Jihočeši naopak po dvou porážkách (s béčkem Viktorie Plzeň a devatenáctkou Baníku Ostrava - v obou případech 1:2) zabrali. Podívejte se, jak přípravný zápas v mrazivém úterním večeru vypadal, a to díky bohaté fotogalerii Jana Škrleho.

FC Písek – FC Viktoria Plzeň U19 4:2

Poločas: 3:1. Branky: 8. a 52. Bicenc, 15. Sajtl, 30. Kalousek z penalty – 38. Houdek z penalty, 56. Štauber z penalty. Rozhodčí: Žemlička – Hrušková, Brodský. Sestava FC Písek: 1. poločas: Satrapa – Novák, Němeček, Kašpar, Malý – Baďura, Sajtl – Kalousek, Štěch, Voráček – Bicenc. 2. poločas: Lukeš – Vokurka, Kašpar, Malý – Hendrych, Sajtl – Kalousek (Souhrada), Vonášek, Pícha, Voráček – Bicenc (Kohout). Sestava FC Viktoria Plzeň U19: Sutr – Šut, Borolič, Tůša, Vilím – Houdek, Kubín, Kucharík, Kule – Doubek, Šmíd. Střídali: Böhm, Štauber, Honomichl, Keltyčka, Pracht, Suchý, Macák, Zarzycký, Kulišan, Secký.

FC Chotíkov 1932 (na snímku hráči v bílých dresech).
Kučera: Hlavní jarní cíl? Porazit Tachov. Jak vysvětluje pozdní start přípravy?