Ke šlágru kola nastoupily dva dosud neporažené týmy, které spolu v utkání základní části soutěže remizovaly, a které tak se stejným počtem bodů vévodily průběžnému pořadí, PS Křeč Mochtín a Kobra Bolešiny A.

Začalo se ve svižném tempu a křečandy se brzy ujaly vedení, když si Hana Husníková nešťastně srazila míč do vlastní sítě po pokusu Petry Mastné. Náskok Křeče záhy navýšila Petra Čubanová. Ovšem Kobra zbraně nesložila a o dvě minuty později se vymanila z trojnásobné „křečácké péče" u mantinelu Marcela Voráčová a přesnou tvrdou trefou snížila. Zpátky do hry dostala o sedm minut později své družstvo šikovná kobra Z. Sládková. Ale křečandy vzápětí odpověděly a díky gólu Karolíny Jílkové šly k poločasové přestávce s jednobrankovým náskokem. Po obrátce Křeč zvýšila zásluhou Petry Čubanové na rozdíl dvou branek. Hráčky obou družstev dál odhodlaně bojovaly, šlo o zlato, a bylo to v utkání znát. Kobry chtěly nepříznivý stav zvrátit, a snažily se na křečandy něco vymyslet, ale jejich soupeřky statečně odolávaly a eliminovaly úsilí kober. I tak měly hráčky Bolešin obrovskou šanci na snížení. Po chybném rozehrání přímého kopu křečand se totiž na své polovině hřiště Kobra Hana Husníková chopila míče a nikým neohrožována si to namířila na bránu Křeče, kterou střežila Pavlína Bučková. Ta vyrazila naproti nebezpečí v podobě unikající kobry. H. Husníková ji sice obstřelila, jenomže její pokus skončil jen na levé tyči. Křečandám se ulevilo a Hana Husníková neúspěšnou střelu napravila až v poslední minutě utkání, když snížila přesnou tvrdou střelou na rozdíl jediného gólu. Ovšem na víc už bolešinským hráčkám nezbyl čas a z vítězství nejen v utkání, ale i z celkového prvenství se tak radovaly křečandy.

Áčko bolešinské Kobry obsadilo konečné druhé místo. Bronz už před utkáním proti Andělkám mohly po diskvalifikaci dvoreckých Devilek oslavovat hráčky z Letin. I když se Andělky v posledním duelu hodně střelecky snažily, družstvu z jižního Plzeňska nadělily osm gólů a po vítězství se na soupeřky bodově dotáhly, na třetí místo to nestačilo. Díky příznivějšímu skóre bronz braly Letiny.

Ve druhé skupině potvrdily roli favoritek plánické hráčky, které si už s jistotou šestého místa poradily se soupeřkami z Nalžovských Hor.

Nejpilnějšími střelkyněmi v závěrečném kole soutěže, jejehož dějištěm byla tradičně plánická sportovní hala, byly Jitka Niklová z Andělek ze Svaté Anny a Marcela Joglová z Plánice. Obě daly po čtyřech gólech. Hattrickem se blýskly Andělka Simona Toningerová, plánická Petra Voldřichová a v mimosoutěžní dohrávce Marie Olbertová z kobřího béčka.

První skupina:

Devils Dvorec – Kobra Bolešiny B 3:4 (3:1; branky: 12. a 20. M. Škopková, 13. M. Ceplechová – 5., 26. a 32. M. Olbertová, 34. V. Jelínková; rozhodčí: Roman Bína).

Mimosoutěžní zápas, jehož výsledek se nezapočítával, protože tým Devils Dvorec byl kvůli porušení pravidel (neoprávněný start jedné z hráček) vyřazen ze zimní soutěže.

PS Křeč Mochtín – Kobra Bolešiny A 4:3 (3:2; branky: 9. a 30. P. Čubanová, 3. P. Mastná, 19. K. Jílková – 11. M. Voráčová, 18. Z. Sládková, 50. H. Husníková; rozhodčí: R. Bína).

SK Letiny – Andělky ze Svaté Anny 3:8 (1:6; branky: 2. a 33. A. Petrželková, 47. Š. Vlková – 4., 12., 14. a 20. J. Niklová, 6., 13. a 49. S. Toningerová, 47. L. Sládková; rozhodčí: R. Bína).

Druhá skupina:

Plánice – Silver Hills 7:2 (3:1; branky: 11., 33., 42. a 44. M. Joglová, 20., 24. a 31. P. Voldřichová – 24. A. Vlasáková, 26. J. Makovcová; rozhodčí: Pohanka).

6. Plánice⋌6 6 0 0  ­40:13  18

7. Neznašovy⋌6 4 0 2  ­30:17  12

8. Silver⋌6 1 1 4 ­ 21:29    4

9. Panters 6 0 1 5 10:42 1

Vyhlášení zimní ligy je předběžně plánováno na sobotu 27. dubna, mezi zápasy letní ligy. Ta začne v sobotu 13. dubna.