Favoritem turnaje bylo domácí mužstvo Jetel, ale vítězem a majitelem putovního poháru se stal jeho finálový soupeř Modrá ústřice.

Týmy se nejprve utkaly mezi sebou systémem každý s každým a poté o umístění ve čtvrtfinále. Ve skupině domácí favorit, mužstvo Jetel, potvrdilo svoje kvality a vyhrálo ji.

Výsledky ve skupině:

Modrá ústřice – Rudý baroni 5:2, Modrá ústřice - Jetel 1:1, Modrá ústřice - Hurikáni 5:3, Rudý baroni – Jetel 1:4, Rudý baroni - Hurikáni 4:4, Jetel - Hurikáni 6:1.

Konečné pořadí základní skupiny:

1. Jetel 7b (skóre 11:3), 2. Modrá ústřice 7b (11:6), 3. Rudý baroni 1b (7:13), 4. Hurikáni 1b (8:15).

Zápasy o konečné umístění:

1. semifinále: Jetel – Hurikáni 4:2. Hráči Jetelu to neměli vůbec jednoduché, ale po boji nakonec zaslouženě vyhráli a postoupili do finále.

2. semifinále: Modrá ústřice – Rudý baroni 0:0 (2:1 po pokutových kopech). Rudý baroni se zaměřili hlavně na důkladnou defenzivu a skoro se jim to vyplatilo, podlehli až po střelbě pokutových kopů, když v základní době byl stav nerozhodný 0:0.

Zápas o 3. místo: Hurikáni – Rudý baroni 5:4 (3:3 po pokutových kopech). Po vyrovnaném zápase nakonec uspěl tým Hurikánů, když rozhodl o zisku třetího místa až po penaltách.

Finále: Jetel – Modrá ústřice 0:1. Zápas, který nabídl mnoho pohledných akcí a šancí na obou stranách, nakonec tím nejtěsnějším rozdílem vyhráli hráči Modré ústřice.

Konečné pořadí:

1. Modrá ústřice, 2. Jetel, 3. Hurikáni, 4. Rudý baroni

„V tropickém počasí, ve kterém se turnaj hrál, musím vyzdvihnout výkony všech zúčastněných týmů, které i přesto předváděly kvalitní výkony a vydaly se ze všech svých sil. Samozřejmě bych rád také poděkoval všem, kteří se na pořádání turnaje podíleli,“ uvedl jeden z organizátorů Josef Korbel.