Pro klatovské starší žáky nedopadl souboj na jihu Čech dobře. Na hřišti čtvrtého týmu tabulky v Jindřichově Hradci utrpěli vysokou prohru 8:1 a po podzimní prohře 1:3 doma oba vzájemné duely zcela jednoznačně vyzněly ve prospěch Jihočechů.
Ještě těžší soupeř čekal Sušici, která doma hostila suveréna tabulky rezervu Slavie Praha. Poté, kdy na podzim sušičtí starší žáci prohráli v Praze tím nejtěsnějším rozdílem 1:0, neočekávali, že by mohli doma bodovat. Přesto se to podařilo a zisk bodu za bezbrankovou remízu je nečekaným bonusem do boje o záchranu.
Zklamání z vysoké prohry starších žáků Klatov nahradila radost z vítězství mladších žáků, kteří si za výsledek 0:2 přivezli tři body z Jindřichova Hradce a dokázali tak zopakovat stejným výsledkem jako na podzim výhru na domácím hřišti. Mladší žáci TJ Sušice měli na podzim velikou radost v Praze po vítězství 0:1 nad rezervou Slavie. Doma se jim tento husarský kousek nepodařilo zopakovat a favorizovaný soupeř, který usiluje o zisk prvního místa jim prohru v Sušici vrátil.
Sušice – Slavie Praha B
STARŠÍ ŽÁCI: 0:0 (rozhodčí: Bureš). MLADŠÍ ŽÁCI: 1:3 (0:3; branka Sušice: Tůma; rozhodčí: Bureš).

J. Hradec – Klatovy
STARŠÍ ŽÁCI: 8:1 (1:0; v prvním poločase utkání byli hosté lepší, ale svých šesti brankových šancí nedokázali využít a naopak těsně před přestávkou po sérii chyb inkasovali. Na začátku druhé půle Klatované rychle dostali další dva góly a bylo po zápase; branka Klatov: Lukeš; rozhodčí: Janíček; diváků: 50). MLADŠÍ ŽÁCI: 0:2 (0:1; branky: Hajšmar, Diviš; rozhodčí: Janíček; diváků: 50).