KRAJSKÝ PŘEBOR

Klatovy – Horní Bříza 3:0 (2:0; branky: 2. a 83. Hanzlík, 23. Mészáros; rozhodčí: Reznichenko; diváků: 120; ŽK: 2:2). Stod – Luby 1:1 (1:1, PK 1:3; branky: Duchek – Šůs; ŽK: 3:1; diváků 90). Koloveč – Sušice 4:2 (2:2; branky: Došek T. 2, Rejthar, Šperl – Jech, Vrhel; diváků: 90; bez karet). Domažlice B – Horažďovice 3:4 (2:3; branky: 14. Blaha, 42. Lešek, 89. Kubica – 45., 45. a 76. Beránek, 34. Mičkal; ŽK: 3:2; diváků: 60; rozhodčí: Langmajer). Ostatní: Chotíkov – Horšovský Týn 5:2, Příkosice – Vejprnice 2:2, PK 4:5, Rapid Plzeň – Holýšov 2:1, SK ZČE – Přeštice 3:0. Dohrávka: Horšovský Týn – Horní Bříza 0:1.

1. Koloveč            13 11 1 1 41:14 35
2. Horažďovice     13 11 1 1 31:12 34
3. Klatovy 1898    13 10 2 1 44:13 32
4. Příkosice            12 7 2 3  25:19 24
5. Chotíkov           13 6 2 5  31:24 22
6. Přeštice             13 6 2 5  34:18 20
7. SK ZČE Plzeň     13 6 1 6  28:18 20
8. Vejprnice           14 6 1 7  26:29 20
9. Domažlice B       14 4 4 6  23:27 19
10. Horní Bříza       14 5 3 6  16:28 19
11. Sušice             13 4 4 5  22:24 18
12. Rapid Plzeň      13 4 3 6  19:30 16
13. Stod                13 3 3 7  15:36 14
14. Holýšov           12 3 1 8  13:27 10
15. Horšovský Týn14 2 1 11 18:46   7
16. Luby               13 1 1 11 14:35   5

1. A TŘÍDA

Nýrsko – Dlouhý Újezd 5:3 (0:1; branky: 60. a 64. Koutník, 59. György, 83. Kohout, 87. Výtisk – 21. Pavlík, 49. Bučan R., Pavlík; ŽK: 3:1; diváků: 80; rozhodčí: Sirotek). Svéradice – Spálené Poříčí 2:2 (2:1, PK 2:4; branky: Mikeš 2 – Brudna, Šlajs; ŽK: 0:2; diváků: 90). Ostatní: Zruč – Žihle 1:3, Přimda – Nepomuk 1:1, M. Touškov – Stříbro 3: 6, Rokycany B Chlumčany 8:0, Rozvadov – Bolevec 2:1, Nýřany – Černice 1:0.

1. FK Nepomuk         14 8 4 2 34:19 28
2. Rokycany B          14 9 0 5 43:19 27
3. Rozvadov             13 7 3 3 34:19 26
4. Černice                 14 6 4 4 30:19 26
5. Bolevec                 13 6 4 3 31:20 23
6. Nýřany                 12 6 4 2 30:25 23
7. Dlouhý Újezd        13 6 2 5 34:38 21
8. Zruč                      14 5 3 6 21:26 21
9. Chlumčany            14 6 2 6 34:30 20
10. Žihle                    14 5 3 6 27:36 20
11. Nýrsko                13 4 3 6 28:40 16
12. Spálené Poříčí      12 2 5 5 17:22 15
13. M. Touškov         13 4 1 8 25:35 14
14. Svéradice            13 4 2 7 23:33 14
15. Stříbro                 13 4 1 8 24:38 14
16. Tatran Přimda      13 1 5 7 20:36 10

1. B TŘÍDA – SKUPINA B

Žákava – Měčín 0:2 (0:0; branky: Kroupa, Bureš; rozhodčí: Holeček). St. Smolivec – Švihov 6:2 (2:0; branky: Procházka 3, Krejčík, Nachtmann, Štěpánek – Lösch 2; ŽK: 1:0; diváků: 40). Losiná – Mochtín 0:0 (0:0, PK 1:4; rozhodčí: Duda; ŽK 2:3, ČK 0:1; diváků: 120). Strážov – Hradešice 2:2 (1:0, PK 5:3; branky: 44. Mayer, 62. Presl A. – 55. Kotiš, 57. Novák; rozhodčí: Havránek; ŽK: 2:3; ČK 0:1 (81. Hlaváč); diváků: 120). Žichovice – Pačejov 1:2 (1:1; branky: 5. Špírek – 1. Hosnedl, 85. Kubaň; ŽK: 7:2; ČK: 1:0; rozhodčí: Brůha; diváků: 80). Blovice – Dlouhá Ves 1:1 (branky: Loula 2 – Páleník). Ostatní: Štěnovice – SK ZČE B 0:4.

1. Mochtín              11 8 2 1  33:11 27
2. Hradešice           11 5 5 1  23:11 22
3. SK ZČE Plzeň B   11 5 5 1  23:13 22
4. Dlouhá Ves         11 5 4 2  23:16 22
5. Měčín                  11 6 2 3  20:19 21
6. Losiná                 11 5 2 4  29:16 18
7. Pačejov              11 5 1 5  20:20 17
8. Strážov              11 3 4 4  19:22 16
9. Štěnovice           11 4 3 4  20:22 15
10. Žákava             11 4 1 6  21:25 14
11. Blovice              11 4 1 6  16:24 13
12. St. Smolivec     11 3 1 7  20:22 11
13. Žichovice          11 3 1 7   19:35 10
14. Švihov              11 1 0 10 13:43   3

OKRESNÍ PŘEBOR

Mochtín B – Velký Bor 2:2 (1:1, PK 4:3; branky: Zahradník, Voráč – Zoubek, Šimanovský Robert; rozhodčí: Javorský; ŽK: 2:1; diváků 30). Horažďovice B – Janovice 2:2 (2:1, PK 5:4; branky: 13. Mičkal, 20. Forman – 10. Kološ, 86. Mach; rozhodčí: Abraham; ŽK: 4:4; ČK: 1:1 ((87. Andrle – 50. Urban); diváků 20). Nezamyslice – Běšiny 4:1 (3:1; branky: 24. Hupka, 37. Jiřík, 44. a 60. Aschenbrenner – 45. Mayer (PK); rozhodčí: Lažánek; ŽK: 2:3; diváků: 40). Bolešiny – Chanovice 1:5 (0:3; branky: 62. Šmolc – 19., 55. a 89. Polena, 10. Srb, 21. Šedivý; rozhodčí: Javorský; ŽK: 1:3; diváků: 40). Luby B – Hrádek 0:0 (0:0, PK: 3:4; rozhodčí: Pastyřík; ŽK: 2:5; diváků 70). Sušice B – Vrhaveč 1:0 (1:0; branky: 7. Klíma; rozhodčí: Dolejš; ŽK 2:1; diváků 70). Týnec – Železná Ruda 3:4 (2:0; branky: 7. Kubový, 43. Fišr, 87. Presl – 62. a 77. (PK) Greiner, 75. Duda, 82. Loos; rozhodčí: Hovorka; ŽK: 1:2; diváků: 40).

1. Luby B               13 8 5 0  31:13 31
2. Horažďovice B    13 7 5 1  40:20 30
3. Sušice B             13 6 5 2  27:14 25
4. Nezamyslice       13 7 3 3  34:19 24
5. Janovice            13 6 3 4  36:23 23
6. Vrhaveč             13 7 1 5  20:16 23
7. Žel. Ruda           13 4 5 4  22:22 20
8. Chanovice         13 4 4 5  30:29 19
9. Hrádek              13 4 3 6  22:25 17
10. Běšiny             13 5 1 7  24:34 16
11. Mochtín B        13 4 3 6  23:35 16
12. Bolešiny           13 3 4 6  20:32 14
13. Velký Bor         13 3 3 7  22:27 13
14. Týnec              13 0 1 12 12:54   2

III. TŘÍDA

Bezděkov – Veřechov 1:1 (0:1, PK 4:2; branky: 80. Šlégl – 42. Bečvář; rozhodčí: Kurc; ŽK: 1:2; diváků: 40). Hartmanice – Strážov B 11:0 (6:0; branky: 3., 40. a 48. Sládek Petr, 9. Šimek, 27. a 34. Sládek Josef, 44. Hasenöhrl, 66. Drha, 51. Koryťák st, 70. a 75. Korál; rozhodčí: Brůha; ŽK: 1:3; diváků: 90). Hradešice – Velhartice 8:0 (4:0; branky: 1. a 55. Šmrha, 10. a 44. Melka Patrik, 14. Melka Milan, 47. Kopal, 65. a 70. Melka Lukáš; rozhodčí: Veverka; ŽK 0:1; diváků: 40). Velké Hydčice – Malý Bor 0:1 (0:1; branka: 6. Jára; rozhodčí: Štefan Radek; ŽK: 2:0; diváků: 60). Neznašovy – Měcholupy 1:3 (0:3; branky: 67. Mundl – 23. Bálek, 29. Maršálek, 41. Tvrdík; rozhodčí: Říha; ŽK: 2:1; diváků: 30).

1. Malý Bor              13 11 1 1 46:10 35
2. Klatovy 1898 B   13 10 2 1  4:9    34
3. Hartmanice         13 9 1 3  54:24 28
4. Kašp. Hory         13 7 3 3  33:23 25
5. V. Hydčice          13 7 1 5  27:24 23
6. Měcholupy         13 7 0 6  20:18 21
7. Nalž. Hory          13 6 2 5  25:25 20
8. Bezděkov           13 6 1 6  20:22 20
9. Žihobce             13 4 2 7  18:33 15
10. Hradešice B      13 4 1 8  32:42 14
11. Velhartice         13 4 0 9  17:30 12
12. Strážov B        13 3 2 8  24:44 12
13. Veřechov        13 3 2 8   15:33 11
14. Neznašovy      13 1 0 12 16:64   3

IV. TŘÍDA – SKUPINA A

Dlažov – Janovice B 0:1 (0:0; branka: 75. Kotlan; rozhodčí: Diviš, bez karet; diváků: 20). Měcholupy B – Ježovy 5:2 (0:2; branky: 56., 80., 86. a 88. Danescu, 60. Vaněček – 6. Tampa, 53. Rajtoral; rozhodčí: Habada; ŽK 2:1; diváků: 40). Nýrsko B – Křenice 9:1 (5:0; branky: Rubáš 3, Švec 3, Korschinský 3 – Jirák; rozhodčí: Veverka; bez karet; diváků 60). Měčín B – Bezděkov B 6:0 (4:0; branky: Duchek 2, Šlajch 2, Mixán, Votýpka (PK); rozhodčí: Kurc; ŽK 1:2; diváků 70). Spůle – Železná Ruda B 4:2 (3:1; branky: 5. a 12. Formánek, 18. Jakl, 85. Kozák – 29. Máca (PK), 70. Kačírek; rozhodčí: Koura, hráno bez karet; diváků: 20). Dohrávky: Vrhaveč B – Bolešiny B 2:2 (1:1, PK 3:1; branky: 27. Mundl K.,50. Důlovec – 38. Mazanec, 60. Jonáš; rozhodčí: Pastyřík; ŽK: 1:3; diváků: 30). Dešenice – Bolešiny B 3:0 (2:0; branky: 5.a 73. Toman R., 13. Zavadil J.; rozhodčí: Blaheta, ŽK 1:1; diváků 20).

1. Nýrsko B            12 12 0 0 101:9   36
2. Měčín B              12 9 0 3    37:21 27
3. Janovice B         12 8 1 3    26:26 26
4. Vrhaveč B          12 7 2 3    37:29 25
5. Dešenice            12 5 2 5    38:27 18
6. Ježovy              12 5 2 5    22:21 18
7. Spůle                 12 4 3 5    20:25 17
8. Bezděkov B        12 4 3 5    31:41 16
9. Bolešiny B          12 4 3 5    17:23 15
10. Měcholupy B    12 3 2 7    17:39 13
11. Křenice            12 3 1 8    28:40 10
12. Žel. Ruda B      12 2 2 8    19:54   9
13. Dlažov             12 1 1 10   21:59   4

IV. TŘÍDA – SKUPINA B

Nalž. Hory B – Svéradice B 0:5 (0:4; branky: 1., 25., 34. a 88. Krejčí, 44. Chaloupka; rozhodčí: Lojík, ŽK 2:0; diváků: 30). Zavlekov – Hory Matky Boží 4:0 (2:0; branky: 20. a 69. Bylynskyy, 28. Pacholík V., 55. Špitalský; rozhodčí: Říha, ŽK 1:2; diváků: 60). Soběšice – Kvasetice 1:4 (0:2; branky: 24., 65. a 67. Bally, 22. Maršík – 82. Macháček (PK); rozhodčí: Pena, ŽK 1:1; diváků: 30). Myslív – Kolinec 3:0 (1:0; branky: 80. a 81. Bláha M., 43. Kubala J.; rozhodčí: Staněk, ŽK 3:4; ČK 0:1 (Reitmaier M.); diváků: 50). Budětice – Milčice 0:1 (0:0; branka: Kubáň J.; rozhodčí: Koura, ŽK 5:4; ČK 1:1 (Korda V. – Chládek J.); diváků: 70). Hrádek B – Pačejov B 3:1 (1:1; branky: Schmirler, Lísa, Král – Kába; rozhodčí: Bala, ŽK 2:1; diváků: 40).

1. Svéradice B         12 8 2 2 37:14 28
2. Myslív                 12 7 3 2 32:17 26
3. Zavlekov             12 8 2 2 30:15 26
4. Budětice             12 7 2 3 28:10 24
5. Plánice                12 6 2 4 31:16 22
6. Kolinec                12 7 1 4 34:22 22
7. Milčice                 12 6 2 4 25:14 20
8. Kvasetice            12 5 3 4 27:21 19
9. Pačejov B          12 5 0 7 23:20 15
10. Soběšice          12 2 2 8 12:28 10
11. H. M. Boží        12 3 0 9 18:42  9
12. Hrádek B         12 2 1 9 19:45  7
13. Nalž. Hory B    12 2 0 10 9:61  6

Miroslav Sedlmaier