První a druhé kolo se odehrají dle termínové listiny pro jarní část sezony 2014/15, třetí kolo, semifinále a finále budou sehrány vždy ve středu v průběhu jarní části sezony.

Systém poháru: 1. kolo sehrají mužstva krajského přeboru a I. A třídy na 2. až 9. místě a mužstva z I. B tříd, do druhého kola se nasazují 1. mužstva z krajského přeboru a I. A třídy.

Z klubů z Pošumaví si v úvodním kole poháru zahrají z 1. B třídy Mochtín, který ve Velkých Hydčicích hostí vedoucí tým krajského přeboru Slavoj Koloveč, týmy z 1. A třídy Nepomuk s Pačejovem odehrají svůj duel v rámci turnaje v Sušici, Luby hrají v Domažlicích s tamní rezervou. V neděli pak hostí Svéradice nováčka 1. A třídy TJ Žichovice.

Kromě pohárových zápasů pokračuje dalšími duely zimní turnaj v Sušici a na programu jsou i některá další přípravná utkání.

První z nich se hraje již v pátek od 18 hodin v Sušici kde domácí divizní tým nastoupí proti účastníku krajského přeboru, Holýšovu.

Další divizní celek, SK Klatovy 1898, hraje přípravný zápas v sobotu v Blatné, kde se utká s domácím kolektivem, který hraje 1. A třídu jihočeského regionu.

PÁTEK 13. ÚNORA
Přípravné utkání:
18.00 Sušice A – Holýšov (hř. Sušice, UMT)

SOBOTA 14. ÚNORA
Přípravné zápasy:
10.00 Měčín – Měcholupy (hř. Bíluky)
15.00 Blatná – SK Klatovy 1898 (hř. Blatná, UMT)

Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
14.00 Mochtín – Koloveč (hř. Velké Hydčice) rozhodčí Mazanec
14.00 Luby – Domažlice B (hř. Domažlice, UMT)
14.00 Nepomuk – Pačejov (hř. Sušice, UMT)

NEDĚLE 15. ÚNORA
Zimní turnaj O pohár starosty města v Sušici
13.00 Luby – Horažďovice (hř. Sušice, UMT)
15.00 Nýrsko – Sušice (hř. Sušice, UMT)

Přípravné utkání dorostu:
11.00 Sušice – Horažďovice (hř. Sušice UMT)

Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
14.00 Svéradice – Žichovice (hř. Svéradice II)

Miroslav Sedlmaier