VYBRAT REGION
Zavřít mapu

OBRAZEM: Nýrsko vyhrálo v Horní Bříze, Luby dostaly „devítku“

Klatovsko – O víkendu pokračovaly krajské i okresní fotbalové soutěže.

9.10.2017
SDÍLEJ:

III. třída 2017/2018: Dešenice (modré dresy) - NezamysliceFoto: Deník / Kanta Tomáš

KRAJSKÝ PŘEBOR

Jediným zástupcem Pošumaví, který se v 9. kole krajského přeboru mohl radovat, bylo Nýrsko. Po jednobrankovém vítězství v Horní Bříze drží Okula 4. příčku s jednobodovým náskokem před Chotíkovem a stejně velkou ztrátou na Mýto. Desátá Sušice na hřišti druhých Rokycan prohrála o gól a předposlední Luby schytaly doma od vedoucího Tachova „devítku“.

Rokycany – Sušice 3:2 (3:0; branky: 6. Černý, 14. Trojanec, 18. Kořínek – 79. Klíma, 88. Farták; rozhodčí: Homr – Křen, Kašpar; ŽK: 0:2; diváci: 130). Horní Bříza – Nýrsko 0:1 (0:0; branka: 83. Pavlík; rozhodčí: Žák Ondřej – Homr, Žák Adam; ŽK: 1:3; diváci: 100). Luby – Tachov 0:9 (0:5; branky: 5., 31., 53. Habart, 9. Bydžovský, 12. Vyleta, 18. Folejtar, 51. Čížek Lukáš, 76. (PK), 88. Ruda; rozhodčí: Kříž –

Šimek, Fillinger; ŽK: 3:1; diváci: 100).

 1. Tachov⋌ 9 9 0 0 0 38:4  27
 2. Rokycany⋌ 9 7 0 0 2 29:11 21
 3. Mýto⋌ 9 5 2 0 2 13:12 19
 4. Nýrsko⋌ 9 5 1 1 2 17:11 18
 5. Chotíkov⋌ 9 5 0 2 2 24:15 17
 6. Vejprnice⋌ 9 4 0 2 3 13:12 14
 7. Rapid Plzeň⋌ 9 4 1 0 4 17:19 14
 8. Lhota⋌ 9 4 1 0 4 15:17 14
 9. Domažlice B⋌ 9 4 0 0 5 20:17 12
10. Sušice⋌ 9 3 1 1 4 15:12 12
11. Stříbro⋌ 9 3 1 1 4 10:17 12
12. Horní Bříza⋌ 9 3 0 2 4 13:15 11
13. Žihle⋌ 9 2 1 1 5  8:25  9
14. Rozvadov⋌ 9 1 2 1 5 15:26  8
15. Luby⋌ 9 1 2 0 6 12:32  7
16. Holýšov⋌ 9 0 0 1 8  7:21  1

1. A TŘÍDA

V 1. A třídě ze čtyř zástupců Klatovska zvítězili tři. Neuspěly pouze Žichovice.

Žichovice – Nepomuk 1:2 (0:1; 89. Linhart (PK) – 29. Vosyka, 76. Kašpar; rozhodčí: Ruda – Volf, Doksanský; ŽK: 3:2; diváci: 103). Horažďovice – Zruč 3:1 (3:0; branky: 3. a 18. Michelini, 23. Forman – 78. Polák (PK); rozhodčí: Liškutín – König, Schveinert; ŽK: 4:6; ČK: 1:0; diváci: 50). Svéradice – Křimice 3:1 (2:0; branky: 24. Vachuška, 27. Kába, 77. Nováček – 90. Bezdička (PK); rozhodčí: Plzák – Fanfule, Hessová; ŽK: 5:2; diváci: 60). Mochtín – Košutka 2:1 (2:0; branky: 8. Dolejš, 32. Bejvl – 78. Triner; rozhodčí: Picek – Bogdan, Havránek; ŽK: 1:3; diváci: 40).

1. Tlumačov⋌ 9 7 2 0 0 23:7  25
 2. Mochtín⋌ 9 7 1 0 1 25:13 23
 3. Horažďovice⋌ 9 7 0 0 2 32:18 21
 4. Zruč⋌ 9 5 0 2 2 21:12 17
 5. Kralovice⋌ 9 4 1 3 1 21:18 17
 6. Černice⋌ 9 5 0 1 3 21:16 16
 7. Bolevec⋌ 9 5 0 1 3 13:10 16
 8. Nepomuk⋌ 9 3 2 0 4 19:21 13
 9. Košutka⋌ 9 3 1 1 4 16:18 12
10. Bukovec⋌ 9 4 0 0 5 21:29 12
11. Žichovice⋌ 9 3 1 0 5 14:18 11
12. Rokycany B⋌ 9 3 0 1 5 18:26 10
13. Křimice⋌ 9 2 1 1 5 12:17  9
14. Svéradice⋌ 9 3 0 0 6 21:28  9
15. Chlumčany⋌ 9 1 0 0 8 12:21  3
16. Mrákov⋌ 9 0 1 0 8 14:31  2

1. B TŘÍDA, SKUPINA B

Sedmé kolo 1. B třídy bylo ve znamení výsledku 3:2, kterým zvítězily Vrhaveč nad Štěnovicemi, Pačejov nad Hradešicemi a Klatovy B nad Chanovicemi.

Vrhaveč – Štěnovice 3:2 (1:0; branky: 27., 72., 86. Jandečka – 62. Belan, 81. Krásný; rozhodčí: Škarda – Šlauf, Orlík; ŽK: 6:1; ČK: 0:1; diváci: 66). Pačejov – Hradešice 3:2 (1:2; branky: 21., 80. Ticháček, 66. Hlůžek – 33. Vaněček, 40. Buchta; rozhodčí: Schneider – Pena, Klik; ŽK: 1:0; diváci: 120). Klatovy B – Chanovice 3:2 (1:0; branky: 18. Diviš, 60. Pitel, 75. Rendl – 69. Polena, 83. Černohorský (PK); rozhodčí: Hálek – Červený, Štěpán; ŽK: 1:2; diváci: 60). Losiná – Hrádek 1:3 (1:2; branky: 24. Matulka – 3. Holeček, 42. Kutil, 55. Brabec; rozhodčí: Čermák – Volf, Schveinert; ŽK: 0:1; diváci: 50).

1. St. Plzenec⋌ 7 5 1 0 1 24:9  17
 2. Chanovice⋌ 7 5 0 0 2 24:11 15
 3. Hrádek⋌ 7 4 1 0 2 11:7  14
 4. Přeštice B⋌ 7 3 1 2 1 16:5  13
 5. Pačejov⋌ 7 3 2 0 2 15:12 13
 6. Vrhaveč⋌ 7 3 1 1 2 12:12 12
 7. Losiná⋌ 7 3 1 0 3 16:15 11
 8. Žákava⋌ 7 2 1 2 2 13:16 10
 9. Klatovy B⋌ 7 2 1 1 3 10:12  9
10. Štěnovice⋌ 7 1 0 4 2 14:15  7
11. Chotěšov⋌ 7 1 2 0 4 11:15  7
12. Vejprnice B⋌ 7 2 0 1 4 11:21  7
13. Hradešice⋌ 7 2 0 0 5  7:13  6
14. Lhota B⋌ 7 2 0 0 5  5:26  6

Okresní přebor

Měčín – Budětice 3:1 (3:0; branky: 6. , 22. Vondra, 37. Šteffel – 49. Chmelík; rozhodčí: Brůha; ŽK: 1:0; diváci: 130). Bolešiny – Železná Ruda 2:0 (0:0; branky: 79. Šindelář, 86. Vraný (PK); rozhodčí: Sedlmaier; ŽK: 1:3; ČK: 1:0; diváci: 70). Janovice – Svéradice B 5:0 (2:0; branky: 6. Diviš, 34. Zhvakin, 55. Kvapil, 58., 76. Urban; rozhodčí: Abraham; ŽK: 1:1; diváci: 50). Dlouhá Ves – Malý Bor 2:0 (0:0; branky: 46. Beránek, 71. Švec; rozhodčí: Šmrha; ŽK: 1:1; ČK: 1:0; diváci: 100). Měcholupy – Chudenice 4:3 (3:1; branky: 4. Čížek, 17. Havlíček (PK), 37. Červený, 55. Duchek – 7. Soupír Jan, 47. Soupír Jakub, 70. Osvald; rozhodčí: Habada; ŽK: 5:4; ČK: 1:0; diváci: 80). Strážov – Luby B 1:3 (0:1; branky: 60. Linkeš – 17. Černý, 76., 82. Pivoňka; rozhodčí: Abraham; ŽK: 1:4; diváci: 100). Sušice B – Hartmanice 6:0 (6:0; branky: 24., 28. Miroš, 31., 39. Skála, 33. Halas, 35. Vašák; rozhodčí: Lojík; ŽK: 2:0; diváci: 75).

 1. Měčín⋌9 7 1 0 1  30:9   23
 2. Dlouhá Ves⋌9 6 0 2 1  24:12  20
 3. Bolešiny⋌9 5 1 1 2  24:16  18
 4. Strážov⋌9 4 3 0 2  22:16  18
 5. Luby B⋌9 6 0 0 3  20:15  18
 6. Janovice⋌9 5 0 0 4  28:21  15
 7. Železná Ruda⋌9 4 0 2 3  16:15  14
 8. Malý Bor⋌9 4 0 0 5  17:24  12
 9. Měcholupy⋌9 3 0 1 5  18:16  10
10. Svéradice B⋌9 3 0 1 5  14:30  10
11. Sušice B⋌9 3 0 0 6  19:21   9
12. Hartmanice⋌9 2 1 1 5  13:23   9
13. Chudenice⋌9 1 2 0 6  19:32   7
14. Budětice⋌9 2 0 0 7  12:26   6

III. třída

Hrádek B – Mochtín B 0:3 (0:3; branky: 16., 29., 35. Kolárik; rozhodčí: Lojík; ŽK: 1:0; diváci: 50). Velké Hydčice – Velhartice 2:1 (2:1; branky: 20. Zelený, 44. Hlaváč – 28. Poledník; rozhodčí: Blaheta; ŽK: 0:1; diváci: 20). Kolinec – Plánice 0:4 (0:3; branky: 21., 34, 45. Plánička, 90. Hlavatý; rozhodčí: Staněk; ŽK: 1:0; diváci: 80). Velký Bor – Kašperské Hory 2:3 (2:1; branky: 5., 16. Prokopius – 3. Bártík, 53. Kůs, 72. Řimnáč; rozhodčí: Hanzlíková; ŽK: 4:3; ČK: 2:1; diváci: 60). Dešenice – Nezamyslice 5:5, na PK: 3:4 (2:2; branky: 25. Prechtl (PK), 28. (PK), 49. Poupa M. , 65. Poupa J., 78. Mařík – 2. (PK), 91., 93. (PK) Dlouhý, 33. Prokopec, 54. Tuček; rozhodčí: Stach; ŽK: 8:6; ČK: 2:1; diváci: 50). Nýrsko B – Veřechov 3:1 (2:1; branky: 41. Šlehofer, 43. Vávra, 53. Bartůněk – 14. Richter; rozhodčí: Javorský; ŽK: 1:0; diváci: 30). Běšiny – Žihobce 1:1, na PK 3:2 (0:0; branky: . Vališ – 62. Novosad; rozhodčí: Kačírek; ŽK: 2:3; ČK: 0:1; diváci: 50).

 1. Kašperské Hory⋌9 9 0 0 0  27:11  27
 2. Mochtín B⋌9 6 1 0 2  36:15  20
 3. Nezamyslice⋌9 5 2 0 2  32:19  19
 4. Kolinec⋌9 5 1 0 3  34:23  17
 5. Plánice⋌9 4 1 1 3  19:13  15
 6. Nýrsko B⋌9 3 2 1 3  20:22  14
 7. Dešenice⋌9 4 0 1 4  25:22  13
 8. Žihobce⋌9 2 2 2 3   8:17  12
 9. Velké Hydčice⋌9 2 1 3 3  16:15  11
10. Hrádek B⋌9 3 0 2 4  13:17  11
11. Veřechov⋌9 3 1 0 5  17:24  11
12. Velký Bor⋌9 3 0 1 5  18:26  10
13. Velhartice⋌9 2 0 0 7   8:30   6
14. Běšiny⋌9 0 1 1 7   7:26   3

IV. třída, skupina A

Spůle – Měcholupy B 0:2 (0:0; branky: 72. Javorský, 73. Červený; rozhodčí: Husník; ŽK: 0:1; diváci: 20). Janovice B – Dlažov 9:0 (6:0; branky: 4. Jansta, 9., 15. Jůzek, 11. Kotlan S. , 23. Barina (vl.), 25., 83. Kotlan J., 78. Diviš, 81. Kolář; rozhodčí: Baštář; ŽK: 0:1; diváci: 85). Bezděkov – Křenice 9:2 (3:1; branky: 1, 58. Bohatý, 25. Ďuriš, 44., 61.,81. Svoboda, 71., 72., 75.Lukačik – 40. Rejthar, 70. Schwarz; rozhodčí: Blaheta; ŽK: 0:0; diváci: 50). Neznašovy – Bolešiny B 1:3 (0:1; branky: 72. Krejčiřík – 12. Matoušek, 55. Novák, 83. Vraný; roz.: Baštář; ŽK: 1:1; diváci: 50). Vrhaveč B – Švihov 0:6 (0:5; branky: 7., 15. Kurc, 20, 30. Ryba, 24. Kašpárek, 89. Voráček; roz.: Husník; ŽK: 0:1; div.: 35).

1. Janovice B⋌7 5 0 2 0  31:5   17
 2. Bezděkov⋌7 4 2 0 1  25:14  16
 3. Bolešiny B⋌6 5 0 0 1  19:10  15
 4. Švihov⋌6 4 0 1 1  21:5   13
 5. Neznašovy⋌6 3 0 1 2  22:15  10
 6. Měcholupy B⋌6 3 0 0 3  10:10   9
 7. Dlažov⋌7 1 2 0 4  11:26   7
 8. Křenice⋌7 1 2 0 4  17:37   7
 9. Vrhaveč B⋌6 2 0 0 4  14:26   6
10. Ježovy⋌6 1 0 1 4  11:16   4
11. Spůle⋌6 0 0 1 5   4:21   1

IV. třída, skupina B

Sušice C – Hradešice B 7:1 (3:0; branky: 28., 43. Dušek, 40. Podlipský, 47. Kalný, 61. Macháček (PK), 62. Vinický, 89. Sotona – 82. Florian; rozhodčí: Kačírek; ŽK: 0:1; diváci: 20). Kvasetice – Hory Matky Boží 4:0 (2:0; branky: 5., 29. Vojta, 53., 57. Ballý; rozhodčí: Kaňa; ŽK: 0:2; ČK: 0:1; diváci: 20). Nalžovské Hory – Myslív 0:2 (0:0; branky: 51. Vavřička, 67. Kolářík; rozhodčí: Mácal; ŽK: 1:1; diváci: 20). Zavlekov – Milčice 2:1 (1:0; branky: 13. Maxa, 68. Marek (vl.) – 64. Brejcha; rozhodčí: Stach; ŽK: 0:0; diváci: 30).

1. Sušice C⋌7 6 0 0 1  25:7   18
2. Myslív⋌7 4 1 0 2  12:8   14
3. Hory Matky Boží⋌6 3 1 0 2  15:7   11
4. Hradešice B⋌6 3 0 1 2  13:15  10
5. Kvasetice⋌6 2 1 1 2  12:9    9
6. Milčice⋌6 3 0 0 3  13:11   9
7. Zavlekov⋌6 2 0 0 4   7:15   6
8. Žichovice B⋌6 1 0 1 4  11:25   4
9. Nalžovské Hory⋌6 1 0 0 5   9:20   3

Autor: David Kojan

9.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto HC Škoda Plzeň - HC Olomouc.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Hráči Viktorky porazili v neděli doma 3:0 Zbrojovku Brno.
20

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Na Hůrce padl rekord závodu

Klatovy – Již 6. ročník Běhu klatovskou Hůrkou se konal minulou sobotu na atletickém stadionu v Klatovech a v přilehlém lesoparku Hůrka.

FOTO: V Klatovech a v Sušici ocenili dárce krve

Klatovsko - Dárci krve a plazmy dávají ze sebe to nejcennější a za to byli v úterý v Sušici a ve středu v Klatovech oceněni plaketami a zlatými kříži.

Starostům se nevedlo, vyhrál jen jeden z nich

Plzeňský kraj – Kandidátka STAN na vítězné ANO nestačila ani tam, kde vládnou kandidáti.

Klatovsko už nemá svého poslance, neuspěli Šidlo, Jakubčík ani nikdo další

Klatovsko – Okres Klatovy už nemá v Parlamentu ČR žádného svého zástupce.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení