Sušičtí se dostali na seznam deseti týmů ze tří skupin divize, které se s touto soutěží loučí. Po ročním působení je čeká návrat do krajského přeboru a to je pro Pošumaví a zejména úspěšnou práci s mládeží ve městě pod Svatoborem určitě velká škoda. Škoda už proto, neboť v záloze pro další ročník, ve kterém by určitě dopadla Sušice daleko lépe, měly kvalitní hráčskou základnu v mladších žácích, kteří se umístili v první polovině divizní tabulky na pěkné sedmé příčce.


Na rozdíl od minulého ročníku procházeli divizní žákovskou soutěží bez jakýkoliv problémů starší žáci TJ Klatovy. Dlouho se v tabulce pohybovali střídavě na třetím a čtvrtém místě, ale v konečném pořadí skončili se 42 body, což je o devět bodů více než získali vloni (10. místo 33 hodů a skóre 39:49) osmí s vysoce aktivním skóre 66:44. Stejně jako se pohoršil divizní mladší dorost Klatov obdobně tomu bylo i u mladších žáků. Konečné předposlední třinácté místo znamená pokles o dvě příčky ale více alarmující je výrazně pasivní skóre 30:70 .


Sušice - Písek
STARŠÍ ŽÁCI: 1:1 (0:0; branky: Kalný - Omerovič; rozhodčí: Bureš; diváků: 80).
MLADŠÍ ŽÁCI: 0:4 (branky: Marchal 2, Zeman, Nousek; rozhodčí: Bureš; diváků: 60).


Tábor - Klatovy
STARŠÍ ŽÁCI: 3:1 (1:0; branka Klatov: Lukeš; rozhodčí: Šafránková; sestava Klatov: Štěpán - Zedek, Ulrych, Pivoňka, Rendl - Valeš, Kurc, Kadlec, Lev - Lukeš, Jelínek).
MLADŠÍ ŽÁCI: 3:1 (2:1; branka Klatov: Diviš; rozhodčí: Šafránková).

Miroslav Sedlmaier