Dvanáct účastníků turnaje bylo rozděleno do dvou skupin, kde se hrálo systémem každý s každým. Do semifinále postupovaly první dva celky z obou skupin a mezi nimi bylo Nýrsko.

Výsledky základní skupiny:

Nýrsko - ATSV St. Martin (Rak.) 0:2, Nýrsko - SPG FAC Wien 98 (Rak.) 0:0, Nýrsko - Fc Wels B (Rak.) 1:0, Nýrsko - NSG Liezen (Rak.) 3:0, Nýrsko - FSV Landau (D) 2:0.

Semifinále: Nýrsko - Fc Wels A (Rak.) 0:1.

O 3 místo: Nýrsko - Fc Dingolfing (D) 0:3.

Sestava Nýrska: Kubečka, Dražka, Bastl, Bureš, Kaas, Brož, Hoidn, Pavlík, Svoboda, Vacovský, Böhm, Čanecký, Pivoňka, Irlbek, Pavlík J.

Konečné pořadí turnaje: 1. Fc Wels A, 2. ATSV St. Martin, 3. Fc Dingolfing, 4. SKP Okula Nýrsko, 5. SV Sinabelkirchen, 6. SPG FAC Wien, 7. FK Tábor, 8. FSV Landau, 9.S V Traun, 10. NSG Liezen, 11. SPG Siemens Wien, 12. Fc Wels B.

Trenér Nýrska Josef Juraši účast svých svěřenců na turnaji zhodnotil takto: „Naše vystoupení v základní skupině mimo první zápas, kdy jsme byli herně lepším týmem, ale soupeř se směsicí tureckých, albánských a srbských hráčů dokázal proměnit své dva úniky, hodnotím velmi pozitivně. V semifinále jsme narazili na vítěze skupiny A, kterým byl kvalitní domácí rakouský tým FC Wels. Bohužel jsme své obrovské šance na začátku utkání nevyužili a soupeř jedinou naši chybu v zápase potrestal čtyři minuty před koncem vítěznou trefou z 25 metrů. Zápas o 3. místo nám jako jediný herně nevyšel. Už bylo znát, že kluci hrají sedmé utkání na turnaji a hlavně hodně sil je stálo nešťastné semifinále. Bohužel i pan rozhodčí vzal režii zápasu do svých rukou a odpískal dva pokutové kopy v rozmezí tří minut ve prospěch soupeře. Ale jinak celkově čtvrté místo je určitě velmi potěšující.“ (sed)