Sokol Blovice – TJ Sušice 1:3 (0:2)

Sušice začala tento zápas lépe a po střele Hracha z pětadvaceti metrů, kterou brankář domácích hrubě podcenil, vedla v 18. minutě 0:1. Deset minut poté zvýšil na 0:2 útočník Farták a za tohoto stavu se odcházelo v poločase do šatny.

Ve druhém poločase zvýšil na 0:3 v 62. minutě po krásné akci Šimeček. Domácí, jinak velmi mladé, mužstvo dokázalo v 89. minutě po chybě obrany Sušice snížit na konečných 1:3.

K dalším utkáním zajíždí svěřenci trenéra Brabce v sobotu 24. července do Žichovic kde se po vzájemné dohodě začne v 19.00 hodin a v neděli 25. července na hřiště FK Holýšov, tam byl výkop stanoven na 15.00 hodin.

Branky Sušice: Hrach František, Farták Josef, Šimeček Jaroslav ml.

V dalším přípravném utkání nastoupili fotbalisté bolešinského áčka proti Všerubům.

Bolešiny A – Všeruby 3:1 (0:0)

První poločas se hrál za mírné převahy hostů. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a začaly padat i branky. První branku vstřelili domácí zásluhou Jana Roháče. Hosté dokázali vyrovnat Kratochvilem. Hosté ovšem potom doplatili na to, že jim chytal hráč z pole, neboť dvě branky, vstřelené Zahálkou a Roháčem, byly hodně laciné. Zápasu by slušela spíše remíza, neboť hosté byli fotbalovější.

Miroslav Sedlmaier