Účastníci IV. třídy, skupiny B, hrací dny a úřední začátky (úz)

1. Hory Matky Boží (SO, úz), 2. Hrádek B (NE, úz), 3. Soběšice (SO, úz), 4. Budětice (SO, 16.00, hřiště v Rabí), 5. Myslív (SO, úz), 6. Kolinec (SO, úz), 7. Milčice (SO, úz), 8. Kvasetice (SO, úz), 9. Pačejov B (NE, 16.00), 10. Zavlekov (NE, 15.00), 11. Svéradice B (SO, úz), 12. Plánice (SO, 16.00), 13. Nalžovské Hory B (NE, 14.30), 14. volné číslo.

1. kolo 11. 8. 17.00

volno – Nalžovské Hory B, Hory Matky Boží – Plánice, Hrádek B – Svéradice B, Soběšice – Zavlekov, Budětice – Pačejov B, Myslív – Kvasetice, Kolinec – Milčice

2. kolo 18. 8. 17.00

Milčice – volno, Kvasetice – Kolinec, Pačejov B – Myslív, Zavlekov – Budětice, Svéradice B – Soběšice, Plánice – Hrádek B, Nalžovské Hory B – Hory Matky Boží

3. kolo 25. 8. 17.00

Hory Matky Boží – volno, Hrádek B – Nalžovské Hory B, Soběšice – Plánice, Budětice – Svéradice B, Myslív – Zavlekov, Kolinec – Pačejov B, Milčice – Kvasetice

4. kolo 1. 9. 17.00

volno – Kvasetice, Pačejov B – Milčice, Zavlekov – Kolinec, Svéradice B – Myslív, Plánice – Budětice, Nalžovské Hory B – Soběšice, Hory Matky Boží – Hrádek B

5. kolo 8. 9. 17.00

Hrádek B – volno, Soběšice – Hory Matky Boží, Budětice – Nalžovské Hory B, Myslív – Plánice, Kolinec – Svéradice B, Milčice – Zavlekov, Kvasetice – Pačejov B

6. kolo 15. 9. 16.30

volno – Pačejov B, Zavlekov – Kvasetice, Svéradice B – Milčice, Plánice – Kolinec, Nalžovské Hory B – Myslív, Hory Matky Boží – Budětice, Hrádek B – Soběšice

7. kolo 22. 9. 16.30

Soběšice – volno, Budětice – Hrádek B, Myslív – Hory Matky Boží, Kolinec – Nalžovské Hory B, Milčice – Plánice, Kvasetice – Svéradice B, Pačejov B – Zavlekov

8. kolo 29. 9. 16.30

volno – Zavlekov, Svéradice B – Pačejov B, Plánice – Kvasetice, Nalžovské Hory B – Milčice, Hory Matky Boží – Kolinec, Hrádek B – Myslív, Soběšice – Budětice

9. kolo 6. 10. 16.00

Budětice – volno, Myslív – Soběšice, Kolinec – Hrádek B, Milčice – Hory Matky Boží, Kvasetice – Nalžovské Hory B, Pačejov B – Plánice, Zavlekov – Svéradice B

10. kolo 13. 10. 16.00

volno – Svéradice B, Plánice – Zavlekov, Nalžovské Hory B – Pačejov B, Hory Matky Boží – Kvasetice, Hrádek B – Milčice, Soběšice – Kolinec, Budětice – Myslív

11. kolo 20. 10. 15.30

Myslív – volno, Kolinec – Budětice, Milčice – Soběšice, Kvasetice – Hrádek B, Pačejov B – Hory Matky Boží, Zavlekov – Nalžovské Hory B, Svéradice B – Plánice

12. kolo 27. 10. 14.30

volno – Plánice, Nalžovské Hory B – Svéradice B, Hory Matky Boží – Zavlekov, Hrádek B – Pačejov B, Soběšice – Kvasetice, Budětice – Milčice, Myslív – Kolinec

13. kolo 3. 11. 14.00

Kolinec – volno, Milčice – Myslív, Kvasetice – Budětice, Pačejov B – Soběšice, Zavlekov – Hrádek B, Svéradice B – Hory Matky Boží, Plánice – Nalžovské Hory B.

Miroslav Sedlmaier