II. kolo krajského poháru mužů

Svéradice – Nepomuk 1:5 (0:1; branka Svéradic: Makovec)

Přípravné zápasy

Klatovy – Horažďovice 10:0 (4:0)

Brankovou nadílku Klatov na hřišti ve Velkých Hydčicích v zápase s posledním celkem krajského přeboru odstartoval Karel Krejčí. Poté přidal dva góly Lukáš Bezděk. Do šance se dostal také soupeř, když se ve vápně uvolnil Forman, ale Rojík vytáhl dobrý zákrok. V prvním poločase se ještě prosadil Lukeš po kombinaci s Kadlecem.

Ve druhém poločase Horažďovičtí prakticky odpadli a kromě jedné šance se na nic nezmohli. Na klatovské straně se prosadil po centru Bezděka a ráně pod břevno György. Totožnou akci z druhé strany a centr Lukeše zakončil dalším gólem Vítovec. Svůj druhý gól si připsal György, trefil se také nejlepší střelec přípravy Harmady a branku proti svému bývalému klubu vstřelil i Kotrba. Dvě minuty před koncem se ještě po rohovém kopu prosadil Kadlec a uzavřel skóre zápasu.

Sestava Klatov: Rojík (45. Opl) – Veselka (45. Vítovec), Janda, Žáček, Lukeš (70. Veselka) – Sýkora (45. György), Kotrba, Mészáros (15. Matějka), Kadlec – Krejčí (45. Harmady), Bezděk.

Sušice – Přeštice 2:4 (0:3; branky: Vrhel, Páleník – Bešta 3, Zdeněk)

Domácí po nevýrazném výkonu v prvním poločase uzamkli ve druhé části zápasu svého soupeře na jeho polovině, vytvořili si řadu gólových příležitostí, ale jejich střelci v koncovce zcela zklamali.

Sušice – Sedlice 4:3. Podrobnosti nehlášeny.

Pačejov – Vacov 3:1 (1:0; branky Pačejova: Klásek, Ticháček, Kubaň J.; rozhodčí: Petržilka)

Poslední přípravné utkání před ostrým startem sehráli Pačejovští ve Velkých Hydčicích proti účastníkovi jihočeské 1. A třídy Vacovu. Generálka se vydařila na výbornou. Pačejov kontroloval hru a nepustil Vacov do vyložených šancí.

Sestava Pačejova: Kozlík – Polena, Pavelec, Kubaň M., Žák, Hlůžek, Klásek, Panuška, Ticháček, Pelouch, Kubaň J. Střídali: Hosnedl P., Vavřička, Kalčík.

Měčín – Bolešiny 0:2 (0:0; branky: Hess 2; rozhodčí: Harmady)

Bojovné utkání, ve kterém byly střelecky úspěšnější hráči Bolešin.

Dorost

Sušice – Hradešice 5:1 (2:0; branky Sušice: Brabec 2, Vichr, Jána, Kutil)

Hosté přijeli k zápasu oslabeni o osm hráčů. Domácí nastoupili téměř kompletní, byli jasně lepší a zaslouženě zvítězili. Jejich vítězství mohlo být ještě výraznější, kdyby proměnili řadu dalších šancí.

Sestava Sušice: Šoural, Hubáček Daniel, Vichr, Hubáček Patrik, Vítovec, Kutil, Čanecký, Miškovič, Brabec, Hájek, Dohnal, Skypala, Löffelmann, Bernátek, Jána, Homolka.