Tým z Klatovska se bez trenéra Karla Kalivody utkal s divizním Petřínem, který ve své soutěži okupuje po první polovině sezony se ziskem 19 bodů jedenáctou příčku.

Zápas se odehrál na poměrně nové petřínské umělé trávě v Plzni na Slovanech a fanouškům obou celků nabídl kvalitní a atraktivní podívanou. Petřín nakonec potvrdil roli favorita a Nýrsko porazil 5:2. Jako první se ale prosadili nýrští fotbalisté, kteří se zásluhou branky Vargy ujali v desáté minutě vedení. Petřín však do poločasu výsledek otočil a ve druhém dějství přidal další góly.

SK Petřín Plzeň – FK Okula Nýrsko 5:2 (2:1, branky Nýrska: Varga, Tomáš György z penalty).

Sestava Nýrska: Toul – Brož, Lužný, Kopřiva, Čanecký – Výtisk, Bastl, Tomáš György, Trumpeš, Ivo György, Varga. Střídali: Martin Jarko, Marek Jarko, Irlbek.