Nezamyslice – VS Plzeň 3:2 (2:0)

Prvních deset minut se obě mužstva „oťukávala“ a hned potom začal na hřišti kralovat domácí střelec Martin Soutor. Nejdřív se trefil po samostatném úniku, do konce první půle ještě navýšil domácí náskok na 2:0 z pokutového kopu, který byl nařízen za hraní rukou ve vápně.
Druhou půli začali Nezamysličtí dvěma šancemi, ale kontaktní branku vstřelili po chybě domácí obrany hosté. Domácí ale zabojovali a Soutor dovršil hattrick. Nezamyslice dál bojovaly, jejich hráči spálili ještě dvě obrovské šance, ale byli to hosté, kteří v nastavení snížili na rozdíl jedné branky.

„S výhrou jsme samozřejmě spokojeni, jenom mě mrzí druhá inkasovaná branka, trochu nám ztížila odvetu. O postup se rozhodně popereme, měli bychom být připraveni a mít kompletní sestavu. Právě ta nám dělala problémy, protože kluci dojížděli na zápas na poslední chvíli ze zaměstnání, po cestě z Prahy nebo Plzně hned šli na trávník,“ uvedl sekretář klubu Milan Janda.

Branky Nezamyslic: Soutor 3. Diváků: 200.

Program odvetných utkání:

Sobota 26. června: Chanovice – Strážov (17.00), Luby – Klenčí (17.00), Žichovice – Dobřív (17.00), Křimice – Hradešice (10.15). Neděle: VS Plzeň – Nezamyslice (10.15).