (2:1; branky: 6. Kišš Filip, 33. Kuchyňka Boris, 90. Ostadal Miroslav – 34. a 47. Bally Pavel; rozhodčí: Šafránek; ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (Kišš Filip); diváků: 50).

Plánice – Veřechov 2:0 (1:0; branky: 17. Opatrný Martin, 84. Kochol Petr; rozhodčí: Mácal; ŽK 1:2; diváků: 80).

Budětice – Zavlekov 3:1 (1:0; branky: 38. Melka Roman, 86. Janečka Petr, 87. Homolka David – 48. Bilynsky Volodymyr; rozhodčí: Říha; ŽK: 1:2; diváků: 150).

Myslív – Kolinec 1:4 (1:2; branky: 31. Dominik Vavřička – 8. a 15. Michal Ráb, 68. Vít Kratochvíl, 70. Jan Flosman; rozhodčí: Blaheta: ŽK 0:1; diváků: 20).

Hrádek B – Sušice C 5:1 (4:0; branky: 6. a 13. Bigasz Robert, 15. Mareš Karel, 44. Pánek René, 62. Rychtařík Leoš – 78. Kasík Jan; rozhodčí: Lojík; ŽK 0:1; diváků: 80).

Tabulka:

1. Budětice ⋌11 10 1 0  36:12 31
2. Milčice ⋌11  8 1 2  43:19 26
3. Zavlekov ⋌11  7 1 3  29:17 22
4. Kolinec ⋌12  7 0 5  26:23 21
5. Myslív ⋌11  6 2 3  28:16 20
6. Pačejov B ⋌11  6 1 4  31:24 19
7. Hrádek B ⋌11  5 2 4  16:13 19
8. Kvasetice ⋌11  5 1 5  26:16 16
9. Veřechov ⋌11  5 0 6  23:28 15
10. Hory Matky Boží ⋌11  3 0 8  14:43  9
11. Sušice C ⋌11  2 1 8  18:27  8
12. Plánice ⋌11  2 1 8  11:26  8
13. Soběšice ⋌11  0 1 10 12: 49  2

Miroslav Sedlmaier