Nezamyslice si z Blatné odvezly sedmibrankovou porážku, Bezděkov si doma poradil se soupeřem ze Kdyně.

Blatná - Nezamyslice 7:2 (4:1)

Hosté z Pošumaví přijeli do Blatné v oslabené sestavě a drželi krok s domácími pouze do 35. minuty. Nezamyslice sice poslal do vedení brankou Soutor, ale v rozmezí dalších deseti minut po chybách v hostující obraně Blatná čtyřikrát skórovala.

Ani po změně stran se nepodařilo Nezamyslickým vyrovnat se s kvalitní kombinační hrou Blatné, a ta ještě dalšími třemi brankami své vítězství vyšperkovala. Nezamyslice se snažily odpovídat rychlými brejky. Jeden z nich z kopačky Martina Soutora však stačil pouze za stavu 1:6 na korigování výsledku, nikoliv na odvrácení vysoké prohry.

Bezděkov – Kdyně 4:2 (2:1)

Domácí fotbalisté po úvodní dvacetiminutovce, kdy se dostali do dvoubrankového vedení, polevili a hosté jim začali „zatápět“ – nastřelili tyč, snížili na 1:2 a za tohoto stavu ve 44. minutě ještě neproměnili pokutový kop.

Po vyrovnávající brance a důrazné domluvě domácího trenéra pak bezděkovští fotbalisté na oplátku nastřelili břevno a přidali další branky. Hra měla spád, ale řada nepřesností na obou stranách vytvářela přesilové nájezdy na obě brány. V nich oba brankáři excelovali a pokryli i několik samostatných úniků z rychlých brejků.

Pokutové kopy po skončení utkání jen potvrdily téměř padesátiprocentní úspěšnost obou strážců svatyň.

Branky: 8. a 38. Břečka, 62. Novák , 78. Zhvakin - 18. Diviš (bezděkovský hráč, který posílil hosty), 48. Šmejkal. Rozhodčí: Haviar. Diváků: 30.