Dějištěm klání, kterého se zúčastnilo celkem pět týmů, bylo hřiště penzionu Andrea ve Skelné Huti.


K vidění byly nelítostné a napínavé souboje, především finálový duel přinesl obrovské drama se šťastnějším koncem pro už zmiňovaný FC Kefa z Přeštic. Ten svedl bitvu s nakonec druhým FC Zlatníky, za který hráli bývalí klatovští fotbalisté, například Martin Toman, Milan Poslední či gólman Filip Kalina.


Bronz patřil hokejistům HC Klatovy. Těsně pod bednou skončilo mužstvo klatovského hokejisty Václava Kopidlanského, který hrál se svými kamarády v týmu pod názvem HC Praha. S posledním pátým místem se musel spokojit HC Plzeň, v jehož dresu nastoupili například bývalí klatovští hokejisté Krákora, Říha či Lokajíček.


„Myslím, že se turnaj povedl a že jsme zadělali na další zajímavou sportovní tradici. Hrálo se v duchu fair play a perfektní přátelskou atmosféru umocňovalo velice příjemné prostředí,“ chválil jeden z organizátorů turnaje Libor Jiříček.


Na regulérnost souojů dbal rozhodčí Jan Jiřík z Nýrska. Pořadatelé ocenili také nejlepší individuální výkony. Cenu pro nejlepšího střelce získal bývalý klatovský fotbalista, který hrál za FC Zlatníky, Adam Janek a nejlepším brankářem byl vyhlášen Jiří Černoch z HC Praha.